Anglija

Džeimija

Slēdza Džeimija: "pilns lapu skaits".

Sveikas!

Varbūt kāda var pastāstīt, kā ir Anglijā ar pensionāriem no Latvijas? Domāju ar laiku pārcelties uz Skotiju, tur vīrs strādā. Bet mums ir divi bērni. Domāju ņemt līdzi savu omīti, kurai ir 69 gadi, lai viņa pieskata bērnus, kamēr mēs ar vīru strādāsim. Gribētu noskaidrot uz kādām tiesībām un siciāājām garantijām var rēķināties pensionārs.

Seskiņš

Anglijaa ir dazhaadu veidu pensijas - taas, kuras sanjem no valsts + taas, kuraas pats esi individuaali maksaajis, nereti kombinaacijaa ar maksaajumiem no darbavietas, kuraa straadaa. Jebkaadu pensiju cilveeks sanjem tad, ja ir savas dziives laikaa straadaajis un veicis nodoklja maksaajumus. Ja cilveeks invaliditaates un citu iemeslu deelj nav vareejis straadaat, tad vinjsh var pieteikties uz invaliditaates pensiju.

Shaubos, vai Juusu gadiijumaa omiitei buus tiesiibas uz Anglijas pensiju (ja vinja Anglijaa nav straadaajusi)

Par tiesiibaam - taas pashas cilveektiesiibas kaa visiem citiem. Shur tur pensionaariem ir atlaides, uzraadot pensionaara aplieciibu. Par mediciinas izmaksaam tik smalki nezinu.

fairy
ja bērna tētis ir jau uk,mēs arī uz turieni ar dēlu lidojam,vai man vajag kaut kādu pilnvaru no tēva,ka bērnu vedu uz ārzemēm?

http://metric.rodim.ru/4_8_11_1_2006_3_filips.gif[/img][/url]

fairy

Ārprāts, vai tiešām Londonā ir tādas cenas 1istabas dzīvoklītim (1000gbp)? Trakas lietas!

Mēs dzīvojam mazā pilsētiņā, tuvāk skotijai, īrējam 2istabu dzīv. par 475gbp mēnesī un man jau tas neliekas nemaz tik lēti Protams vēl concil tax un gāze, elektrība, ūdens. Bet Londonā dzīvojot tad tiešām ir daudz jāpelna.. Tiešām nezināju, ka tur tādas cenas!

St.c. kādas ir cenas elektrībai? gāzei? ūdenim? internets? mob.telef.? TV?

Papildināts 12.07.2009 19:03:02:

fairy
vai 12345 - prasās pēs jaunas lapiņas ;)

Lūgšu Jūsu padomus par viesnīcām un hosteļiem UK!

Kādas cenas ir Londonā, kādas citās pilsētas?

Varbūt ir ko ieteikt, labu un LĒTU?

Ķer mirkli-tas var neatkārtoties :)

TV licensi maksājam ja nemaldos- 23gbp/mēn, ūdeni maksājām 118gbp par 6mēnešiem, internetu 17gbp/mēn! Par vasaras mēnešiem vēl neesam saņēmuši gāzes/elektrības rēķinu, tad jau redzēs, cik būs! Par telefonu-tas ir atkarīgs no tā kādu operatoru izvēlies, man pietiek ar priekšapmaksas karti, ar kuru savā starpā sazvanoties viņas tīklā, ir bez maksas. Arī uz latviju lēti zvanīt, ja zvana uz parasto tel! Īsti nezinu kādas cenas ir pieslēgumiem!

Seskiņš
omite turpinaas sanjemt Latvijas pensiju. Anglijas pensijas un pabastu vinjai nebuus. Labakaja gadijumaa dabuus kaut kaadas atlaides- transportam uttm, bet neko dizhu.

Chill
trim cilveekiem- udens (uz skaitiitaaja) £25menesii, Apkure+elektriba videeji £60 (ziemaa vairaak, vasaraa mazaak), pierekjinii veel obligaato council tax- ap £80 menesii/ Mobails£15 vienam cilveekam, internets £15. Uz Latviju zvanaam caur skype- vispar nekas nav jamaksaa;)

trim cilveekiem- udens (uz skaitiitaaja) £25menesii
Jeezus Marija!!!!!!!!!! Man 2 cilveekiem bez skaitiitaaja- £20 nedeeljaa!!!!!!!!!! (Esmu gan kaadu bishkji paraadaa, taapeec tagad taa. )

.
Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
10630344