Anglija

Džeimija

Slēdza Džeimija: "pilns lapu skaits".

sisii75
Diezgan daudz informaacijas var dabuut Latvijas veestnieciibas maajaslapaa. Paprasi googles tantei adresi, ieej un skaties, tur buus linki uz visaadaam lietaam.

.

sisii75

Es, laikam, nebūšu pārāk tālu :) dzīvoju South West Londonā (vari apskatīties reģionu google kartēs ievadot post code SW17). Vispār, labprāt sazinātos ar cilvēciņiem no LV, jo tādu te maz.

Vai tur, kur juus esat, kaads nepiedaavaa darbu un dziivoshanu? Man te taa kaa saak apnikt... Vai ap Londonu nevajag logopeedu un speciaalo beerninju skolotaaju latvieshiem un krieviem?

.

12345

Pat nezinu... Nekad nebija nācies ar to saskarties. Ja nu gadījumā ko dzirdēšu, noteikti tev došu ziņu ;) Vienkārši es pati maz ko zinu, jo esmu tikai studente un ģimeni apgādā vīrs. Akur tu patreiz esi?

:) Nu man atkal tāds jautājums. Vai kāda ap ziemassvētkiem nebrauc uz Latviju no Anglijas un vai neatrastos 2 vietas mašīnā šupr un atpakaļ? Un vēl, kuri ir tie labie lētie veikali Londonā?

Purrrfection
Ja nav noslēpums kur lūdzu Tu mācies?

sisii75
Vislabākā lapa par likumiem ir www.direct.gov.uk

Purrrfection
Loughborough (Leicestersire).

.

Girl Next door

Nav noslēpums :) Mācos es patālu no mājām, bet tā kā mācības nav katru dienu, iztikt var :) Kingston University, Foundation Degree Networking for e - business, kaut ka tā :) Skan baigi gudri, bet nekas sarežģīts :D

12345

Skaidrs :) Gribi pārvākties uz Londonu? Varbūt tam ir kāds iemesls?

Papildināts 19.08.2008 16:03:09:

Vo, tikko iedomājos, 12345, tev iespēja nekur dabūt krievu vietējās avīzes, piem. kā Anglija un Pulss? Tur ir reizēm var atrast nesliktus darba piedāvājumus un arī ievietot savu sludinājumu :)

Purrrfection
paldies es ceru septmebrī sākt

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
10630344