Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dzemdības Siguldā

Sandra_Mika

barbarita
jautājums.

Cik nedēļas Tu brauci runāt par plānoto ķeizaru?

Un vai nemēģināja pierunāt dabīgi dzemdēt.

Lieņuks

Man bija pilnas 36 nedēļas, kad braucu runāt. Sākumā zvanīju uz pašu nodaļu, lai noskaidrotu kad labāk braukt, jo konkrēti gribēju tikt pie dr. Pūcītes. Tā nu arī pie viņas tiku uz sarunu. Sākumā gan rekomendēja pamēģināt, bet teica, ka viņai nav tiesību kādai likt pašai dzemdēt pēc ķeizara jau vēsturē. Un tā arī pierakstīja datumu un ļāva izvēlēties sākot no 39. Ned. Ja vēl kādi jaut. par to kā tas viss process pats notiek tieši Siguldā - droši.

barbarita
Sveika, tā kā tuvojas laiks kad būtu jābrauc un jārunā par ķeizara operāciju. Gribēju noprecizēt pa kāu telefona Nr. Tu zvanīji un pieteicies uz vizīti pie Dr.

Paldies jau iepriekš.

Hiacintte

Lieņuks
Nodaļas nr ir slimnīcas mājaslapā.

Ahhh. Pievienojos ar slikto pieredzi ar Birutu. Bija nelaipna jau sākot ar to kāpēc mēs atbraucam uz Siguldu un ko jūs visi šeit braucat. Kad uzzināja no kurienes esam atbraukuši tā bija klusums. (Dzīvojam netālu no Siguldas). Kā pārbaudīja daktere tā ļoti prātīgi un uzmanīgi kā nāca Biruta tā sajūta bija kā ar dūri iet iekšā tāds padomju piesitiens. Dzemdībās viņa man uzbļāva - kamēr neiemācīsies dzemdēt tikmēr nepiedzemdēsi. Tākā es katru dienu dzemdētu man tas viss pirmoreizi . Šis teiciens man uz mūžu paliks atmiņā. Pēc tam palika placenta par ko viņa grieza acis un pūta vai es ilgi marinēšanu un nedabūšu ārā. Vienīgais brīdis kad bija jauka kad palīdzēja tikt uz palātu . Tākā visas maksa bija aizņemtas, mūs ielika terapijas nodaļā. Bijām četras dienas un tajā laikā neviens neizmazgātās mums istabiņu un burkšķēja kad skrēja vīrs pakaļ ar lūgumu vai kāds iznesīs miskasti. Reizēm pats nesa . Jo sanāca tā, ka vijām no dzemdību nodaļas tāpēc terapijas nodaļas sanitāros nenāca pie mums, jo esot jānāk no dzemdību nodaļas un atkal tās nenāca, nezinu vai nebija informācija vai kas .tas ļoti nepatika, tomēr maksājām 200€ . Pārējais gan viss bija super, attieksme no ginekologiem un māsiņām . Labprāt nākamo bērniņu laidīšu pasaulē Siguldā tik ļoti ceru netikt pie Birutas .

Hiacintte
Ir ļoti atkarīgs, ko dara apskatē - atdala arī placentu (pastimulējot darbību) vai tikai atvērumu paskatās, pēdējais ir nesāpīgs.

Kā var atdalīt placentu dzemdes kakla atvēruma pārbaudes laikā? Ar placentu, kas ir novietojusies uz dzemdes kakla, veic ķeizargriezienus.

BBriede

Manuprāt, runa ir par dzemdes kakla atslāņošanu. Man to veica - bija ne visai patīkami, bet ne neizturami. Man to veica kā procedūru, kura varētu izsaukt dzemdību norisi (bet neizdevās ).

"Augļa apvalkus atslāņo no dzemdes apakšējā segmenta ar riņķveida kustībām 3x (stimulē endogēno prostaglandīnu izdalīšanos)."

Papildināts 27.02.2019 02:07:

Pat to pašu Vecmāti Birutu runājot... Dāmas - es arī neesmu nekāds Uķi-puķi cilvēks, nemaz to negaidīju, bet Birutas attieksme vienkārši bija neētiska priekš tā darba, ko viņa dara... Es vēlāk tā izdomāju, ka būt dzemdībās pie viņas būtu tas pats, kas aiziet pie zobārsta, kurš sēž blakus krēslā un liek Tev labot pašam sev zobus, pat nenorādot, kā to labāk izdarīt, bet ik pa laikam uzdir*ot, ka dari to nepareizi. Vai kā iet pie friziera, kurš ir nelaipns pret Tevi, jo Tu vēlies, lai viņš Tev nogriež matus. Nu, kaut kā tā - apmēram, "Ko Tu no manis gribi! Dzemdē!"

Tā nelaipnā, apaļīgā sieviete ar īsajiem, sirmajiem matiem, kuru citas piemin kā "tikai viena bija tāda ne visai laipna" ir Birutas kundze. Piemēram, mani paziņas, kuri vērsās pie viņas ar lūgumu parādīt, kā zīdīt bērnu, dabūja taurē par to, ka "nav ko taisīt bērnus, ja nemāk pabarot..." Nu, tiešām nepatīkama dāma. Tirgū būtu tieši laikā, bet ne jau slimnīcā. Laikam pārstrādājusies līdz beidzamajam besim...

Hiacintte

Sephora
Ārsti tā to sauca aizskrien paprasi, kā to var un kāpēc tā to sauc.

annele18

Tā nelaipnā, apaļīgā sieviete ar īsajiem, sirmajiem matiem, kuru citas piemin kā "tikai viena bija tāda ne visai laipna" ir Birutas kundze.
Birutai nav īsi, sirmi mati.

RunaaKaijas

Hiacintte

Dzemdes kakla pārbaude nemēdz būt patīkama un priekpilna, tā ir sāpīga un nepatīkama

Ne vienmēr. Es, piemēram, to vispār nejutu. Pilnīgi neko.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
11099593