Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

un atkal b°ernu darzs

iraira

Zvaniju uz Hanzas7 par pabalstu uzzinat,es pieteicos no 1.6,bet b.d vaditaja pierakstija no septembra,un tagad mes 2 men zaudesim pabalsts,dusmas gan uz vinu,gan uz sevi,ka nepaskatijos laicigi

Vivasan kosmetika

iraira

Ko tev Hanzas ielā pateica? Ka nemaksās no 1.06, bet no 1.09?

Man ir analoģiska situācija...jo tajā laikā, kad pieteicu bērnu b/dārzā tas punkts noteikumos bija savādāks...resp., izmaksā pabalstu, ja netiek nodrošināts ar b/d nevis pieteikumā norādītajā laikā, bet gan uzsākot mācību gadu. Tā man arī paskaidroja b/d vadība, ka mācību gad sākas 1. septembrī un ierakstīja septembri.

iraira
un tagad mes 2 men zaudesim pabalsts nu, ja tevi tas kautkā spēj mierināt, tad tādā situācijā ir lielākā daļa bērnu, kas dzimuši pirms 2007.gada, jo likumu par pabalstu pieņēma kautkad 2006.beigās, laikam, neatceros vairs. un pirms tam reģistrētie visi tika rakstīti uz mačību gada sākumu nevis reālajiem bērna 1,6. arī es šitā pakāsu (nu labi, na haļavu neieguvu) 200Ls, līdz dabūju info, ka noziedojot rindu (ja ir vairākos b/d pieteikts) var pārreģistrēt uz ātrāku laiku.

noziedojot rindu (ja ir vairākos b/d pieteikts) var pārreģistrēt uz ātrāku laiku.

teite kā to sprast? Tas ir tad, ja es atsakos no rindas citā dārziņā? Mums ir vienā dārziņā rinda uz 1,5 g, bet otrā uz 2 g grupiņu. Kad es dabūšu pabalstu - vai no 1,5 g. Un tas nekas, ka otrā b/d rinda uz 2 g.

Ievas mamma =)

elina222
noziedojot rindu (ja ir vairākos b/d pieteikts) var pārreģistrēt uz ātrāku laiku. ir tā, ka mainot uzsākšanas laiku, bērns tiek reģistrēts rindā kā ar jaunu pieteikumu un iet rindas beigās, taču pabalstam tiek ņemts vērā pirmā iesnieguma datums.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10491762