Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

iesnas

lazy52

kā visefektīvāk tikt no tām vaļā?

pieaugusajam nomizo paresnu kiploka daivinu un pargriez vertikali uz pusem iebaz nasis tikai ta lai varetu dabut ara loti kodis bet turi cik var paciest ta kadas 3 dienas. vesels!

lila25
bet turi cik var paciest ta kadas 3 dienas

mhm..vesels, ta vesels, bet dzīvā ķiploka sula gļotādu būs saēdusi

A ja nu man taisnība?

lazy52

uztaisi vieglu saalsuudeni (ar dziivo peleeko saali) un shnjauc degunaa. Nav tik pretiigi kaa izklausaas.

Baigi atkarīgs kas tās par iesnām, cik ilgi un cik dziļi jau tikušas. Vispār jau katram cilvēkam individuāli un arī vienam cilvēkam dažādos gadījumos palīdz citas zāles. zāļu ir daudz.

Man vislabāk pret visām saaukstēšanās slimībām ir palīdzējusi izkarsēšanās pirtī

Gan man, gan manam berninam loti labi palidz smere Larozivs! Noperkams medus veikalinos.

aizkraukliite

Jaatiek valjaa nevis no pashaam iesnaam, bet gan no to ceelonja - piesaarnjojuma organismaa. Iesnas ir tikai dabisks organisma ATTIIRIISHANAAS process, un taadeelj pilniigi logjiski, ka to aatraakai izbeigshanai vienkaarshi jaapaliid organismam attiiriities visos iespeejamos veidos.

Tikai rosinu domāt ar savu galvu, un modinu aizmigušos... :) Piedodiet, ja patraucēju jūsu sapni... vai murgu...

aizkraukliite

Jaatiek valjaa nevis no pashaam iesnaam, bet gan no to ceelonja - piesaarnjojuma organismaa.

Nesaprotu kā tas iet kopā ar parastu saaukstēšanos? Domāju, ka manas pašreizējās iesnas ir rezultāts tam, ka pirms pāris dienām draugu pasēdēšanā vēlā vakarā apsaldēju plikās pēdas

Iešņaukt sāls ūdeni, siltu un pūst ārā(pa degunu) - Manam vīram kurš dabūja gulēt slimnīcā dēļ iesnām, šo metodi ieteica ārste. Super, palīdz, tikai nepatīkama gan tā padarīšana!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10713681