Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Likteņa līdumnieki

Dagnucis

PZ

Kaapurs

vakardienas sērijā sēdēja pie galda Alberts, Jadviga/Ieva, Mirga un Tamāra... tā starp citu pļāpājot Tamāra nosauca Jadvigu/Ievu par Jadvigu. Albertam, da i nevienam citam arī, neatleca.

aqua

Valmierā ir grāmatas! :)

Albertam atleks, ka Ieva ir Jadviga īsi pirms nāves...viņš viņu izdzīs un nomirs!

Ja nevari apiet, pārkāpt vai izlauzties, jāuzsāk saruna!

Es pirku www.jr.lv. tas gan bija pirms 2,5 gadiem, bet varbūt vēl ir pārdošanā.

"Bērniņš - gabaliņš mātes sirds..."
undīne

Es atkal nesapratu, kas ir Mirgas īstais tēvs. Toreiz, kas Niklāvs bija atnācis pie Enijas mātes un šī viņam teica par meitu, viņš tak teica, ka ne reizi ar Eniju nav gulējis. Toreiz nospriedu, ka droši vien Juris tad, bet nu galu galā tā arī nesapratu.

aqua

undīne

Ir Niklāvs! Pēc kāzām taču gulēja!

saulespuķe

Es labu laiku atpakaļ izlasīju visas grāmatas-paņēmu bibliotēkā-filmā tomēr mainīts sižets. Neatminos, ka tur tik tālu līdz barikādēm viss norisinājās un līdz jaunu Nārbuļu celšanai

Vai ir iespējams iegādāties DVD formātā?

Man Jadvigas nāve personīgi liekas viss viss emocionālākā no visām.

Un ļoti žēl, ka Migru nekādi līdz pat pēdējai sērijai neizdodas nogrimmēt atbilstoši scenārija vecumam!

Nu jau mirušai Nārbuļu saimniecei- Katrīnai bija dēls Sīmanis( kuru mēs nekad neesam redzējuši). Šis bērns viņai nebija ar Jēkabu kopējs, jo savas pirmtiesības bija muižkungs vai barons izmantojis. Sīmanis jau agrā jaunība bija devies uz Krieviju, tad tā slaucēja(vārdu tiešām nezinu) ir viņa atvase. Tik tā dīvaini, ka tāda jauna, jo Sīmanis bija vecākais dēls un vispār taču daudz gadi pagājuši, redz, Jurim jau lieli mazbērni
niagara

Tas kurš nebija Jēkaba dēls, tas aizbrauca uz Ameriku. Pati Katrīna taču Ievai stāstīja, ka labi, ka vecākais dēls neesot gribējis saimniekot.

Krievijā tas otrais dēls nonāca.

Slaucēja, laikam Tamāra, sanāk dažus gadus jaunāka par Jura dēliem. Tiem kara laikā bija ap 20, viņa bija pusaudze, un tā kā pie saviem bērniem ilgi nevarēja tikt, tad tā izskatās, ka gadu atšķirība liela :)

Nu jau mirušai Nārbuļu saimniecei- Katrīnai bija dēls Sīmanis( kuru mēs nekad neesam redzējuši). Šis bērns viņai nebija ar Jēkabu kopējs, jo savas pirmtiesības bija muižkungs vai barons izmantojis. Sīmanis jau agrā jaunība bija devies uz Krieviju, tad tā slaucēja(vārdu tiešām nezinu) ir viņa atvase. Tik tā dīvaini, ka tāda jauna, jo Sīmanis bija vecākais dēls un vispār taču daudz gadi pagājuši, redz, Jurim jau lieli mazbērni

To dēlu, kas bija barona un Katrīnas dēls sauca Pēteris, viņš bija vecākais, it kā Amerikā (to filas sākuma galā Katrīna stāstīja vecajai baronesei, kas bija savus kādreizējos īpašumus atbraukusi apraudzīt un sanāca Pētera vecmāmiņa)

Kā pa miglu, mana dzīve iet...

aqua

Katrīnai ar baronu taču bija meita!

undīne

aqua
dēls.

Bet man tagad liekas jocīgi, ka Ūves dēls Eidis ir bez maz vienā vecumā ar tās varones, ko Lūriņa atveido, meitu. Jo, kad viņa gaidījo to bērnu, tad Ūve vēl pat pilngadīgs nebija.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10951731