Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Diagnostika un ārstēšana pēc Folla metodes

Zux

kristel

delete

zinu cilvēku no ogres - bet viņa brauc arī uz rīgu un arī pie klienta uz mājām.


visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)


Folla diagnostika ..................... viņai neuzticos, jo cilveka organisms ir izpetīts 20% no 100%!!! Tie 20% arī apstiprina to, ka nez kāpēc mūsu medicīna lielako daļu nevar atrast iemeslu, kāpec un no kā cilvekiem sap galva?!

Biju ar bernu uz vienu, ja nemaldos Metadrona diagnostiku, kura arī iekšā programmā bija folla diag., tad biju lielā šoka, ka man bernam uz kājas uzlika aparātu, kuru jaliek uz galvas un pats labakais, ka uz kajas kurai bija kaajās bikses!!!! Un noteica zilus brīnumus, ka bērns ir pilns ar tārpiem un pie kam vel lentenis, bet bernam analīzes neuzrada neko tamlīdzīgu, kaut gan arī viņām ticet 100% nevar, bet tomēr lentenis un bērns normalas komplikācijas nav nekāds ģintenis, kādi ir kad ir lenteņi.

Diagnostikām neticu.

Ms.fengshui

Chuslene
Acīmredzot Tev nav paveicies ar diagnostikas metodēm vai veicējiem Folla diagnostikā izmanto akupunktūras punktus un mēra pretestību ar fizikālām metodēm.


ask more to learn more

Ms.fengshui

Folla diagnostikā izmanto akupunktūras punktus un mēra pretestību ar fizikālām metodēm.

pastaasti lūdzu sīkāk kā tas notiek?!http://line.romanticcollection.ru/ba/6_47b_472F8450_RmoemuPmalqSuPuZe_0.gif
Ms.fengshui

šņorīte

Notiek pavisam vienkārši- cilvēks noņem visus dzelžus no sevis un mobilo, ērti iekārtojas un nekrusto kājas. Vienā rokā tur metāla stienīti un uz otras rokas diagnosts ar tādu spicu puļķīti baksta noteiktus punktus, kas atbilst iekšēju orgānu meridiāniem... visam pa vidu ir aparāts, kurš mēra pretestību- pats vari skatīties uz skalu un sekot līdzi, cik ātri signāls iziet cauri... rādījums no 50-65 ir normāls, rādījums no 25-45 apzīmē konkrētā orgāna vājumu, nepietiekamību, ja rādījums ir virs 65- orgānā ir iekaisums... Dažu orgānu mērījumiem nepieciešami arī punkti uz kāju pirkstiem.... Pieredzējis diagnosts izloba konkrētas sakarības starp orgānu rādījumiem, jo viss ar visu ir saistīts... Ar Folla diagnostiku var noteikt visu iekšējo orgānu stāvokli, alerģijas, sāļu, tauku, olbaltumvielu apmaiņu, asinsrites traucējumus, jaunveidojumus un tml.


ask more to learn more

Ms.fengshui

skaidrs :) tad uz šito pasākumu esmu bijusi - neko prātīgu nepateica, tikai visparīgi. varbūt nebija visai profesionāla šajā jomā speciāliste.

Ms.fengshui

šņorīte
diagnosti atšķiras un ir svarīgi, vai diagnosts ir ārsts ar pieredzi vai cilvēks, kas apzinīgi ir izgājis kursus un strādā pēc labākās sirdsapziņas...


ask more to learn more

kristel

Chuslene

nu tad aizved bērnu uz sarkanā asins lauka noteikšanu. ne to vien parādīs - ir mums visiem parazīti un visādi kukaiņi iekšā, tas ka parasts mikroskops neko nespēj noteikt tas arī ir jau sen pierādīts. parastās asins analīzes uj ku daudz ko neuzrāda.

man vienam paziņam bija tāda problēma, kā niez auss. nu kas tad tur - daudzi padomās. bet reālā problēma, aizkuņģī dzīvojās mazi parzītiņi. iznīdēja un viss kārtībā.


visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)


Ms.fengshui
Jums ir noslēgts līgums ar apdrošinātājiem? Konkrēti If?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10568860