Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Alerģija

*PELE*

Ronducis

Man kaut cik palīdz Flixonase - pūšamais aerosols, bet tas ne tuvu nav homeopātisks. Lietoju tikai tad, kad vairs nevaru glābties no nepārtrauktās šķaudīšanas un acu asarošanas.

Tomēr pamanīju, ka mana alerģija 2 gadu laikā ir ievērojami mazinājusies kopš lietoju dabīgo kosmētiku, kokvilnas drēbes iespēju robežās un dzīvoju dzīvoklī bez paklājiem un ar krāsotām sienām nevis tapetēm.

Augustā gan parasti vairs nekādi putekšņi pa gaisu nelido - trakākais alerģiju laiks ir jūnijs un jūlijs. Atliek papeļu vai kādas citas pūkas, kad augi izsēj sēklas.

Ja tev būtu alerģija no putekļu ērcēm, tad tai vajadzētu būt pastāvīgi nevis pēkšņi parādīties.

Vai tuvumā nav parādījies kāds dzīvnieks - suns, kaķis, trusis vai cits? Bieži tie ir alerģiju cēloņi.

Alerģiju testi neko dižu neuzrādīs, jo tiek pārbaudīta reakcija uz standarta komplektiņu - dažu koku putekšņiem, graudzāļu putekšņiem, kaķiem, suņiem, putekļu ērci un pelējumu un vēl dažiem, kopumā kādiem padsmit alergēniem.

Tests palīdzēs, ja tev ir alerģija pret vienu no šiem, bet neko nedos, ja tev ir plašā alerģija pret vis kaut ko, jo tad ārsts vien noplātīs rokas un pateiks, ka ārstēt nevarot, vienīgi varot turēt dzīvokli ideālā kārtībā un uz laukiem nebraukt. Tātad dzīvot pilsētā uz akmeņiem un kļūt vēl slimākam, elpojot izplūdes gāzes.


Nu bet kādu parasto antihistamīnu paparasi aptiekā, Zyrtek, Fenkarol, un vēl ir visādi. Nevar būt, ka nepalīdzēs.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10796569