Anglija

Džeimija

Slēdza Džeimija: "pilns lapu skaits".

Mes reiz bijam uz Muziklu (nosauku nepateikshu, bet par jaunieshiem, kas macas deju skola ). Iespaidi - ljoti skalji, pat nesedejam pirmaja ridas, bet interesanti. Gribetu vel kadu apmeklet.

Džeimija

Mees ar viiru un maasas gimeni apmekleejaam gandriiz visus pilseetas muzejus.Taalaak veel nav sanaacis aizbraukt.

Jautajums taads - vai apmeklesiet kaadu Latvijas Neatkariibas dienai veltiito pasakumu sheit? Apskatijos ir paredzeets pasaakums 15.Nov. Londonaa, un ir divi LT koncerti/ balles, bet tie ir taalu no manis. Par Londonas pasaakumu informacija ir publiceeta "Briivas Latvijas" avizee, kas man nav pieejama, varbut kads ko vairak zin?

Girl Next door

Diemžēl pirmā dzirdēšana, nemaz nezināju, ka šeit ir dabūjama LV avīze Neesmu droša, bet domāju, ja pasākums būtu pietiekoši vēlu, tad ietu (agrāk netieku, jo vīrs strādā). Būtu forši savējos redzēt :) Noteikti ziņošu, ja dzirdēšu kaut ko

Latvijas valsts svētku 90. gada jubilējas sarīkojums Londonā. 15. novembrī, sestdien plkst. 18.30 Great Hall, Kings College, The Strand, London

Girl Next door

Paldies par info Vajadzēs ar vīru aprunāties, bet jau tagad skaidri zināms, ka uz pašu sākumu netiksim, jo viņš strādās līdz 7pm :/

Purrrfection
Mes noteikti iesim. Tikko ieraudziju info, ka VVF ieradisies uz pasakumu.

Man gandriiz vai uz Latviju sanaaktu leetaak, nekaa uz Londonu.

Bet par Ziemsveetkiem domaaju, vai neaizshaut uz "Straumeeniem". Neesmu veel nekad bijusi.

.

Labdien! Vai kaada no Jums vareetu pateikt saiti, kur vareetu nopirkt datora piederumus internet veiklaa, vai kaadaa tirgus placii, lai atsuuta pa pastu??

Paldies jua ieprieks

Puuuuuuce

Man virs perk tos no ebay.co.uk

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
10630344