Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Likteņa līdumnieki

Dagnucis

Citrona

aqua niagara
Vo, vo- Tungusus jau nu nevar uzskatīt par Nārbuļiem.

Pastāsti, lūdzu, kas tur notiksies tālāk-lielos vilcienos?

http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_90.gif

undīne

Šodien grāmatnīcā teica, ka grāmatas vairs nevar dabūt, pie izdevējiem vairs neesot

Citrona

Filmā vai grāmatā :)?

Filmā:

Nārbuļus pārdos tugusam, kas tur pēc PS sabrukuma iekārtos viesu māju, kurā izklaidēsies 90to gadu biezie.

Mirga aizies dzīvot pie Eida uz centru.

Edgars iedos naudu un Mirgas dēli viņai uzcels māju nodegušās vietā.

Edgara sieva nomirs, viņš atgriezīsies un beigās ievāksies pie Mirgas.

Visi tiesāsies par Nārbuļu zemi.

Eidis sāks celt savu māju.

Grāmatā:

Daudz, kas bija savādāk. Jadviga pakārās. Mirga staigāja apkārt pa mežiem (tāds kolhoza priekšsēdētājs tur nemaz nebija). Mājiņa viņai tika uzcelta. Edgars tur neievācās. Grāmata beidzas ar to, ka Mirgas māja (kopā ar Murgu) nodeg.

Citrona

Nārbuļus pārdos tugusam, kas tur pēc PS sabrukuma iekārtos viesu māju, kurā izklaidēsies 90to gadu biezie.

http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_90.gif

Bet, kas notiks ar to kolhoza priekšsēdētāju, kuram Mirga patīk?

bumbullisa
man liekas, ka viņam tā sieva no Rīgas atnāks uz laukiem un dzīvos vien kopā līdz tā sieva nomirs. Man šķiet, ka tā bija. Ar Mirgu viņam nekas tur nesanāks.

bumbullisa

Nekas nenotiks. Dzīvos. Pēc PS laikiem, kļūs par pagasta priekšsēdētāju. Izskatās, ka visu mūžu skums pēc Mirgas.

Bet kādā vīzē Tamāra ar Tungusu ir tika par Nārbuļu pēctečiem? Viņa teica, ka tās viņa tēva mājas. Tas tēvs ir Jānis, kuru uz Sibīriju aizsūtīja un kurš neatgriezās?

Mirga taču to māju nepārdeva, tikai ielaida dzīvot. Vai es ko garām palaidu? :(

Grāmatu neesmu lasījusi, bet filmā, izskatās, ka ķer pa svarīgākajam momenta no mūsu dzīves un rāda :) vismaz pēdējās sērijas

rabarbere

alima
palasi tak tepat atpakaļ! Tamāras tēvs ir Sīmanis, Jura brālis.

Pupsiks
Nepārdeva, nepārdeva māju. Tamāra jau bij notāru sarunājusi, bet Mirga pārdomāja.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10951731