Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dzemdības Siguldā

Sandra_Mika

guza

Pēc apraksta, izskatās, ka vecmāte bijusi Biruta, bet daktere Vanaga.

Es nelasīšu visu šo garo tēmu. Bet mana pieredze bij superīga. Dr. Vanaga ap mani ucinājās un vispār viss viss man patika :) Noteikti iesaku (negribu šoreiz gari un plaši izplūst :D )

guza

Tad kad laiž mājās no slimnīcas, tad līdz ar dokumentiem dod lapiņu, ko iesniegt dzimtsarakstu nodaļā bērniņa reģistrēšanai - tur tad arī ir minēts vecmātes vārds un uzvārds, kura pieņēma bērniņu.

Pēc Tava apraksta tā arī varētu būt Intras vecmāte.

Es domaju, ka tev guza ir bijusi vecmate Intra. Daktere drosi vien, ka Vanaga.

Siguldas nodalja - labakaa!

tur piedzima mana pirmaa meitinja (dr.Vanagas un vecmates Marinas vadibaa). dzemdibas kopumaa skaitijas vieglas, bet bebsis bija no gruntigajiem 4220g. piedzemdeju bez plisumiem, bez sliktam atminjam un ar lielu laimes/gandarijuma sajutu. domaju, ka tur liels nopelns ir tieshi dr un vecmates darbam. abi ar viiru (vinsh bija klat no A lidz Z un dzivoja blakus visas dienas) Siguldaa jutamies kaa Holivudas zvaigznes, visi pret mums bija ljoti jauki, iejutigi, saprotoshi. nevaru teikt neviena slikta varda par personalu, telpam vai dajebko. viss bija lieliski!

tagad gaidu otro, esmu uzskaitee pie dr.Vanagas (braukaju pie vinjas speciali), ljoti vinjai uzticos. nav nekads uci puci, bet ir ljoti korekta, profesionala attieksme. Marina arii bija brinishkjiga. ceru, ka marta beigaas es atkal traapiishu pie vinjas ;)

Not all tears are an evil.

Meitenes, man te tads jautajums radas. Taa kaa noliktais datums nav aiz kalniem un lielais notikums tiek planots Siguldas slimnicaa, tad man jautajums vai var nemt lidz kadu aparutu uz kuras atskanjot muziku, jo klusumaa sagaidiit beebi negribas. Vai varbut slimnuca pati piedavaa magiti (radio), lai nav kapa klusums?

guza

Vecmāte bija tā ap gadiem 45, pagara auguma, mati īsi, nedaudz lokojās, ļoti mierīga, forša. Dakterīte bija jauna īsiem, gaišiem matiem ar brillītēm.

Vai vecmātei bija brilles??? Ja tā, tad noteikti Biruta Lārmane, ja nē, tad vecmāte Intra, bet kā te citas iepriekš dakteres aprakstā sazīmē dr. Vanagu, es gan tam nepiekristu, jo dr. Vanagai ir +/- 50, mati blondi, īsi- tuvu zēngalviņai, brilles ! Es esmu siguldiete, bet neesmu saskārusies ar gados jaunu vecmāti, lai gan zinu, ka tagad ir kādas divas jaunas vecmātes!

lai nu kā, ir iespēja uzzvanīt un nodaļu, vai personāldaļu un noskaidrot kuras tieši tai dienā, laikā strādāja!

Ja Tev nav lemts lidot, tad vismaz rāpo ar paceltu galvu :D
mazā

Dzemdēju Siguldā šogad maijā. Solīja, ka maija pēdējā un jūnija pirmā nedēļa būšot traki pilnas - bet nekā - pēc mums 3 dienas laikam nevienai nepiedzima.

Lux numuriņš bija aizņemts, sabijām 2 maksas palātās (50 LVL) - viena bija liela un baigi ok, tikai traki saule spīdēja cauru dienu, otra - maza, vīrs sačakarēja muguru, uz kušetes guļot, toties nespīdēja saule logā.

Vecmāte Marina - super . Pašā sākumā mani paskatīja dr. Vanaga - un tik tāpēc, ka cita dzemdēja ar līgumu (bija vēls vakars, kad atbraucām), citādi neviena doka tur nebija. Biju salasījusies cālī, cik briesmīga un riebīga ir dr. Vanaga - nekā nebija, pēdējā dienā, kad rakstīja ārā, viņa mani vēl drusku salāpīja - nu ļoti feina attieksme.

Līgumu slēgt noteikti nav jēgas, manuprāt.

Bet - pats labākais bija tas, ka mazajam saklausīja sirsniņā trokšņus. Pēdējā dienā pat bija atsaukta speciāli vēl viena bērnu dakterīte - un tad vēl mazo aiznesa uztaisīja usg. Un tad bērnu dakterīte pati mēģināja sazvanīt bērnu Gaiļezeru, lai pieteiktu uz pārbaudi (tas gan nesanāca). Super norūpējušās. Un kā izrādījās pamats tam arī bija. Var jau būt, ka RDzN, kur vairāk aparatūras pie diagnozes tiktu ātrāk, bet man bail par to konveijeru un nevērību, kas tur valda.

Lux palāta 80 Ls O, tur arī inflācija, maita, klāt tikusi. Pērn septembrī, es pa šo jauko istabiņu ar skaļo ledusskapi par 60,-LVL dzīvojos. Bet arī tie 80,-laši ir to vērts Siguldā! Es arī ne no Siguldas, ne Amerikas, bet man neviens tur neuzdeva stulbo- Kāpēc tad savā sl-cā nedzemdēsiet?, ļooooti garšīgi baroja, aptecēja, parunājās. Neskatoties, ka man 3.kinders, pat par krūtsbarošanu nāca parunāt. Vienīgi, kas nepatika, bija bērnu ārste (pat neatceros, kā sauca), kurai nepatika ne tas, ka šo to no bērnkopības zinu, ne tas, ka par šo to vēl viņu izjautāju. Bet citādi- super! Tagad visas savas paziņas- pingas aģitēju uz Siguldu!

Biju salasījusies cālī, cik briesmīga un riebīga ir dr. Vanaga Es tāpat. Un kad satikos, runāju, likās- nu, nevar būt- divi dažādi cilvēki!

*What doesn`t kill you makes you stronger.*

Piebildei, no 1. oktobra lux palātiņa maksā jau 90 latus, tiko esam atgriezušies no slimnīcas un par cik tas skāra mūs, tad zinam.

Es arī pirmo bērnu dzemdeju Siguldā un tagad arī otrais piedzima šeit Marinas uzraudzība, super vecmāte, domāju, ka pateicoties viņai tiku tikai pie nelielas ārējās šuvītes, ja ņem vērā, ka ar pirmo mani lāpija gandrīz stundu, jo bija ļoti daudz gan iekšējo, gan ārējo plīsumu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
11099593