Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dzemdības Siguldā

Sandra_Mika

Meitenes, ja tomer nevelos slegt ligumu, tad taa droshi var braukt kad saakas dzemdibas, nems pretii? Es no Rīgas.

Kicii

ņems jau gan, ko citu atliks ar tevi darīt?

Papildināts 18.09.2008 14:28:28:

pupinja

vai tad ģimenes dzemdības vairs nav maksas?? pagājušo gad bija, tagad drīz atkal došos tāpēc tāds jautājums!!

Vislabaakaas atsauksmes par Siguldu un Marinu:) Nekaadas izzinjas augustaa neprasiija un bez viira pat mana mamma bija klaat dzemdiibaas:)

pivins
Nē, par ģimenes dzemdībām nekas papildus nav vairs jāmaksā!

Papildināts 18.09.2008 16:44:39:

Kicii
Siguldā nešķiro vai Tu esi siguldiete vai kaut amerikāniete, ja būsi klāt, ņems pretī:)

arlina

Siguldā nešķiro vai Tu esi siguldiete vai kaut amerikāniete

pivins
Man vajadzēja maksāt tikai par palātu 50 Ls, tas ir par visām dienām ko es pavadīju slimnīcā. Vīrs piedalījās dzemdībās un par to nevajadzēja maksāt

pekausis

Man arī bija tas gots pabūt Siguldas dzemdību nodaļā pirms 7 mēnešiem. Visi mani par šo nodaļu un personālu. Jā, stādīties priekšā viņas gan varētu, jo mēs arī tikai izrakstoties uzzinājām, kura vecmāte mums palīdzēja.

Telpas gan man tā īsti nesanāca apskatīt, jo knapi paspējām ar vīru pārģērpties, ka bija jāskrien uz dzemdību zāli Tas vecmātei patika, ka nebijām skrējuši pie pirmajām sāpēm. Tkai jau vēlāk, visu pārdomājot, sapratu, ka man pat daktere nebija... Un nodaļa bija pilna, tā kā nācās mums dzīvoties pa ginekoloģisko nodaļu, bet nu nedzirdēju ne dzemdētājas, ne mazos brēkuļus

MTZ

pekausis
Nu man daktere bija tapēc, ka dzemdēju pa dienu (iestājos agri no rīta, jo bija nogājuši ūdeņi un nācās braukt uz slimnīcu). Naktī ārsta nav uz vietas, un, ja viss iet gludi, tad dzemdības pieņem tikai vecmāte.

Visu dzemdību laiku mani uzraudzīja tikai vecmāte Intra, ārste bija pašās beigās jau dzemdību zālē (vēl 1 vai 2 reizes bija klāt, kad skatīja atvērumu). Bet dzemdību zālē bija klāt arī vecmāte Marina, kurai jau maiņa bija beigusies, bet viņa palika un palīdzēja mazajai dzimt (tai brīdī gan man likās, ka viņai kraušu, jo diezgan sāpīgi viņa man darīja , bet viņai ir baigais krampis un kopā pa visiem dabūjām manu meituku ārā).

pekausis

MTZ
Es dzemdēju sestdienā, tad arī laikam dakteru nav uz vietas un kā reiz mana dr. Vanaga bija atvaļinājumā Biju pie viņas uzskaitē un domāju, ka viņa palīdzēs arī dzemdībās. Bet cilvēks domā, Dievs dara...

Es gribēju pēc iespējas ilgāk būt mājās, jo negribēju, lai pārdur ūdeņu. Kad ieradāmies nodaļā, man pat neienāca pratā, ka 40 min laikā viss jau būs beidzies. Mums ar vīru ļoti patika, ka vecmāte runāja mierīgi un pārliecinoši, spēja nomierināt mani, kad vienu brīdi vairs nesapratu, kas man jādara

..Liene.. - paldies Jā, pa to naudiņu, labāk padzīvošos Lux numuriņā Jācer tikai, ka tas būs brīvs

Jā, mani arī izbrīnija tas, ka par vīra piedalīšanos nav jāmaksā - protams, labā ziņā izbrīnija. Nu cenas te meitenes jau uzrakstīja. Man vecmāte arī teica, ka ja vietas nav, tad viņi sūta uz 1.stāvu,laikam tā bija ginekoloģijas nodaļa, tur arī esot vienvietīga palāta un vīram varot ielikt gultu un tā esot bezmaksas, vienīgais, pirmajā stāvā nav remonta, bet nu tīrs un kārtīgs jau ir tā pat un tas jau ir galvenais!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
11099593