Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

vakcina Cervarix pret dzemdes kakla vezi - PAR vai PRET

cik arstu tik viedoklju..

Gribetu zinat, ko iesaka vai neiesaka Jusu ginekologi attieciba uz CERVARIX vakcinu.

Man sobrid nedaudz virs 30 gadiem un ta ka bijusi nesmuka cula, ka ari konstatets HPV, apsveru domu vakcineties pret dzemdes kakla vezi.

Esmu runajusi ar vairakiem ginekologiem un vinju viedoklji atskiras...

Butu interesanti uzklausit tas sievietes, kas vakcinejusas!

Ieprieks paldies par viedokljiem!

Nevaru komentet konkreto situaciju, bet principa esmu par! Seit dazi argumenti:

http://dr.lv/?&page=23&new=125

Ja jau ir konstatēts HPV, ko dos vakcīna pret HPV? Ko saka ārsti?

Es sev nepotēšu, meitai arī ne, nepārliecina.

Papildināts 30.08.2008 18:33:17:

šeit vēl var izlobīt šo to par/pret vakcīnu:

http://www.calis.lv/aprunasimies/forums/thread.php?id=7639950&page=2#page-1

ExBandita
Pasargas no atkartotas inficesanas, kura var but likteniga!

Papildināts 30.08.2008 18:38:32:

ExBandita
1.lpp. nevienu''pret'' neatradu, bija jalasa visas 10?

Gribēju padalīties savās domās par šo vakcīnu! Es pašlaik dzīvoju jau kādu laiku Beļģijā un tāpēc ka Latvijā ir ļoti reklamēta šī vakcīna, gribēju uzzināt savas dakteres Beļģijā domas par šo jautājumu. Uzzināju. ka viņi šo vakcīnu potē tikai jaunām meitenēm no 13 gadiem, jo viņa darbojas tikai tad ja maina bieži partnerus. Ja tu esi ģimenes cilvēks un partnerus nemaini tad tev nekas nedraud, tā ir naudas izmešana. Žēl ka Ltavijā bieži vien šitādas lietas lai nopelnītu ne informē un cilvēki tik dara! Tas pats ir ar cilmes šūnu bankām, šeit tas viss diemžēl tā nav Kā Latvijā dažas firmas pelnās uz cilvēka rēķina! Tiekšām žēl!

lienīte5
Daktere jums pastasija par citu vakcinu sai pasai kaitei! Runajot par gimeni, neuztveriet personigi, bet laikam musdienas nevar but isti dross ne par savu partneri, ne par sevi pasu. Ir pienemts rekomendet regulari parbaudities uz STS, HIV, B,C hepatitiem ari gimenes cilvekiem. Atskiriba tada,ka tiem,kuriem nav patstavigs partneris, rekomende vel biezak!

p.s. netirgoju sis vakcinas, nekadusmaterialus labumus no vinam negustu!

Papildināts 30.08.2008 23:48:48:

Ka ''-'' vakcina ir jauna, kaut ari izgajusi visas nepieciesamas parbaudes un proceduras, iespejams atseviski blakusefekti atklasies tikai laika gaita! No otras puses dzemdes kakla vezis ir labi zinamsun mirstiba Latvija tiesam graujosa!

wooooooow, kada ir atkiriba Gardasill un shai te jaunajai vakcinai Cervarix??? Ir verts poteties ar shim potem, jo kaut arii HPV paradas un pazuud, shi vakcina ir garanteta droshiba pret dzemdes kakla vezi.

Papildināts 01.09.2008 04:59:01:

sorry, ne potem bet vakcinam...

justin

justin
shi vakcina ir garanteta droshiba pret dzemdes kakla vezi
Tā nu gan nav. Būtu labi, ja būtu, bet nav.

GRAC
bija jalasa visas 10
Nu ja :D Nu jau 11lpp.

scouty

Vaacijaa aarstiem ir taadi pashi uzskati, kaa lienīte5 teica par Beljghiju, potee jaunaam, veelams veel nevainiigaam pusaudzeem. Ja man buutu tagad pusaudzhu meitene, es noteikti vestu vinju vakcineeties.

scouty
Tas ir divas dazadas vakcinas. Soreiz runa par jaunu vakcinu, kura paredzeta sievietem,kuram jau ir bijusi HPV infekcija! Si vakcina tiesam ir jaunums, kas, manuprat,ari ir vinas galvenais trukums. Arsti visa pasaule, ari Belgija un Vacija, vel tikai iepazistas ar so vakcinu! Latvija ir viena no pirmajam valstim, kur ta tika ieviesta!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
10991007