Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Alerģija

*PELE*

Paldies, bet nesapratu, kas ir milbiols, to tipa var aptiekā nopirkt?
*PELE*

Tas ir špricējams līdzeklis no dabiskajām vielām pret putekļu ērcēm. Nopērkams aptiekā.

Tagad gan kautkādas pūkas baigi lido. Tas arī var būt nopietns iemesls alerģijai. Kaut pats nemaz tā nemana, bet acis un deguns var tecēt riktīgi.

Pelašķi piedevām visam ir arī viena no zālītēm ar alerģiju nomācošu efektu. Tēju gan būtu vēlams sākt dzert pirms pūku uzlidojuma. Tikai jāpainteresējas, jo man liekas, ka grūtniecēm pelašķi varētu būt arī nevēlami.

Pret alerģijām palīdz sunīšu tējas dzeršana, bet tā jādzer ilgstoši, ja zinu, ka sastapšos ar alergēniem (kaķu spalvā), dienu iepriekš sāku dzert Claretine, kas nav gan homeopātisks, bet no visa pārbaudītā efektīvākais pilnīgi pietiek ar vienu tabletīti dienā, kad esmu kaķu tuvumā, ja citas (arī ķīmiskās) dzēru pat līdz5-6dienā.

Vispār, cik esu interesejusies pa ralerģiju, emu noskaidrojusi, ka alergija rodas no ta, ka ir zema IMUNITĀTE! Akūts vitamīnu trūkums organismā :-(((

Chuslene
vispar, cik man ir zinams, alergijas kareiz ir nevis zemas imunitaates, bet gan paausgtinatas un nepareizi reagejosas imunitaates del.

Akūts vitamīnu trūkums organismā
drosi vien palidzet var tikai VISION, vai ne?

Nelasīju, bet viedoklis ir.

Alija

Bet vai tad cilvēks nesastāv no sūnām? Un vai tad tam nevajaga baroties? Tu viņu gribi barot ar E? tas E arī izraisa alerģiju un noārda mūsu imunsistēmu!

Man personīgi patīk tā lietošanas vienkāršība, nekas nav jāvāra, nav jāgaida kamēr ievelkas, kamer sajaucas, tas vienīgi var būt letaks, bet par efektivitāti............... un laika zaudēšānu...........

Chuslene
no ka gan tu secini, ka es sevi baroju ar E-vielam? Un ja nezini, kas izraisa alergijas, venu slimibas u.c. lietas, tad nebazies ar saviem vitamiiniem pa labi un pa kreisi, jo tas, ko tu stasti, ir tik vispaariigi, ka no reklamas bukleta. Un diezgan nepreciizi.

Man, savukart, personigi, loti nepatik VISION uzturbagatinataju izpaltiitaji, kas parkapj likumu un sola ar UB arsteet slimibas. Tapec es ipasi pamanu sada veida sludinajumus Caalii. Pacenties nebut tik uzbaaziiga, citadi sak acis krist tavas sleptaas biznesa aktivitates.

Bet vai tad cilvēks nesastāv no sūnām?

tādā gadījumā laikam tikai VISION var palīdzēt.

Man vairākas alerģijas pārgājušas, kopš lietoju zemestaukus.

Alija

Tur nu gan ir jābūt lielai mākslai izlasīt uz iepakojuma, kuru perk kādi tur ir E!!!! Ja Tu būtu lietojusi VISION un pētijusi, meklējusi info par to ko Tu lieto, tad tu uzvestos savadak!

Es runāju to, ko es zinu, esmu pieredzejusi, redzejusi, nevis tā ir plika dirsana! Man Vision UB ir palīdzējuši tikt vaļā no vairākam kaitēm, tāpēc arī varu to piedāvāt citiem. Un ja tev nav ko teikt labu, tad sēdi un ....................

Chuslene
pilnigs savarstiijums no apmacibas kursiem, no kuriem tu laikam neko neesi spratusi. Nav pat jegas diskuteet ar cilveku, kuram vieniga izpratne par veselibas lietam slepjas fakta, ka visur ir stress un netiriba un vienigais glabins ir VISION.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10796569