Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pareizticīgā baznīca

goviite

Jaija
Jautājums - a ko dosi Dievam pretī, ja saņemsi ko vēlējies? M?

Vispirms dod un tad sanjem... tas taa paardomaam...:)

Sana70
piekrītu!

Citādi sanāk kā Jēzus teica ( piedošanu, neatminos kurā tieši evanģēlijā tas rakstīts) - ko jūs saucat Kungs, Kungs, bet nedarat ko es saku?

Jaija

vienaa no sieviessu zzurnaaliem (laikam LILIT) bija lloti labs raksts par sso teemu un kaa cilveeks var nosleegt sso savieniibu ar aukstaakajiem speekiem.bet manas domas, ja cilveeks nav izdarijis kko kas bija jaaizdara,vai nav sapratis buutiibbu,ssii luugsna nepiepildiisies,par to jau nu nav jaauztraucas... biezzi vien atliek tikai mainiit attieksmi pret lietaam,domaat savaadaak,piedot kaadam,pateikt kko labu un viss mainaas, Dievam jau nevajag neko materiaalu,un tas,ka tu aizej uz bazniicu lai iedegtu sveciiti vispirms par saviem miillajiem un tikai tad par sevi var piepildiit lloti daudz ko passam nemanot,vnk nevar iecikleeties uz kkaadas veelmes piepildi un arii taas veelmes ir stipri jaapaardomaa,jo Dievs nekad nedos to ko mees gribam,bet patiesiibaa mums to nevajag.

Stiklene

Vispaar jau saka, ka nedriikst luugt neko materiaalu vai taadu, kas iespaidotu otru cilveeku. Ja neluugsi no sirds - arii nedabuusi Cik es saprotu, tad cilveekam pasham jaapzinaas savs ejamais celjsh meerkja sasniegshanai/ veelamaa ieguushanai , taa arii buutu taa mainiit attieksmi pret lietaam,domaat savaadaak,piedot kaadam,pateikt kko labu un viss mainaas.

Nav vērts lūgt neiespējamo un to, kas ir tevis paša spēkos;)

Я совсем не недотрога, - Ты коснись моей души

Es vienmēr vispirms lūgšanā pateicos Dievam par to, kas man ir dots un tikai tad vēršos ar lūgšanu.

Jaija
a zini, ir tads placebo efekts??

kurs nav saisits vispar ar dievu, bet palidz, ja tiic..

es domaju ka sajaa gadijumaa palidz ticiba, pozitivas emocijas un tml.. lietas..

a vitamini.. nevienmer palidz.. ir stavokli kad vitaminus NEDRIKST dzert.. tak cto nedod glumjus padomus.. un cieni citu cilveku ticibu..

( kaut pati neesmu no tiem ticigiem, es pieveross pie devizes ka neviens tev nepalidzes, iznemot tevi...)

Man baznīcās sāp galva.

goviite

Katru dienu jādzīvo kopā ar Dievu :) un Viņš palīdz.

Man patīk Tavs domu gājiens - labāk uz baznīcu, ne pie ekstrasensiem.

No mūsu pieredzes. Vīram bija veselības problēmas un mēs pasūtījām Svēto Misi šajā nodomā, tiesa gan katoļu baznīcā, jo tā ir mūsējā :) Priesteris noturēja aizlūgumu Lieldienās. Veselība uzlabojās.

Priesteris ir daudzreiz atgādinājis, ka svētītie ūdeņi, sveces vieni paši neko nepalīdzēs, ja cilvēks neiet baznīcā, t.i., nepiedalās Dievkalpojumā.

Ja Tu nopietni vēlies kaut ko krasi savā dzīvē mainīt, varbūt sāc ar Svētdienas skolu Jo jebkura saruna ar garīdznieku Tev vairāk palīdzēs tikt pie skaidrības nekā cāleņu satāstiņi :)

goviite

es arī eju uz Pareiztivīgo baznīcu, man ir vārdi, kurus nolasu par katru aizdedzot svecīti. Tā kā tam ticu, liekas, arī palīdz.

Vari minēt , ka pati neesmu nevienā baznicā ne svētīta, ne kristīta.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10787171