Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Likteņa līdumnieki

Dagnucis

aqua

Ir izdotas 2 grāmats ar nosaukumu "Likteņa līdumnieki", 1. daļā ir "Enijas bize" un "Zem Marsa debesīm" un 2. daļā ir "Nārbuļu dēli" un "Mantinieki" un vēl ir Lata romāniņi,kur ir katra daļa atsevišķi, un vēl ir izdota 5. grāmatiņa, kura ir pēdējās seriāla daļas apkopojums, jo tā diezgan atšķīrās no grāmatā rakstītā!

Un man nepatika "Mantinieku" ekranizācija...tik daudz kas piesacerēts klāt un, ja notiek, tad nenotiek tā, kā grāmatā! Pirmās 3 daļas filmai bija labākas! :)

Ja nevari apiet, pārkāpt vai izlauzties, jāuzsāk saruna!

es sapratu, ka edgars atrgiezas pie serafimas pec 5 gadiem, bijis kaut kur plashaja krievija, sapelniijis lielu naudu. Droshivien Bamu ceelis

Bet filma ir tiesham super, ljjoti gribetos dabuut to dvd formata, bet protams, ka uz to nav nekadu ceriibu

Ingera

aqua
Paldies!

Nez kur tās grāmatas var dabūt? Izdotas pasen un grāmatnīcās vairs neatrodu. :(

tramtram
LTV arhīvā droši vien var dabūt.

Citrona

Man nav īsti skaidrs, kas ir tā jaunā slaucēja, kas tur ar punci staigāja. Kapēc viņa saka, ka ir īstenā Nārbuļu mantiniece, kurai tur vajadzētu atrasties?

Ingera LTV1 arhīvā tās filmas ir pieejamas, tikai baigi sālīti sanāk- 0.95 Ls par vienu sēriju.

http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_90.gif

Nu jau mirušai Nārbuļu saimniecei- Katrīnai bija dēls Sīmanis( kuru mēs nekad neesam redzējuši). Šis bērns viņai nebija ar Jēkabu kopējs, jo savas pirmtiesības bija muižkungs vai barons izmantojis.

Sīmanis jau agrā jaunība bija devies uz Krieviju, tad tā slaucēja(vārdu tiešām nezinu) ir viņa atvase. Tik tā dīvaini, ka tāda jauna, jo Sīmanis bija vecākais dēls un vispār taču daudz gadi pagājuši, redz, Jurim jau lieli mazbērni.

Ja tā nav, tad palabojiet, jo tā TV skatīšana tāda haotiska

aqua

Ingera

Grāmatnīcās var dabūt "Likteņa līdumnieku" abas daļas! ;)

Tā,kas staigā grūta, ir Tungusiene, Katrīnas mazmeita!

Ja nevari apiet, pārkāpt vai izlauzties, jāuzsāk saruna!

Tā slaucēja ir Sīmaņa meita Tamāra. Ar savu Tungusu vēl trakas lietas dzīvē izsitīs

Man vīrs visas sērijas novilka DC ++ , tā, ka visu seriālu jau noskatījos.

Lolita
Fui, cik tu esi rupja

Grāmatnīcās var dabūt "Likteņa līdumnieku" abas daļas!
Kur? Vēl nesen visur meklēju. Grāmatu izstādē pat izdevējiem prasīju, teica, ka visa tirāža izpirkta. Tikai 5. grāmata par seriāla beigām šogad grāmatnīcās redzēta.

Kaapurs

aqua
Es arī gribēju zināt, kurā grāmatnīcā vēl var dabūt, jo ne Spices Rozē, ne Jumavā (Dzirnavu ielā) nebija.

Un vēl - vai kāda zina: Albertam kaut kad ''atleks'', ka tā, kas, viņaprāt, Ieva, tomēr ir Jadviga?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10951731