Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vācija?

annaleah

I kāds ar no Stutgartes apvidus? Es ne no Stutgartes, bet no šī reģiona :)

Vācu valodu iemācījos pusgada laikā, tā, lai varu elementāri komunicēt, bija tikai senaizmirstas pamatzināšanas no skolas laikiem. Darbu atradu tik pēc gada dzīvošanas, uz pavisam vienkāršiem darbiņiem gan nepieteicos. Valodu joprojām mācos un uzlaboju.

Es arī iesaku, lai vīrs brauc vispirms, tad tu pēctam, vācu valodas iesākumam superīga, manuprāt, ir bbc.co.uk valodu mācīšanās web lapa :

http://www.bbc.co.uk/languages/german/

man ļoti interesē, kā ir ar darba atļauju kārtošanu. Cik lasīts, tad esot limits gadā, cik darba atļaujas tiekot izsniegtas.

Vai darba atļauju izsniedz uz konkrēto vakanci, jebšu uz noteiktu laika posmu? piem. Arbeitserlaubnis-EU . ??? ar viņu es drīkstu pa visu EU šeptēt?

go girl

Sveikas!

Vēlētos saņemt palīdzību no Vācijā dzīvojošajiem - sakiet lūdzu, kā vāciski ir pareizi - pašnodarbinātais?

Mieru, tikai mieru!

ja nemaldos, tad der Selbstständige.

go girl

Meitenes, vai kāda no jums mīt arī Zalcburgas, Austrijas tuvumā?

snigurka
Paldies!

Mieru, tikai mieru!

annaleah, paldies!

sveikas,es ar dziivoju Berliinee :)

vai kaada ir uz Vaaciju paarvaakusies ar beerninju? kaa ir ar aukleem, beernudaarziem, mediciinisko apruupi?

muusdienaas var nopirkt visu!!

kaa ir ar aukleem, beernudaarziem, mediciinisko apruupi?

Kadas aukles un b/d? Dr. nav, visi staiga virusaini un berni ka Afrika - melnam mutem, pie majas slieksna, ar lupatu lellem spelejas.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10919477