Anglija

Džeimija

Slēdza Džeimija: "pilns lapu skaits".

Istabas varot atrast arii, apjautaajoties mazos indieshu, pakistaanieshu u.tml. veikalinjos. Veel labaak ir uztraapiit uz poljiem.

.

Seit ir jauka domubiedru grupina,pievienojaties!

http://www.calis.lv/aprunasimies/forums/thread.php?id=10720795#page-1

Džeimija

Kingston Upon Hull ir leetaakas iires gan maajaam, gan dziivokliem kaa citaas pilseetaas. Te 3 gulamistabu maaju ar dziivojamo istabu un sleegtu pagalmu var dabuut pa 320- 370 meenesii. 1 gulamistabas dziivoklis+ viesistaba un visas paareejas eertiibas maksaa 65- 70 nedeeljaa.Istabu iire 45 nedeeljaa + elektriiba vai ko nu saimnieks prasa, citi njem 50-60 un viss ieklauts.

Gribeju papljapat sheit, jo nebus par bernu temu, vai grutniecibu saistiti jautajumi, tadelj nejaukshos Airitinas ieliktaja linka.

Man pirmais jautajums ir taam, kas brauc UK ar mashinu, ja tadas ir, vai macijaties pashas pierast pie otras puses vai njemat instruktoru?

Otrs jautajums ir - kadas vietas (parkus, pilsetas, muzejus, muizzas) apmeklejat ar gjimenem vai draugiem brivaja laika? Piemeram, mes pagajushaja nedeljas nogale bijam uz Southend, pastaigajamies promenadee, un ar vilcieninju aizbraucam lidz estakades galam, bija jauka silta diena, tikai biezaa migla izklida ap 12-tiem.

Vel mes bijam Thorpe park , bijam tur Lieldienu brivdienas, laiks bija vees, bet toties bija ljoti maz cilveku, un nekadu rindu.

Tagad planojam braukt nedeljas nogale uz Woburn, vai Howletts. Diemzel uz pavasari parcelam braucienu uz Monkey World, jo tas atrodas Dorsetaa, un gribam but droshi, ka aizbraucot bus vismaz silts laiks, un vel klat apmeklet citas interesantas vietas tani gala, pavadit tur paris dienas.

Girl Next door

Es ar mašīnu nebraucu, bet mans vīrs gan. Ir arī braukāts vairākas reizes no UK uz LV un atpakaļ. Viņš teica, ka pierast pie otras puses nav nekāda problēma, īpaši pēc LV. Kad esi pabijis UK ilgāk (sanāk, pēc UK ir nedaudz grūtāk pārkārtoties nekā pēc LV, vismaz viņam tāda pieredze), tad bišķi ir jāuzmanās, bet nekas traks.

Nekādus muzejus, diemžēl, īpaši neapmeklējam, jo vīrs daudz strādā un bērns vēl tikai gaidāms, ko izklaidēt :) Arī draugu tepat nav nemaz tik daudz, lai varētu jautrā kompānijā kaut kur aizlaisties

Purrrfection
paldies par braukshanas pieredzi, es sliecos uz pamacishanos paris reizes pie instruktora. Laikam nav vel gana ilgi te buts.

Mums jau ari nav , tomer gribas kaut kur izkusteties, kaut ko jaunu redzet, labi pavadit laiku ne pie tv, savadak tikai man skola, sports un majas, vinjam darbs un majas.

Girl Next door

Pagaajshgad bijaam uz vilciena izbraucienu Santa Special. Nu, man kaa gulbenietei, pie Baaniisha pasaakumiem pieradushai, bija diezgan liela vilshanaas un gribas teikt- nekaa tur nebija.

Notingemaa esam zhampaajushaas pa uudens laukumu un apskatiijushas, kas pie pils uz Robinu Hudu attiecas.

Bet pamataa- pa savu pilseetinju vien, pa taas pasaakumiem, kad jau nu kaut kas notiek.

Ak jaa- bijaam uz "Gulbju ezeru" kjiinieshu akrobaatiskaa baleta izpildiijumaa.

Mainīja 12345, 14.10.2008 18:54:47

.

12345
paldies par info ;) uudens laukumu izklausas labs pasakums :)

Girl Next door

Nav jau par ko :) Taču dienas rutīna mums līdzīga: man skola - mājas, viņam darbs - mājas. Agrāk vēl nedaudz gājam patusēt pa klubiem, bet tagad gaidu bebuku un ne visai gribas uzturēties vietas, kur visi dzer un skaļa mūzika Vot man patika 12345 bijaam uz "Gulbju ezeru" kjiinieshu akrobaatiskaa baleta izpildiijumaa Uz kaut ko tādu lapbrāt aizietu, vajadzēs vīram ierosināt :)

Purrrfection
Tas bija Notingemaa; nezinu, kur tagad vareetu buut un vai veel vispaar ir. Mees augustaa bijaam.

.
Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
10630344