Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

85.vsk., Juglas vsk. un Sprīdī'tis-kā jums veicas?

Neatlaidīgā

Sveiki vecāki, kam nolikvidēja rindu, vai "mīļi" rindā pa priekšu ielika personas, kas uz PII reģistrēja bērnu vēlāk par jums?

Kādas atbildes saņēmāt no iestādēm?Un cik apņēmības pilnas esat vēl šobrīd panākt savu taisnību?

Kas vispār notiek šobrīd šajās PII?

Jo ilgāk meklē, jo ātrāk atrod!

Neatlaidīgā
esmu gatava cīnīties un savu vēstuli no instit jau tev nosūtīju, bet no b/d jau atnāca, ka tik likvidē i viss

Neatlaidīgā
Cik dzirdēju, no septembra tur tiks izmitināti cita b/d bērni, kurā tagad notiek remonts.

Neatlaidīgā

Runājot par PII Sprīdīti. Nezinu kā meitenēm beidzās ar jaunākiem bērniem, bet mans 2004. gadā dzimušais puisietis nu jau trešo nedēļu iet uz dārziņu. Respektīvi mums viss skaisti atrisinājās - netika veidota nekāda jauktā grupiņa, kas sākotnēji tika apgalvots, bet ir normāla 2004. gadā dzimušo bērnu grupiņa, kura sāka darbu 26. maijā. Atbildes saņēmu no visām institūcijām. Atbildes uz Birkam, Zaķim un Zalānam adresētajām vēstulēm saņēmu caur IJSD departamentu. Un īsumā, problēma it kā esot bijusi tāda, ka LIIS administrators nesot bijis kādu laiku pārnesis datus un izrādās ka daudzi bērni jau ir nodrošināti ar dārziņu un tā rinda kaut kā smuki pašķīda. Man patika viens teikums no IJSD vēstules: "Departaments izsaka pateicību par norādītajām nepilnībām LIIS datu bāzē, kas vistuvākajā laikā tiks novērstas". Un telefoniski kad interesējos IJSD, man arī izteica mīļu paldies, par to ka uzraudzīju šo procesu. Bija vērts pacīnīties!!!!

[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_1998.gif[/img]

Vivita

Nebūtu cīnījusies, i nekas nebūtu smuki atrisinājies

gebija

15.08.2008. nodrošinās Rīgas 182. pirmsskolas izglītības iestādes 4 grupu bērnu izvietošanu uz Rīgas 182. pirmsskolas izglītības iestādes ēkas rekonstrukcijas laiku Rīgas 85.vidusskolā iekārtotajās pirmsskolas grupu telpās.

Te interesanta informācija par Juglas vsk. PII

http://www.calis.lv/aprunasimies/forums/thread.php?id=10484216#page-1

Tā interesanti sanāk, vai arī nepareizi sapratu, ka to rindu likvidēja?

Neatlaidīgā
nepareizi sapratu, ka to rindu likvidēja - nepareizi saprati :) rindu nelikvidēja, atcēla plānoto pieteikšanos (18. 03) un šogad it kā uzņems tikai sagatavošanas vecuma bērnus, kas stāv rindās tuvējās pii. un to jau man departamenta darbiniece paziņoja marta sākumā, tā ka laicīgi savējo pieteicu vienā no tām un vietu (beidzot!) dabūju.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10477827