Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dzemdības Siguldā

Sandra_Mika

Turpinam apspriest par un ap Siguldas dzemdību nodaļu.

Kādu laiku vēl būs pieejama slēgtā tēma.

Es dzemdeeju Siguldaa 2003.gada oktobrii un 2007.gada oktobrii. Par cik nezinu alternatiivas, nevaru objektiivi saliidzinaat ar citaam dz nodaljaam. Pirmajaa reizee muusu vecmaate bija Marina, otrajaa Zinta (ja pareizi atceros). Abaas reizees bija Dr. Misaane. Es shoreiz konkreeti gribeeju pareklameet Dr. Misaani ( es atvainojos, ja atkaartoshos, jo ieprieksheejo diskusiju kaartiigi nepaarlasiiju). Shii daktere ir iists atradums! man gan ne pirmajaas,ne otrajaas dzemdiibaas nopietnu komplikaaciju nebija, tikai otrreiz mazliet paarstaigaats laiks un negatiiva asinsgrupa. Bet varu apgalvot, ka shii daktere tiek galaa arii ar ljoti sarezgjiitaam dzemdiibaam un ginekologjiskaam slimiibaam. Kaadai pazinjai Dr. Misaane ar rokaam dzemdee sataustiija 3cm lielu bumbuli, kuru tajaa pashaa dienaa Dr. Brishka USG neredzeeja.(tas gan neattiecaas uz pingaam). protams, ka kliist arii visaadas legjendas, ka Dr. ar rokaam veederaa beernus griezhot otraadi, ja nepareizi gulj, bet to praksee gan nepaarbaudiiju. Krampis gan vinjai baigais, shii man pastimuleeja dzemdes kaklu ar meerkji izraisiit dzemdiibas, pagaaja 3h un beebis bija klaat!Vispaar gribeeju pateikt to, ka meitenes ar sarezhgjiijumiem droshi var doties shiis dakteres rokaas, un buus ok! Uz galvinjas glaudiishanu un miiljvaardinjiem gan neceriet, bet pa teemu gan daktere runaa!

laikam ieprieksh nosleegts liigums ar dakteri maksaa diezgan lielu naudu(es gan neatminos, cik iisti), bet laimiigaa buus taa, kurai shii daktere vnk iegadiisies!

Nodalja superiiga, baro garshiigi( nebija gan iisti apetiites peec dzemdiibaam), pret biezhiem cieminjiem neiebilst (it kaa apmekleetaaju laiks ierobezhots). Forshas maasinjas un sanitaariites! Iesaku!

lienjux

Un nu paarlasiiju arii visus ieprieksheejos komentaarus (lasiiju ljooooti ilgi)! Gribeeju veel piemetinaat par Dr. Vanagu arii. Es pilniibaa saprotu katru kritiku sakaraa ar Dr. Vanagas izteikumiem utt, bet profesionaalis vinja ir, tur neko noliegt! patiesiibaa jau visi dakteri ir spechuki, tikai kaadam gadaas vairaak vai mazaak smagu gadiijumu un liidz ar to arii sliktu iznaakumu. Esmu jau iepreiksh bijusi pie Dr. Vanagas kaa pie ginekologjes, un man pat 17 gadu vecumaa likaas, ka vinja runaa pa teemu, ja arii kko pakritizee un taa... Man patiesiibaa vienalga, vai kritizee, vai nee un visus tos miiljvaardinjus un galvinjas glaudiishanu varu sagaidiit arii no sava viira . Un vispaar arii vecmaate Zinta mani miiljoja !

P.S. - Misaane abas ar Vanagu pie dzemdiibaam tausta manu punci un saka, ka mazais liels buus, ap 5 kg (beigaas tikai 4 bija, jo uudenju daudz), ka gruuti buushot izspiest! Viirs bija klaat un aiz laimes to dzirdot zvana manam teevam teikt! Misaane uzreiz vinjam virsuu - ko priecaajies! Uztaisiit jau viegli, bet ne jau Tev buus te tagad jaaspiezh!

Mees tur bijaam paarsmeejushies!

lienjux

..Liene..
Piekrītu par Misāni, kā profesionālis viņa ir ļoti laba, bet kā cilvēks.... Ja godīgi, negribu pie viņas trāpīties!

Biju apskatīt Siguldas slimnīcu un iespaids ir ļoti labs. Telpas tiešām jaukas, siltas. Apskatīju dzemdību zāli un pirmsdzemdību palātas un viss tiešām likās jauki.

Iepriekš šeit meitenes izteicās par Dr.Tamani. Nu varu pateikt tikai visu to pašu labāko, ļoti jauka un arī profesionāla un domāju, ka slēgsim ar viņu līgumu.

Vienu gan varu pateikt - nodaļa bija pilna ... Un cik sapratu, tad tas nu jau ir normali pie viņiem, jo ļoti daudzas tagad grib dzemdēt Siguldā! Cenas arī ir nedaudz cēlušās, bet tā pat zemas salīdzinājumā ar citām! Nu visnotaļ, tad jau redzēs kā būs

Kaapeec gribi sleegt liigumu? (nu ja apdr. polise, tad cita gjeela). Man liiguma nebija un viss taapat bija ok. Driizaak ar dakteri, ja taada vajadziiba (nu piem. sarezhgjiijumi vai gribi EA).

Runaajot par briivajaam/ nebriivajaam vietaam. Man bija taa. kad iegaajaam nodaljaa, bija 3 briivas vietas - 2as maksas un viena bezmaksas. Es un viena sieviete piedzemdeejaam gandriiz reizee, vinja panjeema bezmaksas (vecmaate Zinta jautaaja, vai varam atljauties maksas, jo taa otra laikam nevareeja), un mees tad maksas palaataa. gribeejaam lux, bet bija aiznjemta. Tad nu naakamajaa naktii un dienaa sadzima vesels leerums(laikam kaadi 5). Viena paziistama meitene veselu diennakti noguleeja pirmsdzemdiibu palaataa abi ar viiru( viiram pat iestiepa saliekamo gultu), zinu to taapeec, ka ieprieksh veel ar punchiem ginekologjijaa guleejaam un veelaak ar sms sarakstiijaamies. Muus arii izlaida jau 3.dienaa peec dzemdiibaam, jo bija jau 2as mammiites rindaa.

Ja slota pie durviim, esmu maajaas!

Godīgi sakot nezinu, parunājām ar vīriņu tikko un izdomājām, ka laikam neslēgsim to līgumu, jo īsti nekādas jēgas no tā nav. Apdrošināšanas polise ir, bet ar to gribu nosegt visus dzemdību izdevumus. Un galu galā, jābrauc ar domu, ka būs jauki cilvēki un viss būs labi un tad tā arī būs

Jā, ar to vietu šodien vismaz bija pašvaki, bet daktere arī teica, ka vienu dienu viss pilns, nākamajā jau atkal pustukšs, tā kā jācer uz labāko

White_Angel
Apdrošināšanas polise ir, bet ar to gribu nosegt visus dzemdību izdevumus. Tieshi taa.

Ir au taas dzemdiibas noziimiigs briidis, bet tad labaak par to naudinju paguleet Lux palaataa, ja briiva.. Domaaju, ka serviss buus izcils, dakteres visas labas. Galvenais tureeties pie domas, ka viss buus labi un tad taa arii notiks!

Veiksmiiti!

Ja slota pie durviim, esmu maajaas!

Es kuru katru dienu gaidu savu mazuli. Ceru, ka vieta nodaljaa bus.

luksaforins
Nu kas zin kā sanāks, kā nekā pilnmēness:D, man jau tieši tas pats!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
11099593