Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

iesnas

lazy52

kuucinja
cilvēkam ar labu imunitāti (nepiesārņotu organismu) no aukstām kājām vīrusi nelīp ;)

Любовь - это нести тяготы друг друга. (c)

Vēl zinu, ka pret iesnam nāsīs smērē veļas ziepes,vai zobu pastu(Baldones dūņu), nedaudz kož, bet tad paliek vieglāk. Bet zinu, ka iesnas un kakla sāpes var rasties arī no stresa, uz nervu pamata, tad gan laikam jāgaida līdz pašas pāriet.

Pasmaidi, lai arī dibens velkas pa zemi.

lazy52
iesnas kā minimus tāpat būs 7as dienas, bet iesaku paošņāt ēterisko eļļu - 10pilieni uz glāzi ūdens - super palīdz, vismaz man.

Un vispār viena ellīgi laba metode - tikko jūt, ka būs šņupis - ieber bļodā ledu un aukstu ūdeni, iemērc uz 1.min (precīzi) kājas un pēc tam aši, aši vilnas zeķēs un mīda kājas jeb tapina. Super - otrā rītā iesnas kā nebijušas, BET, jānoķer pats, pats sākums. Šamo ieteica kalnu mūki Kādam varbūt izliekas drastiski, bet ir pārbaudīts, patiesībā nekā briesmīga tur nav.

I'll never walk alone!!! NEVER!!!  http://tac.families.com/cb/233981.png

Ronducis

Labāk to ķiploku saspiest un atšķaidīt ar ūdeni un tad to šķidrumu pilināt degunā. Vismaz gļotāda netiks traumēta. Bet būs riebīga sajūta tāpat.

man bija hroniskas iesnas no bernības..

nokļuvu Koraļļu klubā ar citām problēmām, tad veicu organisma attīrīšanu, izdzēru kolo-vadu

un jau 2 gadus ne miņas no iesnām

manpersonīgi par šo te vietu vislabākās atsauksmes!

paldies Jums!

To ķiploku ar eļļu ir jājauc. Tad nebojā deguna gļotādu. Tik neprasiet kā un cik daudz, es nezinu, šito pa ausu galam dzirdēju kaut kādā tv raidījumā.

[img]http://media.ifun.ru/1/j/1jt4gm8d.gif[/img]

ledus

es arī šito klausījos un jau izprovēju. tiri ok izskatās, sīkajiem pēc 2 nedēļu iesnām beidzot izmēģinot ko jaunu, ar to ķiploka eļļu iet mazumā

ņem vidēju ķiploka galviņu, nomizo. raidījumā teica sasmalcināt, lai suliņa parādās, es izbliezu caur ķiplokspiedi.

2 ē.k. olīveļļu un atstāj slēgtā traukā, tumšā vietā uz 2 diennaktīm, lai ievelkas, tad caur marlīti nospiež eļļu. mērcē vates puļķīti un beicē degunu. pat pilināt nevajag, pietiek izslaucīt.

vīram arī šito darīju. saka, ka nekož. tikai esot sajūta, ka ķiploku grauzdiņi būtu degunā - viss pēc ķiplokiem smaržo.

Mainīja protams-protams, 19.11.2008 13:49:13

A ja nu man taisnība?

burbuliitis

par tiem ķiplokiem jau daudzi labi izsakās, noteikti jau, ka līdz arī :) tikai ko darīt, ja ķiplokus un to smaku pagalam neciešu :(

burbuliitis

nu..vai nu jāiecieš, vai arī jāmeklē sev ko piemērotāku.

ta "smaciņā" jau ir tie ārstnieciskie labumi, respektīvi - fitoncīdi. bez tiem nekādi.

A ja nu man taisnība?

iesnas rodas no infekcijas degunā, nevis aukstuma. vienkārši aukstā laikā cilvēki vairāk pavada laiku iekštelpās, kur ir daudz infekcijas ceļu.

principā pret iesnu izraisītāju nav īsti medicīnas, ja tas jau ir saķerts, bet veselīga cilvēka imūnsistēma tiek galā ar vīrusu aptuveni septiņās dienās.

principā ir nepieciešams dzert daudz šķidrumu, lai uzturētu hidrācijas līmeni organismā un daudz atpūtas.

silti dzērieni sašķidrinās iesnas atbrīvojot elpceļus, kas palīdzēs atpūsties :)

Papildināts 20.11.2008 13:27:18:

ak jā, aizsardzība no iesnām ietver izvairīšanos no pārpildītām vietām un regulāru roku mazgāšanu, par cik tas ir viens no visbiežākajiem infekcijas vektoriem.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10713681