Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kukulis

circenitis

Suri

man bija identiska situācija. rindā laika gaitā saradās tuvu pie 10 liekiem bērniem. vispirms prasīju vadītājai, kas tie tādi. viņa sākumā samulsa, tad tipa pēkšņi atcerējās, ka tie esot sākumā nepareizi tikuši ierakstīti cita veida rindā (kā citas pašvaldības) unvnk beidzot izlabota kļūda. nu kautkā man neticējās, ka tie izlabotie ir tieši līdz tiem cipariem, kuriem vēl ir izredzes tikt daļai uz 2 gadiem, daļai uz 3. sakontaktēju ar IJSD, tur ilgi un tikti muļāja to manu vienkāršo jautājumu - vai tie bērni tiešām ir bijuši pirms tam B rindā, kamēr beigās pateica, ka viņi esot sazinājušies ar vadītāju un viņa protams, teica IJSD to pašu ko man. ka prasīju, lai vnk pārbauda to B rindu, sāka atkratīties, ka nevarot tā vienkārši pārbaudīt, jābūt nopietnam pamatojumam, blablabla. t.i., viņinevarot paņemt to izdruku un apskatīties pilno rindu, kas drukāta piemēram, pirms gada. bulšits. vārdu sakot, manas rokas ir par īsu, lai tur ko vairāk izceltu. vienīgais variants tad uz KNABu. bet nu... es nejūtos tik spēcīga prasību celšanas lietās, lai tagad skrietu uz tik augstiem plauktiem. a moš jāsaņemas, jo īstenībā ir tā, ka esam tieši uz strīpas, lai tiktu iekšā uz 3 gadiem. ja kāds blatņiks vēl pielien priekšā, tad viss. izredžu vairs nav. :(

Papildināts 20.06.2008 01:37:36:

Neatlaidīgā
Bet vēstule jāraksta pārdomāti un ar precīziem faktiem. bāc... nu fakti man ir konkrēti precīzi. vienīgi kā tad man to visu izklāstīt? tipa, ka es jau pa vairākiem lāgiem esmu pati mēģinājusi skaidrot, kas notiek ciemā, bet man šķiet, ka mani tomēr čakarē sniedzot nepatiesu informāciju, ka viss ir ok? un ja nu tiešām tie bērni ir visi tā ļoti kļūdaini sarakstīti bijuši, tad es pati palikšu durās un vēl piestādīs rēķinu par KNAB miera traucēšanu

teite

Aizej un palūdz b/d vadītājai, lai parāda visas izdrukas par rindu - gan A rindu, gan B rindu. Visām šīm izdrukām ir jābūt vadītājai, jo katru mēnesi ir jāliek b/d pie sienas.

Mūs arī gribēja nobīdīt malā un paņemt visus 2003. gadā dzimušos (situācija bija tāda, ka bijām rindā 14, bet tā kā laicīgi nebija veikts grupiņā remonts, tad nācās gaidīt. Janvārī vēl vadītāja teica, ka tiekam un viss ir ok, bet aprīlī jau situācija bija mainījusies), kaut gan visiem reģ datums vēlāks par mana 2004 gadā dzimušās bērna un pat teica ka ņems visus 2003. gadā dzimušos kuri jebkurā brīdī atnāks un pieregīstrēsies. Es nelikos mierā - gan gāju uz IJSD, gan rakstīju oficiālas vēstules, kurās pievienoju izdrukas uz IJSD, Birkam, Zaķim, Zalānam, Tiesībsargam un Valsts izglītības inspekcijai. Viss beigās atrisinājās un vaina tika novelta uz to, ka LIIS administrators neesot kādu laiku bijis atjaunojis datus un daudziem bērniem jau ir vietas dārziņā un par jaukto grupu, kur būs kopā 2003. gada dzimušie un 2004. gada dzimušie neviens vairs nerunāja. Mans bērns no maija iet dārziņā. Vakar pat vēl no Tiesībsarga piezvanīja un pajautāja vai tiešām mans bērns ejot dārziņā (tādu atbildi viņi saņēmuši no IJSD un pārbaudīja). Ko no šī secināju - ir rūpīgi jāseko rindai - jātaisa izdrukas katru mēnesi un ne tikai no savas rindas, bet visām šī b/d rindām, jo bērni mēdz ceļot no vienas rindas uz otru nemainot reģ. datumu un ir jāiet un jācīnās uzmācīgi, jo citādi nekas nenotiks. Neticu, ka mans puika būtu bērnudārznieks, ja es nebūtu cīnījusies. Tā kā uz priekšu!!!

[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_1998.gif[/img]

ka prasīju, lai vnk pārbauda to B rindu, sāka atkratīties, ka nevarot tā vienkārši pārbaudīt, jābūt nopietnam pamatojumam, blablabla. t.i., viņinevarot paņemt to izdruku un apskatīties pilno rindu, kas drukāta piemēram, pirms gada.
Tur jau tas āķis, ka vadītājai un vietas jābūt mapei ar visām izdrukām uz katra mēneša 1. datumu. Pārbaudīt var visu, ja vien ir vēlēšanās. Izglītības Valsts inspekcijas kompetence, ja IJSD nereaģē.

Mainīja Saulstariņa mamma, 20.06.2008 12:59:25

ka prasīju, lai vnk pārbauda to B rindu, sāka atkratīties, ka nevarot tā vienkārši pārbaudīt, jābūt nopietnam pamatojumam, blablabla. t.i., viņinevarot paņemt to izdruku un apskatīties pilno rindu, kas drukāta piemēram, pirms gada. bulšits. vārdu sakot, manas rokas ir par īsu, lai tur ko vairāk izceltu. vienīgais variants tad uz KNABu.
teite
Šis gadījums līdz KNAB nevelk, jo kukuļdošanu 100% nepierādīs.

Es raxtītu RAPLAM un VDI.

Ko rakstītu?

Raplam,ka līdz X laikam manā rīcībā ir izdrukas, kur x bērnu rindā nav bijis, bet no x laika viņi ir parādījušies rindā un tūdaļ arī uzņemti PII.Rakstītu arī par to, ka IJSD skaidrojusi šādu situāciju ar kļūdu korekcijām, bet Tevi māc šaubas par šo faktu patiesumu.

Un beigās lūgtu RAPLAM veikt pārbaudi, vai tiešām un kad ir veiktas korekcijas sistēmā, kā arī pārbaudīt, vai nepieciešamā korekcija, ja tāda ir tikusi veikta,bija noteikta ar IJSD atbildīgo personu rīkojumu un reģistrēta tādā veidā, kas nodrošina iepriekšējo datu saglabāšanu un iespēju ar tiem iepazīties.

Kaut ko ļoti līdzīgu rakstītu uz VDI, tikai piemetinot, ka šādu korekciju veikšanabTevi rosina uz pārdomām, ka darbības sistēmā var notikt neatbilstoši normatīvajiem aktiem, un tāpēc lūdz pārbaudīt, vai visa RD PII rindas uzskaites datu bāze ir LR normatīvajiem aktiem atbilstoši reģistrēta un garantē Tavu un Tava bērna personas datu aizsardzību pilnā apmērā, kā arī neļauj ieinteresētajām personām gūt personīgu labumu savu amatu pildīšanas laikā.

Jo ilgāk meklē, jo ātrāk atrod!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10555124