Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Neprāta cena Nr.2 no 15,09,2008

Nike

Pirmdien, 15. septembrī
348. sērija

Viesi pulcējas kafejnīcā uz Leona kāzu svinībām. Gunārs un Blumbergs “nolaupa” līgavu. Leons to uzzina un dodas meklēt Elzu. Milda priecājas, ka Leonam nokārtojusies privātā dzīve. Elza piezvana Leonam un pasaka, kur atrodas. Zenta viesu klātbūtnē aprunā Elzu un atceras Leona pagātnes attiecības ar Martu. Viesnīcā negaidot ierodas Marta.

Otrdien, 16. septembrī
349. sērija

Milda baidās, ka Marta ar savu ierašanos iztraucēs Leona kāzu svinības. Blumbergs cenšas noskaidrot, kāpēc Marta tik negaidīti ieradusies Latvijā. Elza un Leons pamet viesus un dodas uz savu viesnīcas numuru. Blumbergs un Gunārs slēpj no Martas savas ne visai legālās darbības pēdas. Elza atceras, ka līgavas pušķis palicis pie viesnīcas, Leons dodas tam pakaļ. Marta un Leons satiekas vestibilā.

Trešdien, 17. septembrī
350. sērija

Silvija gatavojas tikties ar saviem dēliem. Vadims tikšanās ar māti vietā atļauj puikām doties skatīties futbolu, Silviju tas sāpina un sadusmo. Milda uztraucas, ka Leons nav aizmirsis Martu. Leons apgalvo, ka netaisās darīt pāri Elzai. Vadims piedraud atņemt Silvijai tiesības tikties ar dēliem, Silvija no bēdām piedzeras. Marta cenšas no Zentas uzzināt kaut ko par Elzu.

Ceturtdien, 18. septembrī
351. sērija

Džonatans un Daniels trokšņo biljarda zālē, Elza puikas par to sarāj. Džonatanas un Daniels iesmērē Elzai matos košļājamo gumiju. Blumbergs dusmojas uz Gunāru, ka viesnīcas kafejnīcā notikušais “slēgtais vakars” noticis pārāk skaļi. Marta ierauga nekārtību kafejnīcā un cenšas noskaidrot, kas te noticis. Elza nenosūdz dvīņus Vadimam, puikas par to ir pateicīgi. Marta pasaka Blumbergam, ka taisās pārdot viesnīcu.

Piektdien, 19. septembrī
352. sērija

Ivo un Evelīna strīdas par tēmu “kopīgs bērns”. Šarlote uztraucas, ka viesnīcas pārdošana izjauks viņas un Blumberga darījumus. Rita uzskata, ka Evelīna nevēlas bērnu no Ivo, jo Evelīna sapņo par citu vīrieti. Elza, Leons un Marta satiekas kafejnīcā. Elza atstāj Leonu un Martu divatā, lai viņi varētu parunāt. Leons izsaka Martai līdzjūtību sakarā ar vīra nāvi un dodas prom no kafejnīcas.


undīne

kas nez tēlo Elzu?

Un izsaka Martai līdzjūtību sakarā ar vīra nāvi

Nike

O jē sākam atkal.

Un kur tad Līga? Kā Ķesteim ar Nevarausku paputēja tā vairs vienā seriālā ni ni?


aqua

kas nez tēlo Elzu?

Man liekas, kas Elzu tēlo Ilze Ķuzule!


Ja nevari apiet, pārkāpt vai izlauzties, jāuzsāk saruna!

a kā beidzaas iepriekseejaa dala? Man pa vasaru piemirsaas... :(

aqua

a kā beidzaas iepriekseejaa dala? Man pa vasaru piemirsaas...

Ar Marta sun Edgara kāzām! Un vienu brīdi gāja vaļā šāviens no Helēnas pistoles :D

šeit links uz iepriekšējo tēmu un tur ir anotācija pēdējai sērijai! ;)


Ja nevari apiet, pārkāpt vai izlauzties, jāuzsāk saruna!

