Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Likteņa līdumnieki

Dagnucis

aqua

Mirga taču to māju nepārdeva, tikai ielaida dzīvot. Bet pēc tam pārdeva!


Ja nevari apiet, pārkāpt vai izlauzties, jāuzsāk saruna!

Filmā ir mazliet savādāk kā saka Pele Lēcēja
Mirga tagad dzīvo pie Eida. Eidis ar Juri ceļ Mirgai māju. Nārbuļi tagad stāv tukši, neviens tur nedzīvo. Tad kad nomirs Edgara sieva Edgars atgriezīsies Latvijā. Viņš aizies dzīvot uz Nārbuļiem. Pa vasarām Nārbuļos dzīvos arī Eida dēls (rakstīs dzeju). Mirga aizies dzīvot uz savu uzcelto māju, dzīvos tur viena pati. Neaceros faktu ka Edgars aizies dzīvot pie Mirgas. Vēlāk sāks dalīt zemi un māju. Eidis ar Juri atkal ķīvēsies par mežiem. Edgars atļaus Jurim savu daļu no meža izcirst. Atbrauks no Amērikas Katrīnas dēls, gribēs savu daļu no zemes un mājas. Cik atceros, tad savu daļu viņš vai nu atdos, vai pārdos beigās Tamārai. Ja pareizi atminos, tad Edgars Nārbuļos nomirs un tikai tad Mirga atļaus Tamārai iet dzīvot uz Nārbuļiem. A varbūt par Edgaru kļūdos. Tamāra aizies dzīvot uz Nārbuļiem. Tur viņiem ar Tungusu tad būs tas biznesiņš par viesu māju. Eida dēls un Tamāras meita saies kopā.

Pašas pašas beigas neatceros, bet nekas labs ar tiem Nārbuļiem tur nenotika beigās.

Katrīnai bija divas meitas un trīs dēli.

aqua
Tie jau ir Katrīnas dēlu pēcteči,kas mantiniekos uzrodas, meitas pēcteči neuzrodas!
Uzrodas gan'. Bija tur viena sērija, kad viena no Katrīnas meitas meitām vai mazmeitām gāja pie pagasta veča pieprasīt savu Nārbuļa daļu. Bet pagasta vecis viņai atteica sakot ka Katrīnas meitas pūrā dabuja ( vot neatceros ko), bet tā doma bija tāda apmēram. Ka meitām tai laikā deva ko citu pūrā, māju uz zemi dalija dēli.

Papildināts 10.09.2008 16:30:35:

Filmu jau skatos pa otram lāgam, pirmās filmas daļas burtiski apriju. Grūti bija skatīties tās sērijas par izsūtīšanu ( ap to laiku sākās arī karš Gruzijā), tad tā jocīgi palika.


Citrona

whitesky Bet Tamāra jau sen kā dzīvo Nārbuļos!


http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_90.gif

rabarbere

Pašas pašas beigas neatceros, bet nekas labs ar tiem Nārbuļiem tur nenotika beigās.
whitesky
šite var paskatīt pašas beigas (ja nevar sagaidīt piektdienu) un vēl dažus aizkustinošus fragmentus

http://www.youtube.com/results?search_query=likte%C5%86a+l%C4%ABdumnieki&search_type=&aq=f


Citrona
A vot šodien jāpaskatās. Man liekas ka viņa tik fermu ir okupējusi. Cik atceros, tad kad atbrauca tas Katrīnas dēls no Amērikas, tad Tamāra viņam pa godu klāja galdu savā fermas mājas sētā. Tad viņa vel Nārbuļos nedzīvoja. Tamāra nopirka to fermas māju. Vēlāk vel rādīs, kad viņa pārvācās uz Nārbuļiem.


Nu nē tak. Tamāru ar visu ģimeni ielaida dzīvot Nārbuļos, kad Mirga palika viena un aizgāja pie Eida. 90-tajos viņi dabūja jaunsaimniecību no valsts (maybe ar fermas māju) un aizvācās. Tad viņi visi tiesājās par Nārbuļiem un tiesa daļu pietiesāja Tamārai un tam Amerikas džekam (kas savu daļu atdeva Tamārai). Beigu beigās Eidis un Juris savu (Edgara) mājas daļu pārdeva Tungusiem. Šie tur ierīkoja viesu māju. Edgars vienā brīdī vairs nevarēja to jandāliņu izturēt un aizvilkās pie Mirgas - sākumā tēju padzert, bet beigu beigās varēja saprast, ka iemitinās tur pavisam.

Beidzās ar to, ka Eidis ar savu dēlu nolemj celt jaunas majas - Kalna Nārbuļus.

aqua

Uzrodas gan'. Bija tur viena sērija, kad viena no Katrīnas meitas meitām vai mazmeitām gāja pie pagasta veča pieprasīt savu Nārbuļa daļu. Bet pagasta vecis viņai atteica sakot ka Katrīnas meitas pūrā dabuja

Ā...tiešām. Tā laikam bija Meldra!


Ja nevari apiet, pārkāpt vai izlauzties, jāuzsāk saruna!
undīne

neredzēju vakardienas - priekšpēdējo - sēriju. Pastāstīsiet, lūdzu!

rabarbere

undīne
ui, tās sērijas tik garas, ka grūti visus notikumus atcerēties... Mēģināšu.;) Es pati neredzēju aizvakardienas sēriju, laikam maksāšu un skatīšos LTV arhīvā.

Tātad. Edgars atgriezās pamestajos Nārbuļos. Dzīvo tur viens pats. Tamāra piegādā šim pienu un vēl visādu paiku. Bet vispār attiecības šiem saspringtas, jo T. grib 1/3 daļu Nārbuļu zemes, bet E. saka, ka viņš vienīgais mantinieks. Beigās jau padevās, sakot, ka T. jau tāpat daļu zemes ir savākusi. Tungusi briežus audzē.

Ar Mirgu satikas tik sērijas beigās (kāds pusgads varēja paiet), pirms tam tik viens otra mājas pa gabalu vēro, iekšā neiet. Mirga saka paldies E. par to, ka šis iedevis naudu dēliem un viņi varējuši uzcelt Mirgai mājiņu.. Esot tur dikti labi un uz Nārbuļiem vairs neiešot nekad.

Eidis ar Juri atkal sakašķējušies. Juris bez brāļa ziņas izzāģē daļu meža, pie tam strādnieki izzāģē vēl svešu daļu, par ko brāļiem tagad jāmaksā sods ~ 400 ls. Eidis nikns. Jā, kad Eidis satikās ar Edgaru, negribēja sveicināties, bet beigās jau roku iedeva un pāris vārdus arī pārmija.

Eida dēls pabeidzis filologus, atgriežas mājās un uzprasās padzīvot pie Edgara Nārbuļos. Mēģina piepalīdzēt lauku darbos.

Atskrien Tamāra un saka, ka drīz atbraukšot Amerikas rads Norberts ar dēlu. Šai sakarā atsūtīšot meitu, lai tā piekopj māju. Eida dēls skatās, kā šī mazgā viņa istabu un abi aizrunājas līdz dzejai..

Atbrauc amerikāņi pie Tamāras, bet no busa ārā nekāpj - gribot redzēt vecās mājas. Tamāra dusmīga.

Ko aizmirsu?


undīne

rabarbere
super!!! Paldies tev!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10951731