Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Imunitaaes pacelšana

bonuxxx

no ajūrvēdas līdzekļiem Čavanprašs

Ronducis

Ļoti laba ir smiltsērkšķu sula - bet vajag pirkt nevis to, kas hipermārketos saldēta, jo tā ir atšķaidīta, bet gadatirgos vai ekoveikalos neatšķaidīto. Tai jābūt biezai un pēc tam pats var šķaidīt ar ūdeni cik vajag un likt klāt kādu saldinātāju.

Ms.fengshui

Īriss30
Dabur firmas Čavanprašu Pārtikas un Veterinārais dienests ir atzinis par nepiemērotu

ask more to learn more

Pumpaina. Iesakuma jauztaisa hormonalas analize. Pumpas palidz arstet organisma attirisana, imunitates stiprinasa (pareiza iekresji un areji - sports, pareiza esana) Pareizi izveleta kosmetika.

Var majas taisit dazadu Teju vannas + Juras sals. Kontrastaina dusa + sejai (ledus gabalini).

Imunitatei "Citrosept" bet jalieto vismaz 5. menesi- lai butu rezultats.

Imunitātes STIPRINĀŠANAI ļoti vērtīga patiešām ir smiltsērkšķu sula! Un vēl pārbaudīts līdzeklis ir Citrosepts!

Bet, ja ir jāatbrīvojas no pumpām, tad gan Iesakuma jauztaisa hormonalas analizes.

Smiltserksku sula, cidonijas, kiploks.

Courage counts

Ms.fengshui

SOSO
Bija raidījums "šeit un tagad" un tur viesojās Organiskās sintēzes institūta direktors... un teica, ka Citrosept pie ilgstošas lietošanas maina iedarbību uz pretējo...

ask more to learn more

bonuxxx

Ar aadu gruuti.. Pati ar to ciinos jau vairaakus gadus.. Visu ko esmu izmeegjinaajusi, bet.. diemzjeel secinaajusi, ka aadas probleema tieshaam saakaas galvaa :( Imunitaati stiprinaat labi, jo tagad praktiski vispaar vairs neslimoju, visas paarbaudes veikt ari labi, jo tagad zinu, ka man viss ir kaartiibaa, bet aada joprojaam nevesala..

Tagad saaku taadu vnk. organisma attiriishanu ar sulaam un papildinot savu eedienkarti ar daudz svaigiem daarzenjiem un augljiem + svaigs gaiss, fiziskas aktivitaates utt. Tachu pats galvenais ir tikt galaa ar savu galvu un domam, kas pa to maisaas.. Noticeet, ka ar mani viss ir labi un esmu skaista, tachu tas prasa noteiktu piepuuli.. Es ticu, ka mums izdosies

exta-Ci

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10799074