Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pareizticīgā baznīca

goviite

Zinu, ka izklausīšo duma, bet varbūt kāds tomēr ir dzirdējis.

Esmu kaut kur dzirdējusi, ka ja cilvēks vēlas kaut ko krasi savā dzīvē mainīt (domāju veselība lai uzlabojas), tad viņam jāaiziet uz Pareizticīgo baznīcu un jāaizdedzina svecīte pie Marijas ... ka tad viss tikai varot mainīties?

Zinu meitenes, kas to darījušas, bet neviena nevēlas par to runāt.

Varbūt kāda anonīmi var pastāstīt kaut ko vairāk

Paldies jau iepriekš

Man līdzīgi bija vienam paziņam, viņam gan ieteica nopietnāku lietu - paņemt "Ozdravije", tas ir 40 dienu aizlūgums. Baznīcas kasē vai kioskā jāsamaksā, jānosauc vārds uzvārds,bet viņi prasa, lai cilvēks būtu kristīt, nav svarīgi, kur. Var jau arī svecīti dedzināt, bet Ozdravije ir stiprāks. Vienīgi domāju, ka vajag tam visam ļoti ticēt. Manam paziņam itkā palīdzēja. Agrāk slimoja pie katra mazākā caurvēja. Tagad retu reizi saaukstējas.

Pasmaidi, lai arī dibens velkas pa zemi.

Tas nav "Ozdravije". To sauc par "Za zdravie".

Mainīja Elenalk, 31.07.2008 15:43:07

Es arī daudz par izdziedināšanu esmu dzirdējusi. Bet pieredze ir tikai par manu mammu runājot, ļoti morāli iztukšota, galīgi sagrautu bija šķiroties ar patēvu, tad nu māsa viņai veda no pareizticīgo baznīcas iesvētītās svecītes...tās mamma katru vakaru dedzināj, teica ka ļoti palīdzējis. Pat tagad, ja kāda ķibele jeb satraukumi rodas, iededzina un pašēž pie sveču liesmiņas, piem. manai mammai palīdzējis tieši mainīties uzvedībā, rīcībā.

Nesanāca gluži par tavu tēmu runājot:)

Ticiba - vienmer spej mainit un dod spekus. Kad uzzinaju, ka esmu stavokli, sakas sarezgijumi, nacas gulet slimica un dazu dienu laika vajadzeja izskirties bernina liktenim. Ludzu lai virs aiziet uz baznicu un iededz sveciti un paludz lai viss ir kartiba. Tagad majas ir mazs razbainieks

Veselibu var uzlabot tikai veseliga attieksme pret sevi un protams ticiba.

Es vel noperku svecites baznica, iztiru maju un idedzinu tas - katrai dodot savu uzdevumu (istaba )

Vel saka ka ar svetito udentinu var padzerties.

goviite

Manam dēlam, īstam antikristam, bija visādas problēmas. Ieminējos, lai aiziet uz pareizticīgo katedrāli, pavaicā tantiņām, kur jāliek svece. Kā par brīnumu, neiebilda. Atgriezās sajūsmā par to, ka labi, ka mākot krievu valodu - tantuki visu izstāstījuši, nopircis trīs vislielākās sveces, nolicis, nopircis arī iesvētītu krustiņu un nēsā kaklā visu laiku. Paldies Dievam, viss viņam tagad ir kārtībā. Dievs jau viens, bet pareizticība, manuprāt, ir visspēcīgākā. Pati esmu luterāne.

IrēnaB

Par veselību pareizticīgajiem atbild nevis Marija, bet Sv. Panteleimons. Viņa ikonu var atpazīt pēc zāļu karotītes rokā. Tur tad arī tā svece jāliek.

mīlestība nav jūtas - tas ir darbs.

goviite

Esmu kaut kur dzirdējusi, ka ja cilvēks vēlas kaut ko krasi savā dzīvē mainīt (domāju veselība lai uzlabojas), tad viņam jāaiziet uz Pareizticīgo baznīcu un jāaizdedzina svecīte pie Marijas .

Tā ari ir, protams ja ir tikai veselības problemas tad vajag likt svecīti pie Sv. Pantelemona,bet noliekot svecīti pie Sv.Marijas var lūgt arī par citam lietām,ne tikai pa veselību.

Dievs jau viens, bet pareizticība, manuprāt, ir visspēcīgākā.

Pareizticīgo egregors ir visspecīgakais no visam Latvijā pieejamam konfesijām,tapec es vienmēr svecītes eju nolikt,un vērsos pie Dieva tiesi šini baznica,kaut kristita un laulajusies esmu katoļu baznicā.

Mainīja Princa, 04.08.2008 14:40:45

Dvēselē esmu musulmane,bet šinī dzīvē kristiete...

Negribu būt rupja, bet šo lasot man jāsaka - vai manu, kas par elkdievību!

Jūs tak mīļie spriežat nevis par dzīvo Dievu, bet tik par svecēm un ko tas dos! Par to, kurā baznīcā lielāja garantija, ka izdosies saņemt to, ko gribu! Tas ta ka čigāni. Viņi arī Lieldienās medī no dievnamiem izmestos pūpolzarus - baigi labi ar tādiem varot visu ko ārstēt un pieārstēt citam ko, ja vajag. Stiepjam tik sveces mājā un gan būs labi!

Jautājums - a ko dosi Dievam pretī, ja saņemsi ko vēlējies? M?

p.s veselību var labot arī ar vitamīniem :D

Mainīja Jaija, 05.10.2008 16:34:58

goviite

ar pašiedvesmu ne to vien panākt. tas ir skaidrs.

a no reliģijas viedokļa - ir daudz ikonu, svētbilžu, statuju, kurām piemīt it kā dziednieciskas spējas.

A ja nu man taisnība?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10787171