Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Imunitaaes pacelšana

bonuxxx

Iesakiet ko labu imunitaates pacelšanai.

Es dzēru trīs mēnešus tēju ,,Ladza", pēc kāda laika var atkārtot, anotācijā viss rakstīts. Aptiekās arī nopērkami dažādi preperāti, vajag tik pajautāt....Imunitāte- svarīga padarīšana- ja tās nav, sākas visādas veselības ķibeles

Baltiņa.V.

Rūdīšanās, pareizs uzturs (daudz svaigi augļi, dārzeņi, ūdens), režīms, fiziska slodze. Kas tiesi tevi interesee?

Es neticu brīnumripiņu vai brīnumtēju kampaņveidīgai lietošanai.

Nelasīju, bet viedoklis ir.

Rūdīšanās, pareizs uzturs (daudz svaigi augļi, dārzeņi, ūdens), režīms, fiziska slodze. Kas tiesi tevi interesee? Es neticu brīnumripiņu vai brīnumtēju kampaņveidīgai lietošanai.
Es arī neticu.

Papildināšu-labs garastāvoklis, pozitīva domāšana, miegs, svaigs gaiss

Neviena maza ripiņa nespēj to visu aizvietot.

Ja runa iet par labāku organisma pretošanos slimībām, tad labi ir Citrosept pilieni

vai actimels , joks.

organisma pretošanos slimībāmkuucinja
nee shoreiz neiet runa par

bonuxxx
gruti saprast, par ko tad ir runa?

Alija
Nju biju pie kosmetologes,jo pumpaina esmu,teica ka varbuut imunitaate kritusies,tad taa arii meedz buuut,teica vajagot pacelt imunitaati.

bonuxxx
Vasarā to visu vislabāk ir nodrošināt ar Rūdīšanās, pareizs uzturs (daudz svaigi augļi, dārzeņi, ūdens), režīms, fiziska slodze.

Vēl man pašai ļoti patīk dažādi dabīgie Latvijas ražojumi - Ho-Do augu maisījums, Amarantu eļļa, veselības dzēriens Ho-Fi. Iespējams nopirkt arī aptiekās.

Kāpēc dzīvot kā var, ja var dzīvot kā grib?

bonuxxx
nedomaju, ka tada gadijuma butu jaalieto speciali imunitati paceļoši līdzekļi. Tad jau udens un pareizs uzturs bus daudz efektivaks lidzeklis.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10799074