Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Diagnostika un ārstēšana pēc Folla metodes

Zux

rabarbere

Tā kā savulaik biju saistīta ar Amway, intereses pēc arī izgāju Folla diagnostikas kursus (man arī ir sertifikāts!), varu teikt sekojošo. Diagnostika ir jāveic ļooooti precīzi. Es pēc kursu noklausīšanās sapratu, ka man vajadzīga ilga un nopietna praktizēšanās, lai spētu ko sakarīgu un ticamu diagnosticēt. Tāpēc nemaz neķēros klāt. Bet metode kā tāda ļoti OK. Iesaku iet pie pieredzējušiem speciālistiem, kas ar to strādā gadu desmitiem. Un, ja ir mērķis arī ārstēties vai vnk. uzlabot veselību, tad attiecīgi izvēlēties speciālistu - homeopātu, Amway/ Koraļļu kluba konsultantu vai citu, kas izmanto Folla metodi.

Homeopāts, kas vadīja tos kursus, stāstīja, ka viņam ir pacienti, kas nāk uz vizīti ar pilniem iepirkuma maisiem - pārbauda organisma saderību ne tikai ar izrakstītajām zālēm un vitamīniem, bet arī ar pārtiku, sadzīves ķīmiju, iegādātajām guļamistabas tapetēm utml. :)

Ms.fengshui

rabarbere
man mamma arī uz pēdējo diagnostiku bija atnesusi maisiņu ar medikamentiem- 1/3 bija ok, pārējais vai nu nederēja tieši viņai vai radīja konkrētu alerģiju... viņas ticību ārstiem un ūberdārgajiem medikamentiem tas stipri iedragāja..

ask more to learn more

kristel

rabarbere

kāds kurš dakters - zinu vienu, kas strādā tikai lai noteiktu saderību - jo nav izgājusi kursus lai diagnosticētu par veselību - bet tīri rudzu maize jāēd vai baltmaize utt. pat kā tu saki līdz tapetēm.

bet zinu vēl daudzus labus speciālistus, kas tieši par maizi neko nesaka, bet tieši par veselības problēmām.

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

Pirmo reizi par kautko tādu dzirdu. Kā notiek diagnosticēšana? Un varbūt tomēr kāds var ieteikt kādu specu, kurš strādā ar šo metodi un kuram precīzi noteica kaites?

Ms.fengshui

delete
http://www.amway.lv/_diagnostika.htm

un, kā jau minēju, pie manis vienu lielisku dakteri var sastapt

ask more to learn more

Ms.fengshui
Ko nozīmē pie Tevis?

Ms.fengshui

delete
piedod, lūdzu, domāju, ka informāciju paskatīsies!

Brīvības 85, pretim matīsa tirgum.

ask more to learn more

Ms.fengshui - cik ir tā mērenā cena?

Ms.fengshui

treselle
7Ls par pusstundas seansu.

ask more to learn more

Ms.fengshui
Google nevaru atrast, kas īsti atrodās Brīvības ielā 85?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10568860