Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dzemdības Siguldā

Sandra_Mika

MTZ

Es savu peku dzemdēju šī gada janvārī. Par Siguldu daudz labu vārdu varu teikt - viss personāls super. Vienīgi, kas man ne visai patika, bija tas, ka neviens īsti nestādās priekšā. Tad nu tagad nezinu nemaz vai man dzemdības pieņēma Dr. Vanaga vai Vucāne. Bija tāda forša ar īsiem gaišiem matiem un brillītēm. Superīga daktere, man pat galviņu glaudīja pēc izspiešanas, jo negāja man tik viegli . Vienīgā, kas stādījās priekšā bija anesteziologs, bet viņa bija sajaukusi palātas (tai dienā bijām 2 dzemdētājas) .

Dabūjām lux palātu, par to liels prieks, jo tur ir WC un duša palātā, citās maksas palātās WC ir koridorā uz 2 palātām 1 duša un WC. Arī TV ir luxā, tas palīdzēja laiku īsināt, jo mazā pa dienu tikai ēda un gulēja, naktī bik pakašķējās.

Vecmātes Intra un Marina vienkārši , man viņas abas palīdzēja dzemdēt. Gāju uz pirmdzemdību kursiem un tur vienu lekciju lasīja vecm.Intra, tad tieši padomāju, ka gribu viņu dzemdībās, un, re kā, trapījās, jo līguma man nebija.

Ar tagadējo prātu saprotu, ka krūtsbarošana tur gan nav līmenī (varbūt man tā trapījās), jo īsti neparādīja kā pareizi vajag bebim to krūti iedot, un krūtis sačakarēju tā, ka 2,5 mēnešus pēc tam baroju ar asarām acīs, kamēr sadzija . Cik esmu runājusi ar draudzenēm, tad tieši krūtsbarošana līmenī ir Dznamā, bet tur atkal baigais konveijers.

Nu, re cik gari sanāca, bet, ja būs jadzemdē vēl kādreiz, tad mana izvēle tapat būs iepriekšējā

Bija tāda forša ar īsiem gaišiem matiem un brillītēm.Tā ir dr.Vanaga

Vecmātes Intra un Marina vienkārši taisnība! Manam puikiņam jau divi gadi, bet jaukās vecmātes prātā vēl arvien!

Marita

Arlina, man pagaidam neizskatas, ka mazais taisitos ara. Varbut pat ppilnmeness jau bus garam, kad izdomas list lauka...

luksaforins
Man atkal katru dienu izskatās, ka šis taisās, bet līdz galam tā arī nav sasparojies!:D

arlina

Man jau no septembra sakuma domaju, ka bus atrak, bet neka. Pirmais man piedzima 6 dienas pirms noteikta datuma, tapec domaju, ka sis ari atrak bus, bet neka.

Vai varat pateikt, kādas cenas ir Siguldā? Gan lux istabiņai, gan parastajām maksas. Un ja vīrs piedalās līdz dzemdību zālei vai jaiet pirms tam bildēt plaušas? Un cena arī ir 50Ls, ja nav izieti kursi?

Paldies jau iepriekš.

[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_748.gif[/img]

Gaišā
Parastā vienvietīgā palāta maksā 50 Ls, Lux palāta 80 Ls. Kursi nav obligāti un maksā tikai par palātu, par vīra piedalīšanos nav jāmaksā. Plaušas ir jābildē, kaut vai pašam priekš sevis, bet nu cik zinu neprasa parādīt izziņu par to. Manam vīram neprasīja, dzemdējām šogad septembra mēnesī.

Gaišā
Tajās palātas par 50 Ls vīrs arī var palikt, tad vel ir bezmaksas viena vienvietīga, kurā vajadzības gadījumā arī vīram var iedot saliekamo gultu un vel ir tāda palāta, kur vairākas mammas kopā, tajā gan vīrs nevar palikt!

pupinja
arlina

Paldies Jums.

Pēdējais jautājums, tas ir diennaktī vai par visām dienām?

[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_748.gif[/img]

Gaišā
Par visu uzturēšanās laiku:)

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
11099593