Anglija

Džeimija

Slēdza Džeimija: "pilns lapu skaits".

Vai ir reāli sarunāt sev dzīvesvietu UK, ja atrodies LV???

Varbūt kāds var palīdzēt? Parādā noteikti nepaliktu... Bet negribētos to situāc., ka aizbrauc un nav kur likties :(

Esmu LV, bet plānoju pārvākties uz UK, varbūt kādai meitiņai vai dēliņam nepieciešama auklīte?

Ķer mirkli-tas var neatkārtoties :)

lamborgini

Ir reaali, bet jaareekjinaas, ka, lai noiireetu dziivokli, nepiecieshama depoziita nauda - parasti 2 meeneshu apjomaa. Turklaat, iziireetaajs (landlord) gribees Tevi pirms tam satikt. Turklaat, kaa gan svesh cilveeks var atrast Tev piemeerotu dziivesvietu? Jo dziivoklji ljoti atshkjiras, taapat rajoni ir atshkjiriigi. Es norezerveetu viesniicu uz nedeelju, un tad nedeeljas laikaa atrastu dziivokli - to var mieriigi izdariit.

romantika

Par aukli Anglijaa straadaat ir izdeviigi tikai tad, ja dziivo gjimenee, jo dziivoshanas izmaksas ir paaraak daargas, lai tas atmaksaatos. Un arii tad, neko vairaak par 80 - 100 maarcinjaam nedeeljaa nenopelniisi. Labi pelna tikai profesionaalas, kvalificeetas aukles. Turklaat, nav visiem (iipashi jau latvieshu iebrauceejiem) vesela briiva istaba, kuru vareetu atdot auklei.

romantika
vai tev ir jau konkrēta pilsēta uz kuru dosies? es meklēšu aukli Bostonā,3,5 gadus vecam puikam,ja kāda mamma ir no turienes un sēž mājās ar bērnu,varbūt gribētu manu puisīti arī pieskatīt

http://metric.rodim.ru/4_8_11_1_2006_3_filips.gif[/img][/url]

lamborgini
Kad mes saakam iret, mums pieprasija kreditsaistibu parbaudi, par to pashiem bija jamaksa (~80 £).

Gribas jau ari aiziet apskatities kur dzivosi, cik talu lidz transportam, veikalam utt. vai dzivoklis nav virs kjinieshu take away, bet nu pie visa pierod un katram savas velmes.

Yeah, but No, but .....

saska

Meklējam visādus variantus, bet ja būtu variants, ka es uzreiz varu tajā pilsetā strādāt, tad varam braukt arī uz Bostonu!!!

Man pašai ir meitiņa, domāju, ka kopā ar Jūsu dēliņu mums ietu ļoti interesanti...

Ja tiešām interesē šāds variants, tad atraksti uz meilu: bellita32@inbox.lv iepazīsimies kārtīgi

romantika
tik neaizmirsti, ka visi papildus ienakumi ir jadeklare, citadi draud cietumsods.

RozinitesMamma

un kā tas notiek? Būs daļa nodokļos jāatdod? Cik daudz?

romantika

Ar beernu aukleeshanu Anglijaa ir baigaas klapatas, jo, lai Tu legaali vareetu aukleet beernus, ir nepiecieshams regjistreeties kaa pashnodarbinaatajam, Tev ir jaabuut attieciigaam specifiskaam kvalifikaacijaam, ir jaabuut apdroshinaashanai, Tavam maajoklim, kuraa Tu auklee beernu, ir jaabuut specifiski apriikotam, notiek regulaaras paarbaudes utt. Protams, daudzi izmanto aukles pakalpojumus, nenokaartojot visas formalitaates, bet gadiijumaa, ja kaut kas notiek ne taa, iipashi jau ar beernu, var visaadas klapataas iebraukt. Es esmu straadaajusi kaa nelegaala aukle (ljoti ljoti sen atpakalj) un arii pashai tagad ir beerni, taapeec to situaaciju labi zinu. Es neuznjemtos vairs nekad aukleet citu beernus, iipashi jau nelegaali. Un arii nealgotu nelegaalu aukli. Tas vienkaarshi nav taa veerts.

Ir veel arii variants straadaat kaa au-pair, kas noziimee, ka Tu dziivo gjimenee. Bet ar to nopelniit nevar, tikai tik, cik knapai izdziivoshanai, turklaat reti kad njem savaa gjimenee dziivot aukli, kurai pashai ir savs beerns.

fairy
Pirms tam Tu minēji, ka dārziņš maksā no 600 paundiem un aukle izmaksā tikpat. Šīs pašas lapas augšā Tu mini, ka 80 - 100 maarcinjaam nedeeljaa nenopelniisi. Tad cik īsti izmaksā aukle?

Papildināts 11.07.2009 14:54:55:

Un vēl man jautājums. Izlasiju visu tēmu un man nav skaidrs. Vairākas reizes Te tika minēts, ka dzīvoklis izmaksā 600 paundi un uz augšu, bet tai pašā linkā ar sludinājumiem, kas te bija iemests, ir pilnīgi savādākas cenas. Nu piemēram ar šādiem atlasītiem kritērijiem dzīvokli var atrast jau sākot aptuveni no 200 paundiem. Kur ir āķis? Dzīvoklis tīrs, sakopts. Mājas arī nav apzīmēta un avārijas stāvoklī, vieta izskatās tīra. Vai sludinājumu licēji čakarē cilvēkus kā Latvijā?

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
10630344