Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dzemdības Siguldā

Sandra_Mika

MTZ
Jā, vecmātei Marinai ir baigais krampis, pateicoties viņai tiku cauri bez plīsumiem un veiksmīgi viņa dabūja mazo ārā Galvenais klausīt viņu un darīt visu ko liek un tad viss būs Bet nu sāpīgi bija, man arī likās, ka viņai kraušu

Mainīja pupinja, 20.09.2008 20:37:14

Vai kādai bija arī stimulācija un EA? Pirmajās dzemdībās Rīgā man stimulēja un dūra EA (jo pati arī biju teikusi, ka gibēšu). Kā ir Siguldā? Anesteziologs arī ir dežūras (ja nu naktī sanāk dzemdēt)? Un kādas tagad ir EA cenas? Plānoju pagaidām nekādus līgumus neslēgt. Un jā- ja ir apdrošināšana- tad apmaksā arī uzturēšanās maksu? (piem. tos Ls 80.- par Lux)

michele
Ja gribi EA, tad ir jāslēdz līgums ar dakteri. Jāmaksā gan par līgumu dakterei 250 Ls, gan par EA 120 Ls. EA var saņemt jebkurā diennakts laikā.

Jā, vari ar apdrošināšanu apmaksāt arī palātas izdevumus.

Vispār pie viņiem pieņemts, ka laicīgi it kā jāslēdz līgums ar ārstu un par EA, bet kā teica vecmāte, ja tu dzemdību laikā sagribēsi EA, tad protams, var būt, ka kāds paburkšķēs, bet kā viņa teica, kas maksā, tas pasūta mūziku un līdz ar to, protams, ka dabūsi EA, jebkurā diennakts laikā. Un kā jau pupiņa teica, summējas 250Ls par līgumu ar ārstu un 120Ls par EA.

hmzz.... bet ja veselības problēmas? Kā tad viņi rīkojas ja dzemdību laikā nākas saecināt, ka nepieciešama EA? Samaksājiet un tad ielaidīsim? Es nedaudz uztraucos par savu veselības kaiti, bet tādu naudu ielikt par dr. un EA.. tas it kā nav mans untums, ka gribu EA un viss.

michele
Nē, ja ir medicīniskas problēmas, tad EA ir bez maksas! Ja rodas nepieciešamība, tad bez liekas domāšanas dabūsi viņu! Bet bez maksas tikai ja veselības problēma kāda rodas un ir vajadzība pēc EA.

michele
Ja ir veselības problēmas, tas saņemsi EA un bez maksas. Jāmaksā ir tādā gadījumā, ja paši izvēlas EA bez veselības problēmām.

eh... nu labi. mazliet nomierinājāt ;)

Papildināts 24.09.2008 16:55:44:

Kā tur ir ar kursiem vecākiem? Ir vērts? Cik laicīgi lai apmeklē? Atceros, ka Stradiņos bija obligātās 3nodab. jāapmeklē..

Man jūlija beigās Siguldā piedzima meitiņa, un varu teikt visu to pašu labāko, vienīgi visā tajā procesa laikā palaidu garām kā sauc manu vecmāti un ārsti. Būtu ļoti pateicīga, ja kāda spētu sazīmēt pēc mana apraksta, un pateikt sauc šīs jaukās dāmas. Vecmāte bija tā ap gadiem 45, pagara auguma, mati īsi, nedaudz lokojās, ļoti mierīga, forša. Dakterīte bija jauna īsiem, gaišiem matiem ar brillītēm.

Pie izspiešanas man gaja ļoti grūti, un tad pieslēdzēs ne vien ārste, bet arī mernu daktere, māsiņa nu respektīvi visi kas bija tajā telpā. Bērnu daktere balstija mani aiz muguras uzmundrināja....daktere uz maiņām ar citu sievieti turēja manas kājas, jo nevarēju noturēt tajos kāpšlos-rāva krampji, un tirpa. Vienvārdsakot cepuri nost visa personāla priekša!!!!!!

Mainīja guza, 24.09.2008 17:56:17

guza
Vai tev gan tad grūti gājis!!! Pēc apraksta daktere manuprāt varētu būt Vanaga, vecmāti gan nepateikšu, jo vel neesmu pabijusi tur... tam vajadzētu notikt tikai šonedēļ

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
11099593