Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Alerģija

*PELE*

Lūdzi palīdziet. šobrīd mokos no nelabas alerģijas, kas izpaužas kā siena drudzis, asarošana, šķaudīšana. Nu jau kādu mēnesi mokos un nevaru saprast no kā. Nojaušu, ka tā nav pārtika, bet gan kaut kas gaisā... Uz alerģija stestiem pierakstu dabūju tikai septembrī, bet šobrīd nespēju normāli dzīvot.. Varbūt kāds var ieteikt kā rīkoties šādā situācijā, kādu medikamentu vai ko....

Aptiekā paprasi. Ja gribi homeopātiju, tad homeopātiskajā. Bija tādas homeopātiskās, saucās alergy, vai kautkā tā. Es personīgi šogad mēģināju pelašķus sāku jau pirms sezonas, tabletas nebija jālieto.

Ok, iemēģināšu tos pelašķus, arī alergy būs jāpajautā, paldies!! Negribās jau tās ķīmijas lietot...

*PELE*
paanalizē kādu kosmētiku tu lieto - ne tikai dekoratīvo bet krēmus, dušas želejas, ziepes, kādus sadzīves ķīmijas līdzekļus, vai kaut kas mainās izejot ārā, atrodoties mājās, atrodoties kādās citās telpās.

At times, Sniff feels a bit ashamed for messing things up but then he knows he is always forgiven. After all, he belongs to the family. (ex summer rain)

Snifiņš
To mēģinu darīt visu laiku un arī kopšanas līdzekļus mēģināju mainīt, man pat radušās aizdomas, ka varbūt putekļu ērcītes gultā ir vainīgas, ja arī tas tā ir, es taču tagad nevaru jaunu gultu pirkt, ja arī nopirktu tajā sarastos jaunas put. ērces :D Nezinu, gluži vai zemē jālien.

šodien pamodos un viena acs aizpampusi, kā pirāts...un ko tu iesāksi??/

*PELE*
Iztīri kārtīgi gultu ar putekļusūcēju, arī aizskarus izmazgā, novāc visus mīkstos un pārējo kas paliek - aiskari, gulta, sega, spilvens - apstrādā ar milbiolu (tā laikam viņu sauc). vēdini telpas, mitrini gaisu. Un nopērc aptiekā kādu pretalerģijas lūdzekli. Tā arī ieej un paprasi kā te forumā.

Agneska
Paldies, bet nesapratu, kas ir milbiols, to tipa var aptiekā nopirkt?

Man aridzan sakas nesaprotama alergija ! Un ko ar tiem pelshkiem darit - dzert?

Skaistums izglabs pasauli

Kleopatra
pelashķu tēja darbojās kā atkrēpotājs vai attīrošs līdzeklis. Man vairāk acis grauž, domāju, ka tie pelašķi man nederēs, bet ja alerģija izpaužas kā alerģisks klepus, tad var dzert to, tā man šodien aptiekā skaidroja...

*PELE*
Skaidrs par tiem pelaskiem.... bet es tagad izproveju ajurvedisku lidzekli Sitopaladin saucas - jau sak acis un deguns mazak niezet !

Skaistums izglabs pasauli

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10796569