Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

EKOELL

susurins1987

Nesen padzirdēju par EKOELL produkciju. Jūs atsauksmes. Par konkrētiem produktiem lūdzu.

Lūpu krēms Ābeļzieds patīk, ko lietoju jau gadiem. Par krēmiem runājot, īsti neiepatikās. Mēģināju ceriņus, ūdensrozi.

Man, personīgi, ļoti patīk! Esmu izmēģinājusi gandrīz visus..vislabāk patika ūdenroze un medus kremi. Arī rudzupuķu ādai ap acīm - ļoti patika. Tikai rožūdens kkā cirtās - tāpec partraucu sejai un lietoju TIKAI dekoltē zonai Iesaku..lai gan tas atkarīgs individuali. Vienam der, bet citam nea - jāprovē :yes:

I'll never walk alone!!! NEVER!!!  http://tac.families.com/cb/233981.png

Daudz pamēģināju, bet tā tāda akcija vien bija.

Palika no visa vairs tik Mārīte un odu krems. Tos lietojam jau 2 gadus.

Eļļas nepatika.

Man bija toniks jūras svaigums - patika (vispār patīk uzpūst toniku uz sejas, tāpēc turu vienu tukšu pudeli ar dozatoru, ja gadījumā nopirktais tā nav paredzēts lietot)

Laikam krems Rudzupuķe ap acīm - otreiz nepirktu

Krems pret celolītu Maģija - patika

Krems Carotino - uz beigām sāka nepatikt vai apnikt?

Tagad nopirku ar sejas kremu liepziediem. Tagad patīk:)

Vēl man patīk rožu eļļa

a, matiem nemazgājams balzām bija klinģerīte (laikam) - par brīnumu nesatauko, bet arī neko neizsaka

Savai taukainajai ādai nopirku krēmu ar vīgriezēm un mellenēm - neko sliktu nevaru teikt, patīkams, bet arī nekas īpašs, nez, kādi ir tie želejkrēmi...

Domas tīras kā krītošs sniegs...

kur var nopirkt viņu produktus?

Izsmeļoša informācija par EKOELL sortimentu, sastāvu, pielietojumu u. c. atrodama EKOELL informatīvajā bukletā vai interesējoties firmas birojā

Papildināts 30.09.2008 01:33:11:

Mooza
nopirkt viņu produktus EKOELL firmas birojā

* Vienam par smaidu dāvā visu,
Citam par visu- smaidu...

Alvejas krēms - patika

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10753000