Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Diagnostika un ārstēšana pēc Folla metodes

Zux

ai, kļūdījos ar telefona numuru: 29292297. Pieņemšana Pērnavas ielā, precīzu adresi neatceros, bet gan daktere tev pateiks. Cenas bija ļoti sakarīgas - ja nemaldos, 12 ls par vizīti.

kristel

gāja uz stabu ielu vai nepateiksi, kur tieši un pie kā?

Sapirkuši jau tie amveja ''speciāisti'', izraksta trīs veidu vitamīnus aptuveni. Katram taču noder un cilvēki labprātāk tos vitamīnus pērk.

Bet ir arī īsti ārsti, ne haltūrējošas medmāsas un aktīvisti, kas strādā ar šo metodi. Tad ir sakarīgi, manuprāt. Pati neatceros vairs, pie kā biju, uz Valdemāra ielas, bet sen. Pie homeopātes.

biju pasen, uz Brīvības ielas, atrada gastrītu, ko pēc tam ģimenes ārste apstiprināja un izārstēja ar tradicionālām metodēm. Arī citas lietas, ko teica bija par tēmu. Viņa izmantoja arī acs varakvīksnenes metodi papildus.

Zux
Es biju šeit

www.azdiagnostika.info

viņi pēc tam piemeklē uztura bagātinātājus no koraļļu kluba. Nu man pagaidām sūdzību nav, bet ir dārgi.Lietoju vēl diezgan maz, nav vēl mēnesis.

Man noteica, uz ko ir alerģiskās iesnas, atrada organismā sēnīti.Ārsti netic šai metodei un nevēlas mani pārbaudīt uz šo sēnīti (vienkārši apstiprināt diagnozi gribēju).Joprojām cīnos par to, lai mani tomēr pārbauda uz to sēnīti

Mainīja Moon, 11.07.2008 18:48:02
Papildināts 11.07.2008 18:56:00:

Re vēl tepat cālī:

http://spogulis.calis.lv/tava-veseliba/medicina/diagnostika-ar-folla-metodi/

Ja es daru, tad es jau ticu...

Es gan uzskatu, ka tās ir pilnīgas muļķības un vienkārš naudas pelnīšanas veids uz lētticīgu, izmisušu cilvēku rēķina. Arī es pati reiz apmeklēju speciālistu ar šo diagnostikas aparātu, nu teikšu godīgi, man viss pateiktais bij galīgi garām. Protams lielos vilcienos jau viņi ietrāpa un nosauc tavas problēmas, bet tādas, kuras varētu būt katram no mums.Un kur ir garantija tiem vitamīniem, ko viņi piedāvā par lielu naudu. Vispirms painteresējieties vai Latvijā šie vitamīni maz ir sertificēti, nē nav. Bet tas jau protams tikai mans viedoklis.

Mājās ir 5-gadnieks un 1-gadnieks! Abi brunčos :)
kristel

rozite30

ir ir atļauti LV - slikti meklējusi būsi. pie uztura bagātinātājiem.

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

Ms.fengshui

Pie manis birojā reizi mēnesī nāk Folla diagnoste...manuprāt, pērle... mani draugi, radi un klienti ir pāsteigti, cik precīzi viņa nosaka veselības stāvokļa nianses un saistības... Strādā gan ar Amway, gan ķīniešu sēņu preparātiem... tomēr neviens nav spiests kaut ko pirkt, arī pārprastas pieklājības dēļ Es pati ar ārstiem esmu stipri uz Jūs, izmantoju to pakalpojumus tikai bērnu gaidīšanas un sagaidīšanas laikā... tāpēc man patīk šī metode- pusstundas laikā uzzināt visu, kas iekšā notiek... un par mūsdienās ļoti mērenu cenu...

ask more to learn more

bizmarite

Es ar vienreiz esmu bijusi - pie Amway diagnostiķa, bet dakteris ar sertifikātu. Nebija man no viņa nekas jāpērk. Nepiekritīšu, ka daudzmaz visiem to pašu var pierakstīt, jo man pat pateica iepriekšējā gadā bijušo vidusauss iekaisumu, to, ka mainījies darbs (intensitāte, slodze), un vēl dažas specifiskas lietas, ko nevar tāpat uzminēt. Dr. vārdu gan neatceros, nr. man vairs nav.

Be prepared. Always expect the unexpected.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10568860