Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dzemdības Siguldā

Sandra_Mika

BBriede

Machika
Izlasīju Tavu pieredzi un sanāca smiekli, kā mums ar Birutu gājis! Tagad vēlreiz aizdomājoties liekas murgs, ka tāds cilvēks pieņem dzemdības!

BBriede
Machika

Pievienojos, man pirms gada arī bija tieši tāda pati pieredze ar šo vecmāti. Es gan neslēdzu līgumu. Un tieši tā pat ar Dr.Pūcīti - tikai pateicoties viņai mana pirmā dzemdību pieredze ievirzījās pozitīvā gultnē. Jāatzīmē, ka iestājos naktī un mani no sākuma uzņēma cita vecmāte(vārdu neatceros, bet viņai bija tāda iesirma zēngalviņa- Māra Leitāne) - viņa burkšķēja, kāpēc es braucu uz Siguldu dzemdēt, tad par manu veselības stāvokli izteica komentārus, kas ir samērā labs, bet bija uzskaitīts mātes pasē diezgan smalki, jo man ir pedantisks gin., tad diezgan neiejūtīga pārbaude un visu laiku kaut ko burkšķēja. Tāpēc tagad otrajās dzemdībās plānoju vai nu slēgt līgumu ar dr.Pūcīti vai arīn ar kādu individuāli vecmāti, piem. Lieni Draugu (šo vēl izskatu).

Pēdējās izmaiņas: Didji, 11.12.2018 09:59.

Hiacintte

Didji
Dzemdes kakla pārbaude nemēdz būt patīkama un priekpilna, tā ir sāpīga un nepatīkama.

Tikko dzemdēju Siguldā, dzemdības pieņēma vecmāte Māra Leitāne, varu teikt miljons reizes, ka pieredze vislabākā. Iejūtīga, saprotoša, novadīja visu lieliski, ieteica kā labāk visu darīt un rezultāts to parāda - neviena plīsuma, bez EA, ātri un gatavs. Lai gan srī pirmajās viss bija super, ar Tamani nebija tik viegli.

Estrella

intereses pēc paskatījos, kas man pieņēma dzemdības un secināju, ka Biruta, bet...man patika, īsi un konkrēti, pateica kas un kā, palīdzēja, pat pasmējāmies. slimnīcā ierados ap 22 vakarā un 23 jau mazule bija klāt. katram jau savs, man laikam nemaz nepatiktu tāds uķi puķi variants.

Luise

Man arī abas dzemdības pieņēma Biruta. Arī neko sliktu nevaru pateikt. Nekādi uķi puķi nebija, bet visu procesu novadīja kā nākas. Bet man arī ātri un viegli. Varbūt, ja smagāk tas viss, tad viņa neiecietīgāka.

Es tikko no Siguldas slimnīcas un nevaru nepadalīties ar savu kolosālo pieredzi. Man bija plānots ķeizargrieziens un viss bija vienkārši super. Tik profesionāli, mierīgi un ātri kā arī pēcdzemdību aprūpe un visa komanda ir cilvēki, kuri tik tiešām dara savu sirds darbu. Dzīvoju vienvietīgajā istabiņā (visas pārējās maksas bija aizņemtas) un jā, dzemdētājas blakus gan dzird, bet, manuprāt, tas netraucē, jo visi tak saprotam, ka netrodamies viesnīcā, bet gan dzemdību nodaļā. Ļoti patika personīga attieksme un tas, ka lieki neviens netraucē. Nav lieka uzbāzība ar "dari šitā, dari tā", tajā pašā laikā nepamet sajūta, ka tiek turēta roka uz pulsa par to kā jums iet. Arī ēdiens likās ļoti ok. Katrā ziņā.. ja vēl vajadzēs, tad tikai tur

iizii

Hiacintte
Nezinu gan, man nevienu reizi dzemdes kakla pārbaude nebija nedz sāpīga, nedz nepatīkama. Drīzāk kā parasta ginekoloģiska pārbaude- bez emocijām. Arī biju salasījusies un domāju, ka nu tik būs šausmas, bet tā nebija. Tās 3 dienas, ko es pavadīju Siguldā, saskāros tikai ar vienu kundzi, kura man nepatika(pat nezinu vai viņa bija vecmāte)- tāda apaļīga, sirma kundze (bet ne tā ar zēngalviņu). Neko briesmīgu jau viņa nedarīja, vienkārši likās tāda nelaipna- gandrīz visas reizes, kad kontaktējāmies kaut ko uzburkšķēja.

Hiacintte

Ja man nebūtu ar ko salīdzināt, kad atnāca ārsts un veica parbaudi, es pat to nepieminētu. Ir iespējams arī bez "davai velc nost bikses" un lokies ar visu lielo vēderu un vadiem. Bet, tās ir tādas nianses, kas varbūt ir sīkums un uz kopējā fona tiešām Siguldā ir kolosāli. Vairāk jau neizpratni radīja tā viņas burkšķēšana. Bet tāpat uzskatu, ka nākošo bērnu arī dzemdēšu Siguldā, jo viss pārējais bija ideāli

Hiacintte

Didji
Protams, bez tādiem komentāriem var iztikt.

Ir ļoti atkarīgs, ko dara apskatē - atdala arī placentu (pastimulējot darbību) vai tikai atvērumu paskatās, pēdējais ir nesāpīgs.

Zakis07

Es arī pirms 2 mēn dzemdēju Siguldā. Un pa lielam, viss ļoti patika. Dzemdības pieņēma vecmāte Marina un Dr.Pūcīte. Nebija līguma, bet, šķiet, ka ar personālu man paveicās. Marina nekāda uķi puķi gan nav, bet man patika tas kontrasts- daktere ļoti mīļa un jauka, un Marina atkal, kad vajadzēja, tad pateica arī stingrāku vārdu. Abas ļoti labs tandēms. Vienīgais, tā kā iepriekš biju domājusi, ka ņemšu EA, tad laikam to vajadzēja jau sākumā pateikt, jo kad pie 7 cm prasīju, vai varētu atsāpināšanu, man atbildēja-Vai tad tiešām neizturēsi? nu, iespējams EA jau bija par vēlu, jo vecmāte teica, ka viņa negrib aizkavēt procesu. Pārējais pēc dzemdībām ļoti patīkami, dzīvojām maksas palātā (tajā kas par 200 eiro, ir gan ledusskapis, gan wc un duša istabiņā, lielā divguļamā gulta un troll šūpulītis), personāls, kā jau te meitenes min-neuzbāzīgs, bet, kad kaut ko vajag, tad nāks un rādīs. VIenīgā, kas man nepatika, arī bija kkāda māsiņa, tāda paveca, ar īsiem matiem, apaļa- tā gan, kad mums mazais naktī raudāja, iespērās iekšā ar jaut;ajumu-kas te par brēku, ko blisinies, dod tak to pupu.. Kad viņa saprata, ka viņš neņem un paņēma mazo rokās, aplauzās, jo secināja, ka puncis sāp.. tas tāds vienīgais, kas man nelikās īpaši korekti. Bet uz visa fona-sīkums.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
11099593