Anglija

Džeimija

Slēdza Džeimija: "pilns lapu skaits".
Džeimija

Vēlos,lai arī tām meitenēm,kas ir latvietes un tikai dažādu citu apstākļu dēļ dzīvo citā valstī, arī ir iespēja aprunāties un pastāstīt visiem,kas notiek viņu pilsētās.

Es dzīvoju Kingston Upon Hull. Šī pilsēta iedzīvotāju ziņā ir ļoti liela- vairāki miljoni.....bet sajūta ir kā mazpilsētā,jo centrā nav debesskrāpju, milzīgo iepirkšanās centru un nebeidzamo biroju ēku. Viņa ir citāda.

Man ļoti patīk,ka ir ērti pieejami visi veikali,kur par daudz mazākām naudiņām var iegādāties visu apģērbu gan pašām, gan mazuļiem. Ir izdevīgi pat braukt no Latvijas speciālā šopingā,kaut vai uz Londonu,jo cenas nevar salīdzināt.Var iegādāties pilnīgi visu un par ļoti saprātīgām cenām.......sākumā neticēju savām acīm- nu jau pieradu,ka labai precei nav jābūt 3 ciparu cenu zīmei.-

Vēl ļoti laba lieta ir tirgus,kurš ļoti atšķiras no mūsējā. Tur ir gan jaunas preces,gan arī daudzas ģimenes svētdienās brauc tirgot visas viņiem nevajadzīgās lietas un tā var tikt pie ļoti labām mantām par mazām naudiņām.Īpaši sākumā ja esi tikko iebraucis un vēlies sākt dzīvi- tirgus ir īstā vieta,kur dabūt pirmo spoguli, galdiņu,lampiņu u.tt

Ja ir interese un vēlaties iegūt kādu informāciju.....rakstiet

Esmu Cālī jau sen,bet sakarā ar ilgstošāku prombūtni man nācās no jauna reģistrēties.

nosūtīju @

Džeimija

Piedod,bet es šobrīd netieku savā e-pastā.......ja uz turieni esi man rakstijusi. Raksti tad labāk šeit.

Es arii esmu Anglijaa, bet caalii par to reizeem ir biistami iemineeties. Es nezinu, kaapeec, bet ir personas (Triine, piemeeram), kas metas breekdama virsuu, piemeeram, manai veelmei papljaapaat par maziem indieshu veikalinjiem Anglijaa.

.

Džeimija

Nu man ar tiem Indiešu veikaliņiem nav laba pieredze. Viņi parasti grib apšmaukt. Un cenas ir lielākas kā citos veikalos. Man varbūt nav paveicies,jo runa iet tik par vienu tādu veikalu mums pie mājām,kur pārsvarā tirgo pārtiku un tikai šo to no rūpniecības precēm.Saprasties arī grūti,tādēļ eju uz lielveikaliem pēc iespājas.

susuarrana

Labu - vai nu par mirušiem, vai ne par ko.

Džeimija
Jūsu pilsētā ir Harrods un Selfridges filiāles? Ja nav, man nav vērts uz turieni doties iepirkties.

Džeimija

Ļoti atvainojos par kļūmi iedzīvotāju skaita ziņā. Pirms 2 gadiem bija 256.200

Ja veelies, vari atrakstiit man uz e-pastu:

silvisons@tvnet.lv

.

Sveikas,caaleniites Anglijaa!

Man te radies jautaajums par likumdoshanu ieksh UK.Varbuut kaada no jums zin,kur te internetaa tos likumus var apskatiit un vai vinjiem ir te taads izdevums kaa mums L-jaa,piemeeram,Latvijas Veestnesis?

Un vai kaada no jums nedziivo netaalu no Gatwick lidostas?Es no shii gala.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
10630344