Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

iesnas

lazy52

nu - ja organisms ir švaks, tad piemēram, tie paši ķiploku fitoncīdi iznīcinās degunā esošos ierosinātājus un palīdzēs organismam tikt galā.

A ja nu man taisnība?

pašā degunā jau tie vīrusī īsti nedzīvo, bet gan vietā starp rīkli un degunu.

turklāt vīruss nav baktērija, un nemaz tā labprātīgi nemirst.

32

iesnas rodas no infekcijas degunā
pašā degunā jau tie vīrusī īsti nedzīvo

hmm..nu lai vai kā - ja ne labprātīgi, tad ar mazu piepalīdzēšanu var veiksmīgi šos nojiftēt ar dabiskiem līdzekļiem ;)

A ja nu man taisnība?

nop, pēc visa spriežot nevar gan, citādi būtu jau izgudrota medicīna pret to un samērā veiksmīgi tirgota.

turklāt ķiploki izraisa ķīmiskus apdegumus.

32
turklāt ķiploki izraisa ķīmiskus apdegumus.

par tīru ķiploka lietošanu te nav runa, bet par sagatavotu eļļu.

ķiploku eļļu pat ieteica lietot zīdaiņiem pagājušās nedēļas māmiņkluba raidījumā

pēc visa spriežot nevar gan, citādi būtu jau izgudrota medicīna pret to un samērā veiksmīgi tirgota

medicīna ir izgudrota un tiek tirgota, pat ļoti veiksmīgi, tikai ķīmiskie līdzekļi nenovērš iemeslus, bet tikai sekas. turpretī dabiskie līdzekļi novērš iemeslus. tur tā atšķirība.

A ja nu man taisnība?

nav atšķirības starp dabisks un ķīmisks. molekula ķiplokā vai kur citur neatšķiras no molekulas mēģenē.

kas attiecas uz cēloņu (iemesls nav tas pats, kas cēlonis) novēršanu, stipri šaubos, jo kā labi zināms, ja ķiploki būtu efektīvi pret cēloņiem, tad tie tiktu komerciāli lielā daudzumā ekstrahēti un tirgoti, tici man.

32
tad tie tiktu komerciāli lielā daudzumā ekstrahēti un tirgoti, tici man.

tas ķimiskajai medicīnai nav izdevīgi cilvēki vienkārši tik bieži neslimotu. un vispār - tiek ekstracēti un tirgoti kā pārtikas piedevas. ir tādas Garlic kapsulas, tabletes. palīdz samazināt holesterīna līmeni, palīdz saglabāt tīrus asinsvadus un normālu asinsspiedienu.

iz neta avotiem:

Spēcīga antibakteriāla darbība piemīt ķiplokiem. Ja pakošļā ķiploka daiviņu, dažās minūtēs visi slimību mikroorganismi mutes dobumā aiziet bojā. Aptiekās dabūjami dažādi preparāti ar ķiplokiem. Ķiploku kapsulās esošās aktīvās vielas palīdz izsargāties no infekcijas slimībām. Dažos preparātos ir arī vilkābeles un āmuļu izvilkums, kuri ļoti noderīgi gripas epidēmijas laikā. Aptiekās var iegādāties ķiploku tabletes Allikoru, kuras aizkavē un ārstē gripu un citas vīrusu infekcijas. Ķiploki uzlabo gremošanu, novērš miokarda infarktu, tie ir arī labs tonizējošs un dezinficējošs līdzeklis. Jau Romas karavīri ķiplokus izmantoja kā drošu līdzekli pret dažādām infekcijām un epidēmijām. Mājas apstākļos var pagatavot šādu recepti: sarīvētus ķiplokus sajauc ar medu 1:1 un lieto profilaksei.

tā kā - viss notiek, ij bez tavas ziņas

Mainīja protams-protams, 20.11.2008 19:11:18

A ja nu man taisnība?

Pec sals udena iesnauksanas deguna ,drausmigi galva sap un sajuta pretiga.

pe-pita

jap, sajūta riebīga, bet efektīva, tieši tāpēc to iesaka arī ārsti.

bet es uzskatu, ka labāk pilināt degunā to sālsūdeni, tad vismaz bik saaudzīgāk tas sālsūdens iztek visiem kanāliem cauri.

A ja nu man taisnība?

Sinupret tabletes vai pilieni no ārstniecības augiem. Man palīdz.

Damn right, I'm good in bed... I can sleep for days!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10713681