Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Diagnostika un ārstēšana pēc Folla metodes

Zux

Izlasīju Dienā, ka ar šo metodi var diagnosticēt visādas saslimšanas un veiksīgi piemeklēt medikamentus. Tikai varbūt kāds arī zina, kur ir tie speciālisti?!

[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2138.gif[/img]

Speciālisti ir meklējami caur "Amway"izplatītājiem.

Tomēr, ja Tev aizdomas par kādu nopietnu saslimšanu, iesaku izvēlēties citu diagnostikas metodi .

Ja nopietna saslimšana nav un naudu nav kur likt - tad uz priekšu!

detektīvmeitene

Caur Amway Vai tad tas ir šo aparāts Hm, nu bet dzirdēts, ka cilvēkiem ir palīdzēts veiksmīgi. Man viena ādas problēma, tāpēc gribēju uzzināt no kā man tas ir, nevis smiņķēt uz sejas sazin ko un gaidīt brīnumus Ir jau, protams, citas metodes, piemēram, aiziet pie dermatologa un veikt analīzes, bet es jau biju pie viena baigi krutā un pazīstamā dermatologa, tikai jēgas nekādas. Pateica kaut ko galīgi garām un vēl kad paprasīju ko man darīt, vai nav kaut kas jālieto, tad nu teica, ka vispār jau esot tāda smērīte aptiekās nopērkama

[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2138.gif[/img]

Dienā par to neesmu lasījusi, bet pati pāris gadus eju un meitu vedu pie Marutas Noveičukas- viņa ir homeopāte un sporta ārste +diagnosticē ar Folla metodi, tel. 29192297. Esmu apmierināta.

Man paarbaudija vitamiinus un zaales ko es dzeru cik% paliidz.

Dzīve ir skaista, ja mīlēt ir ļauts!
Zaķa

pukspu
Kurā vietā Maruta Noveičuka pieņem un cik tas maksā?

Folla diagnostika ar Amway ir saistīta tikai tik daudz, ka daži Amway konsultanti šo metodi izmanto, lai noteiktu cilvēkam nepieciešamos vitamīnus un uztura bagātinātājus (kaut gan priekš tā ir arī cita - manuprāt, efektīvāka un precīzāka metode). Ar šo Folla diagnostiku strādā arī citu ražotāju izplatītāji-konsultanti, kā arī laikam daži no izplatītājiem neatkarīgi cilvēki. Un tie var būt gan ar, gan bez medicīniskās izglītības. Konkrēti gan nevienu nevaru ieteikt, bet diskusijas par šādu tēmu ir bijušas - varbūt meklētājā var ko atrast?

Kāpēc dzīvot kā var, ja var dzīvot kā grib?

kristel

kaut gan priekš tā ir arī cita - manuprāt, efektīvāka un precīzāka metode

kuru metodi te domā? zanzi

jā esmu gājusi uz follu - bet zinu savas kaites labi, ko daktere arī apstiprināja.

nesen viena paziņa gāja uz stabu ielu - uz follu, izdrukāja pat attēlus no kompja un pateica visu 100%, kas par vainām.

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

little_dreamer

Man arī pēc šīs metodes dažādas kaites noteica. Droši vien jau, ka apmēram pareizi. Toreiz izrakstīja lietot preparātus no Koraļļu kalcija kluba. Nezinu, vai tas ko deva, bet man pietrūka pacietības un naudas, lai to turpinātu ilgāk par dažiem mēnešiem. Šķiet, ka ar šiem preparātiem ārstējoties, nopietnāk jāpamaina dzīves stils, uzturs, utt., bet tas tik viegli un ātri nav iespējams - vismaz man neizdevās...

kristel
kuru metodi te domā?
Biomol analīzes, ko taisa no matiem vai nagiem. Bet tas, ka tā ir precīzāka metode, ir tikai mans personīgais viedoklis, nevis zinātniski pamatots :)

Kāpēc dzīvot kā var, ja var dzīvot kā grib?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10568860