Jā, nu sērija jau noskatīta, Martu gan pieminēja tekstos, gan beigās parādīja:), bet kur nez Helēna, Līga, Dumpja Aivars - pat titros nebija?

Un diez vai Edgars M.Freimanis tiešām uzreiz arī mira no tā šāviena 5 gadi atpakaļ?? Tad Martai nemaz laimīgā laulības dzīve nav bijusi?

Un vēl - man žēl, ka Leona sieviņa domāts kā bērnunama tipāžs - tā jau meitenei dzīve nav bijusi saldā, vēl te Leons noteikti Martai atkal pēc zināma laika pakaļ skraidīs.

aqua

Dumpja Aivars, man liekas,ka redzēju viņu! Lasīja avīzi!

Pirmdien, 22. septembrī
353. sērija

Rita pieķer, ka Silvija atkal dzer. Vadims piezvana Silvijai un atļauj tikties ar puikām. Silvija mēģina nomaskēt to, ka ir dzērusi. Blumbergs pamana, ka Marta par kaut ko ir noskumusi. Elza vestibilā satiek Martu. Vadims saprot, ka Silvija ir dzērusi un aizsūta puikas uz mājām. Elza pasaka Leonam, ka runājusi ar Martu, un viņai liekas, ka Marta ir jauka sieviete. Marta atzīstas Ritai, ka ir greizsirdīga uz Elzu.

Otrdien, 23. septembrī
354. sērija

Šarlote izrāda potenciālajam pircējam viesnīcu. Leons atzīstas Vadimam, ka nav aizmirsis Martu. Blumbergs uztraucas, kas notiks ar viņa biznesu un amatu, ja Šarlote neatradīs Blumbergam izdevīgu viesnīcas pircēju. Marta un Leons satiekas terasē, Marta skūpsta Leonu. Šarlote uzzina, ka potenciālais pircējs bijis krāpnieks. Elza pamana uz Leona sejas Martas lūpukrāsu.

Trešdien, 24. septembrī
355. sērija

Rihards kārtējo reizi pārguļ ar savu pacienti. Viesnīcā ierodas Riharda pacientes vīrs Arnolds un meklē savu sievu. Elza cenšas noskaidrot, kādas bijušas Leona un Martas attiecības. Arnolds saprot, ka sieva viņu krāpusi un piekauj Rihardu. Rita neatbalsta Martas vēlēšanos atjaunot attiecības ar Leonu. Marta pasaka Leonam, ka vakardienas skūpsts bija kļūda.

Ceturtdien, 25. septembrī
356. sērija

Ivo ir greizsirdīgs uz Evelīnu. Marta pasaka Ritai, ka nav kopā ar Leonu, jo nevēlas izjaukt Leona jauno ģimeni. Leons domā, ka Marta ar viņu ir tikai paspēlējusies. Evelīna pasaka, ka viņai apnikušas Ivo greizsirdības lēkmes un ka viņa naktī nebūs mājās. Blumbergu šokē ziņa, ka Marta grib pārdot viesnīcu izsolē. Leons pasaka Elzai, ka viņa un Martas starpā ir palicis tikai naids.

Piektdien, 26. septembrī
357. sērija

Miervaldis iesaka Jevgēņijai par savām problēmām ar Vadimu konsultēties ar Rihardu. Rita un Gunārs uztraucas, kur dabūt naudu kredīta nomaksai. Jevgēņija paklausa Riharda padomam un maina savu izturēšanos pret Vadimu. Rihards uzzina, ka viesnīca tagad pieder Martai. Vadims aizliedz Jevgēņijai konsultēties pie Riharda. Rihards dodas pie Martas un cenšas ar viņu nodibināt draudzīgas attiecības.

Papildināts 15.09.2008 21:08:04:

Un atkal sākas :D


Ja nevari apiet, pārkāpt vai izlauzties, jāuzsāk saruna!

Pamanīju, ka Silvijai blondi īsi mati un titros izsaka pateicību parūku salonam :D

aqua
Man prieks, ja Dumpis - Aivars nebūs pazudis!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
11093524