Anglija

Džeimija

Slēdza Džeimija: "pilns lapu skaits".

meitenes,kas dzīvo UK un strādā,kā jūs pavadat bērnu uz skolu un izņemat,ja ir darbs?un vai tām 2-3 stundām,kamēr tētis vai mamma atnāk no darba,arī jāmeklē kautkāda speciāla aukle?vai var rasties problēmas,ja bērnu tajā laikā pieskatīs auklīte bez īpašiem papīriem?

Papildināts 12.07.2009 11:06:37:

romantika
es būtu gatava sadarboties,bet tad tev jāmeklē vēl kāds auklējamais,jo man auklīte reāli būtu vajadzīga uz pāris stundām dienā,kas izņemno skolas un pieskata,kamēr mēs atnākamno darba

http://metric.rodim.ru/4_8_11_1_2006_3_filips.gif[/img][/url]

saska

Vai nu ved uz skolu un iznjem pats, bet taadu darbu atrast, kur darbalaiks ir no 10 - 3, ir gruuti. Dazhaas skolaas ir brokastu klubi un peecskolas klubi - tad var beernu aizvest aatraak un savaakt veelaak, bet par shiem klubiem atsevishkji ir jaamaksaa. Veel populaars variants ir child minder - taa ir regjistreeta, kvalificeeta un regulaari paarbaudiita aukle, kas pieskata konkreetu daudzumu beernus konkreetos vecumos pie sevis maajaas. Shiis aukles arii ved skolas beernus uz skolu un savaac vinjus no skolas.

vai var rasties problēmas,ja bērnu tajā laikā pieskatīs auklīte bez īpašiem papīriem?

Tas ir uzticiibas jautaajums. Bet jaasaprot, ka Tu par taadu aukli NEKO nezini. Turklaat, ja kaads uzodiis, ka aukle ir nelegaala (un attieciigi nodoklji netiek maksaati) - soda naudas ir ieveerojamas un pat cietumsodus piemeero.

fairy
paldies par atbildi

un saki lūdzu,ja manam puikam septembrī būs 3.8 gadi,viņš iet UK skolā vai bērnudārzā?es īsti nesaprotu kā dalās pēc gadiem

Papildināts 12.07.2009 12:26:03:

kur varētu meklēt šo child minder?

saska

ja manam puikam septembrī būs 3.8 gadi,viņš iet UK skolā vai bērnudārzā?

Ja pareizi atceros, tad Anglijaa tas noteicoshais datums ir kaut kaads 20. Augusts. Ja uz to datumu beernam ir 4 gadi, tad vinjsh tajaa septembrii (vai janvaarii - kaa kuraa skolaa) saak skolu. Ja nav, tad turpina daarzinju. Taa kaa Taveejais veel ies daarzinjaa. Valsts apmaksaa daarzinju, ja nemaldos, 15 stundas nedeeljaa. Paareejais Tev pashai buus jaapiemaksaa. Bet lielais vairums daarzinju nenjem beernus uz pilnu slodzi. Tad vajag aukli vai child minder + daarzinju.

kur varētu meklēt šo child minder?

Google ieraksti "childminder in ..." daudzpunktu vietaa liekot pilseetu un rajonu, kuraa dziivo. Childminer cenas meedz buut atshkjiriigas, bet jaareekjinaas ir ar aptuveni £4 - £7 stundaa.

fairy
paldies Tev vēlreiz,vismaz skaidrs,ko meklēt un kur griezties

saska

Nav par ko, jautaa droshi.

fairy
pie viena pajautāšu-mēs ar bērnu pārceļamies,kādus dokumentus vajadzētu tulkot? te bija dažādi viedokļi,tas ir no konkrētas vietas atkarīgs,kur prasa tulkojumu,kur nē?

saska

To gan es Tev nemaaceeshu pateikt, jo mani beerni ir sheit dzimushi. Es laikam iztulkotu pasi un dzimshanas aplieciibu. (skolaa, daarzinjaa, pie gjimenes aarsta nekaadus citus dokumentus neprasa) Bet tulku var atrast arii Anglijaa, man ir paziistams ljoti labs tulks, kas tulko ar visu notaara ziimogu. Ja kaadreiz rodas vajadziiba, vai kaut kas aizmirsts iztulkot - droshi jautaa, es iedoshu koordinaates.

fairy
paldies

Atvainojos, ka vakar aizgaaju, pametusi neatbildeetus jautaajumus! Es peekshnji vairs nevareeju nevienu ierakstu iesuutiit, it kaa buutu izbanota, vai. (Bet varbuut tepat uz vietas kaut kas sagaaja shkjeersam.)

Taa nu tagad iemeegjinu, vai vispaar var ielikt rakstiito, un tad rakstiishu taalaak.

Papildināts 12.07.2009 15:15:32:

fairy
Pase jau nu gan nav jaatulko, taa ir pietiekami labi saprotama taapat. Dzimshanas aplieciibu... No vienas puses- diez vai vajag, no otras- britu iereednieciiba ir stulbum stulba un vienmeer ir labaak, ja var vinjiem iedot kaut ko, ko vinji maak izlasiit.

Es vispaar nedomaaju, ka vecaakiem, kam ir savs pasha beerns, kaut jelkas buutu jaatulko. Es tulkoju dzims. aplieciibu un baarinjtiesas leemumu, jo man beerns aizbildniibaa (un tas rada probleemas katrreiz, un katrreiz savaadaakas- iereednju varianti laikam ir neizsmeljami).

Mainīja 12345, 12.07.2009 15:15:58
Papildināts 12.07.2009 15:20:45:

Man ir izdevies dabuut beerna skolas laikam pieteemeetu darbu: no 9.30 liidz 14.30. Tas ir veco ljauzhu apruupes centraa, un taadi vinjiem tie darba laiki arii ir, vairaak stundu nemaz nav. Man naaca pretii ar pusstundas nobiidi: ka es straadaaju nevis 9-14, bet 9.30-14.30. Ir lietas, ko var izdoties sarunaat, ja runaa.

Par dziivoshanu- jaa, taisniiba ir taam, kas saka, ka jaa-atrod darbs un tad taa tuvumaa dziivoshana. Transports ir daargs. Es savaa mazpilseetaa teereeju 1,05 maarcinju braucienam uz darbu un tikpat- atpakalj. Un tas ir ar easy karti, parastaa biljete buutu 1,40 uz vienu pusi.

Papildināts 12.07.2009 15:22:17:

Varu ieteikt saakumam, ja gribat tomeer izbraukt visi kopaa, atrast vienu pagaidu apmeshanaas istabinju, kur ilgi nepalikt, bet atrast darbu un tad- iisto dziivokli.

.
Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
10630344