Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Likteņa līdumnieki

Dagnucis

Kādas pēdējās 10 sērijas skatījos uzmanīgi... Nezinu kā citiem, bet man ļoti nedabīga likās aktieru "vecināšana". Visu cieņu aktieriem par spēli un grima māksliniekiem par darbu...taču nepārliecināja. Jauns cilvēks ir jauns. Pārvērtības izskatījās vienkārši komiskas. Īpaši šeit domāju Mirgu un Edgaru , ar pārējiem nebija tik traki. Arī balss skan kā jauniem cilvēkiem.

PZ

bet man ļoti nedabīga likās aktieru "vecināšana" aha, šis man arī nepatika. Redz kā Jadvigu bija sameklējuši un vai ta' slikti? Tie vecinātie jaunieši pat smieklīgi izskatījās, ticamības momenta nekāda.

Ingera

Man liels lūgums - ja kāda ierauga Likteņa līdumnieku grāmatu - vai varat, lūdzu, nopirkt priekš manis - es 100% atpirkšu + kāds kārums bonusā! ;)

Sakiet, vai šo 5dien beidzās LL? ja tā, tam kronis visam - pirmā reizē neredzēju pēdējo sēriju un tagad atkārtojumā atkal!

Būs jāskatās par naudu laikam ...

briga
Jap, bija pēdējā

"Bērniņš - gabaliņš mātes sirds..."

Ievele
Paldies! Nu kā es tā - 2x nokavēju!

pastāstiet īsumā, kas bija pēdējā sērijā??

paldies

briga

Ja ir skype, varu nosūtīt!

A filma diskos ierakstīta nav? Baigi gribas noskatīties no sākta gala līdz beigām :)

Helsis
Oi, paldies, būtu ļoti mīļi! Skype bija adrese : meestriis, bet laikam esmu paroli aizmursusi, kaut kā niķojas:) Atvēršu tuvākā laikā jaunu, tad paziņošu. Paldies!:)

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10951731