Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

sludinājumi

maskava

kaut kā iekrita acīs šis:

Vēlos tev ne tikai kleitiņu novilkt bet arī to nopirkt :))) Normāls biznesa vīrietis iepazīsies ar meiteni līdz 25, retām, bet zolīdām tikšanās reizēm. Atbalstīšu.
(vīrietis meklē sievieti...)

un šim tāds lakonisms:

Simp. kopts materiali nodrosinats virietis mekle kaisligu milako, prieksroka siev ar lielam krutim

Papildināts 23.10.2008 22:08:39:

:D

Velos sastapt savu liktenigo sievieti, bet vienigi jums deretu zinat ka esmu loti spalvains virietis parejais gan man viss ir ok.

apsmējos par šo te :D

Vēlos iepazīties ar minisvārkiem. Bet ne jau tapēc ka esmu pervess maniaks, bet tapēc ka resnums man patīk tikai uz pannas ;) Nekas pārdabisks neesmu - braucu ar opeli, brīvdienās cenšos braukt pie dabas, braucu medībās, mīlu dabu, klusumu, mieru. Ir ne tikai biksēs, bet arī galvā. Cilvēks ar labām asinsanalīzēm. Juridiski un fiziski brīvs. Neblandos pa naktīm apkārt, nespēlēju azartspēles, nevazājos pa klubiem, nepīpēju, nedzerstos un Zinu ko gribu. Meklēju: sievieti, nesmēķējošu, juridiski un fiziski brīvu. Vecums nav pasē, bet galvā.
Tām kurām ar humoru pašvaki, lūgums netraucēt :)

Miilu savu mazo briinumu!!!!!!!!

Mainu mersedes c200 pret baļču pirtinuaptuveni sumas pirts 1050.

ss.lv

Papildināts 13.11.2008 11:51:24:

Nebednii men is4et devu6ku do 30 kotoraja l'ubit su6i. pozaluista nezabivaite slat' fotki.

Продою плокаты. Звоните и спрашивайте кокой у мена есть кокой нет.

Iekritu azartā ar sludinājumu lasīšanu, gan jautri, gan interesanti :) Viens sludinājums tik vienkāršs un godīgs un pievilcīgs, ka, ja būtu brīva, atsauktos.

Ļoti lakoniski

Ja intereseju, rakstat!

Vēl viens mīl izteikties īsi un konkrēti

Nuzna zena... SRO4No!!!

Mainīja Alleta, 07.12.2008 03:38:20

I'm not hard to please, I'm content with the very best.

Marka: phantom
Modelis: phantom
Gads: 2005
Cena: 35 LVL
Teksts: Pardod velosipedu a nelieliem defektiem:nelieli astotnieki, nau aizmugurejas bremzes bet prieksejas biku japietaisa, defekts ir ari daksai, bet neliels nu principa nedaudz kustas. velosiped ir kadu laiku neaistikts staveja skuni un tadel ir radusies neliela rusa. aizmugureja riepa ir caura bet to mes salimesim. par cenu var ari kauleties

Выйду замуж на время кризиса. Говорю тихо, готовлю вкусно, голова не болит.
Рост: 161Вес: 50Возраст: 28

Taads te atrodams ieksh ss.lv :)

Es arī nevaru noturēties. Ievērtējiet, kādu mākslas darbu cilvēks ir gatavs atdot par 5000 Ls...

http://www.ss.lv/msg/lv/hobbies_interests/art/VnkJGUFlRlw=.html

Mainīja Seidžo, 19.12.2008 17:44:17

labais !!!

Привет, хочу познакомитса с девушкоий для приятнова время провождения и чевота болшево.

Iepazīšanas sadaļā : Labdien. Vai te gadījumā nav iemaldījies kāds labais Ziemassvētku vecītis, kurš var uzdāvināt man uz Ziemassvētkiem portatīvo datoru? Ļoti vajag skolai.

Vēlos kļūt par mīļāko vīrietim gados

Mainīja ZOLUSKA, 19.12.2008 19:32:13

Riigas Santiimaa nejaushi uzskreeja virsuu:

"Peerk autokatalizatorus, radiodetaljas, moneetas un medaljas". Incanc taac komplektinjsh..

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10976952