Anglija

Džeimija

Slēdza Džeimija: "pilns lapu skaits".

Girl Next door

Kur tieši tu domā sākt? :)

Purrrfection
Diemzheel manaa pilseetaa laikam nevar dabuut mineetaas aviizes. Zinu, ka ir Bartonaa pie Trentas, veikalinjaa "Baltica", bet nav laaga satiksmes ar turieni, vismaz es nezinu aizbraukt. Dabuuju, kad nejaushi tur gadiijos, bet tas bija sen.

.

12345

Nu nekas, nenozīmē jau, ka citu iespēju nav :) Vienīgais, man domāt, dažreiz var sagādāt zināmas grūtības dzīvokļu īres maksa, kura šeit ir pacelta nenormālos augstumos. Darbu gan jau var dabūt. Žēl, ka nevaru palīdzēt.

Nu nezinu- kad es lasiiju augshmineetajaas aviizees par istabaam- £ 55-60 nedeeljaa Londonaa, tad man likaas jociigi, ka shajaa mazajaa pilseetinjaa ir taapat un pat vairaak.

.

Purrrfection
QMUL

12345

Tas laikam atkarīgs no rajona :) Manā apkārtnē (cik ir redzēts) istabiņu cenas sākas no £90 un līdz pat £115 nedēļā. Iespējams tagad ir pat dārgāk, jo cenas skatītas gadu atpakaļ. Nereti istabiņas cenā neietilpst!!! komunālie rēķini , kas man patiesi fascinē. Es tomēr teiktu, ka šeit ir dārgi īrēt mājvietu, tomēr ir citi labumi :) Tā kā, man patīk tavs pozitīvs skatījums, domāju, ka drīz varēsi tusēt pa Londonu :)

Džeimija

Par izdevumiem es nezinu, bet musu pilseetas bibliotekaa ir speciaali cilveeki, kuri par velti paliidz atrast visu nepiecieshamo informaaciju. Piem. paliidz sastaadiit CV, pieteikumu vestules, atrast piemeerotu darba piedaavaajumu internetaa un visu ko vien nezinaasi vinji paliidzees saprast un atradiis info.

12345

Nu nezinu- kad es lasiiju augshmineetajaas aviizees par istabaam- £ 55-60 nedeeljaa Londonaa, tad man likaas jociigi, ka shajaa mazajaa pilseetinjaa ir taapat un pat vairaak.

Par tādu cenu Londonā? Tad 1) tas ir krietni ārpus centra, nomalē un ceļā uz darbu aizies kudī vairāk naudas nekā īrējot kaut ko tuvāk; vai 2) tas ir kaut kas drausmīgā stāvoklī un/vai dzīvojot ntajiem cilvēkiem vienā istabā; vai 3) tā ir milzu veiksme kaut ko tādu sakarīgā vietā un stāvoklī atrast. Neaizmirstiet, ka visādi blēži dzīvo arī Londonā, netikai Latvijā. Iespējams, ka tie ir tādi pat sludin;ajumi kā Rīgā- sak, iemaksājiet mums 10ls, iedosim adreses.

Iespējams, ka tie ir tādi pat sludin;ajumi kā Rīgā- sak, iemaksājiet mums 10ls, iedosim adreses.
Te arii taa seerga?! Un austrumeiropieshi, vai ne?!

Bet lasiits tieshaam pagaajshgad, varbuut shogad taa vairs nav.

.

Mēs arī meklējam kur apmesties, izmantojam interneta piedāvājumus. Tā rādās, ka piedāvājums ir pieaudzis mūsu pusē, bet cenas turās tās pašās kas pirms pusgada, vai pat gada.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
10630344