Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Homeopāte Dace Gaile

klāra

Sveiki!

Vai kāds, lūdzu, varētu pateikt, kur pieņem homeopāte Dace Gaile??

Paldies!

Pati gaaju pie vinas pirms 3 gadiem. Toreiz vinjas prakse bija Stabu+Barona ielas krustojumaa (blakus mazai frizeetavinjai), un mob tel vismaz toreiz bija sekojoss: 29166377

:)

klāra
Kaut kad senāk cālī bija ievietotas ļoti sliktas atsauksmes par Daci Gaili. Neskatoties uz to mana mamma ~ pusgadu atpakaļ bija aizgājusi pie viņas. liela nauda, jēgas nekādas. Viņa runāja pa telefonu, neklausījās, aizskrēja kārtot savas darīšanas u.t.t.

Mūsu ģimene jau ilgu laiku iet pie homeopātes Annas Kaļķes. Man personīgi viņa ļoti ir palīdzējusi, pat tādās lietās, kur nevarēju iedomāties , ka var līdzēt. Ir dzīvesgudra ārste.Vienīgi - cenas augušas. par atkārtotu apmeklējumu 40 Ls ar visā zālēm, protams, man liekas padārgi + vēl 20 Ls degviela līdz Rīgai !?

A.Kaļķei tel. ja sadomā zvanīt 29172223 Protams, pirmā vizīte būs vēl dārgāka, bet Gaile toreiz bija vēl dārgāka. Lētāk esot pie poliklīnikām Rīgā, mamma teica, bet kādas atsauksmes un cik maksā nezinu.

Nezinu.... es par dr. Gaili esmu dzirdējusi tikai labas atsauksme.... arī pati ārstējos pie viņas, pagaidām tikai nepilnus 3 mēnešus, bet jau ir jūtami rezultāti!

Viņas prakse joprojām ir Stabu/Barona ielas krustojumā (ieeja no Stabu ielas).

Viņa runāja pa telefonu, neklausījās, aizskrēja kārtot savas darīšanas u.t.t.

Ja viņai vizītes laikā kāds piezvana, tad viņa atbild burtiski 2 vārdos un saka, lai vēlāk pārzvana. Arī man pašai ir gadījies viņai uzzvanīt, kad pie viņas ir pacients - nekādās garās sarunās viņa neielaižas, lai netērētu laiku!

Mainīja dulce, 20.09.2008 13:27:45

[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_1146.gif[/img]

Es arī ārstējos pie Gailes. Nu ir viņa šerpa, savdabīga. Daudz necimperlējas. Bet par rezultātiem gan esmu pārliecināta. Gan pašai smagas hroniskas slimības uzlabojumi, gan arī pieredze, kad viena drauga mammu onkologi jau bija norakstījuši dzemdes vēža dēļ pēc ķimijterapijas, tad Dace Gaile ar saviem balzāmiņiem paveica brīnumu, ko tradicionālie ārsti nespēja izskaidrot.

Jā, ir dārgi. Diemžēl. Zinātu kaut ko tik pat iedarbīgu, varbūt mainītu, bet pagaidām joprojām eju pie viņas.

Es vairāk kā divus gadus ārstējos pie dr.D.Gailes. Sākumā biju apmierināta, jo strauji uzlabojās veselība.....bet laikam jau jebkuru cilvēku piemeklē izdegšanas sindroms.......

Rokas kļuva jēlas no ekzēmas,gāju entās reizes pie dakteres - stāstīju un rādīju savas rokas..un tad kādā vizītē viņa man pavaicāja - Kas tev ar tām rokām????

Tad es arī sapratu, ka laiks nomainīt dakteri.

tāpat kā dziednieki- ir tikai 2vi katram cilvēkam,kas var reāli palīdzēt, tāpat arī ārsts. man par dakteri ir tikai pozitīvas atsauksmes.

jā, šerpums, aizņemtība, reizēm haotiskums un fiksums var nepatikt, bet ir daudz stāstu, kas apliecina dakteres kompetenci. lai izdodas!

Mes ari ar meitu gajam pie Gailes.Pirma vizite bija loti laipna.Bet ar katru nakamo pieversa ar vien mazak uzmanibas.Es uskatu ka ar 5min. butu par maz prieks pacienta,jo ipasi par to naudu ko vinja nem!!!!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
11040064