Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dzemdības Siguldā

Sandra_Mika

Zuzee

Nedēļu atpakaļ sagaidījām savu mazulīti Siguldā un gribu teikt tikai to labāko par šo vietu (ierosinātas dzemdības + akūts ķeizars). Šobrīd nevaru iedomāties, ka varētu būt labākas vietas par šo, kur laist pasaulē savu meitiņu.

Kopumā pabijām slimnīcā no 2dienas rīta līdz 5dienas pēcpusdienai - daudzu izdaudzināto "slikto Birutas tanti" vai nu neiepazinām,vai nešķita traki, jo katram personālām vārda zīmītes nelasījām. Mums pilnīgi visi sākot no apkopējas, beidzot ar visiem ārtiem škita ideāla komanda.

Personāls fantastisks, izpalīdzīgs, bija sajūta, ka pilnīgi katrs ar tevi gatavs parunāt, pakonsultēt, ja tas nepieciešams. Visi uzmundrina un nevienā brīdī nejutu kādu neiecietību pret mums.

Bijām izvēlējušies 300 EUR Lux ģimenes palātu - burvīga palāta, nekur piesieties, vispār nerodas sajūta, ka atrodies slimnīcā.

Ēdiens - katra gaumes jautājums, tā kā uz ēdienu esmu izvēlīga, tad lielāko daļu par labu atzina mans vīrietis, bet es ēdu no veikala atvesto.

Vecmātes, manuprāt tur katra ideāla. Mums gan pašiem bija līgumvecmāte Liene Drauga un šo izvēli nenožēloju ne mirkli. Fantastisks atbalsts, kuru varu ieteikt katram. Bet, ja tādas iespējas nebūtu, uz katru no vecmātēm pilnīgi noteikti varētu paļauties. Ļoti, ļoti iekrita sirdī Valda un Paula.

Es noteikti zinu, ka ja mums būs vēl viens bērniņš, tad mūsu izvēle noteikti atkal būs Sigulda pat ilgi nedomājot

Panda89

Vai kādai ir svaigas atsauksmes par pēcķeizara dzemdībām Siguldā?

Interesē:

1) Vai pēc 1 akūta ķeizara pieraksta uz 2. ķeizaru bez liekām ceremonijām, ja ir uzraugošā ginekologa rekomendācija?

2) Vai aicina mēģināt dabiski?

3) Ja viss atļauj un pašai gribas, tad dabisku pēcķeizara dzemdību laikā ir bezmaksas EA kā Stradiņos un RDZN?

Paldies jau iepriekš, ja dalīsieties pieredzē!

Panda89
Man bija otrais keizars 2 nedelas atpakal Sigulda. Pierakstija bez ceremonijam, jo bija arsta nosutijums. Loti daudz kas uzlabojies pec pirma keizara slimnica. Laba pieredze un ligumu nebija.

Panda89

Saulstarins22
paldies! pēc ķeizara taču nav kā RDZN, kur jāguļ bez bērna kaut kādā pēcoperāciju blokā ar ledus maisu uz vēdera?

uz kuru nedēļu Tev pierakstīja? vai bija saruna par to, ko darīt, ja pirms noliktā datuma sākas dabiski dzemdības? Vai jābrauc citur, vai turpat Siguldā izķeizaro pirms noliktā laika?

Panda89
Ja tevs ir lidz, bernu atdod tevam un pec operacijas atved uz istabinu. Ta ka kusteties nevar, tevs palidz loti ar barosanu un visu parejo. Gribeja pierakstit uz 39.,sarunajam uz 40. Ja saktos atrak, butu jabrauc ux keizaru turpat.

Panda89

Saulstarins22
paldies ļoti liels! uzreiz jūtos labāk, jo dzīvoju netālu no Siguldas un biju saklausījusies, ka, ja sākas ātrāk, tad viņi neņem pretī, jo negribot dabiski dzemdināt vai akūti ķeizarot...

Ellsa

Panda89
Vai tiešām pēc ķeizara tagad pienākas bezmaksas ea? Pirmo reizi dzirdu. Es gan dzemdēju pirms 7 gadiem Stradiņos, varbūt tagad kas mainījies.

Panda89

Ellsa
tā vismaz pēcķeizara dzemdību lapās saka - ka gan RDZN, gan Stradiņi dodot bezmaksas.

Man pie pirmā ķeizara bija paņemts EA uz 30 minūtēm (tāpat sanāca akūts beigās) un lika maksāt naudu par EA. Tagad, cik saprotu, arī nav jāmaksā, ja EA dzemdības beidzas ar akūtu ķeizargriezienu.

Vai ir kādai pieredze dzemdībās Siguldā ar dr.Kumpiņu? ir salīdzinoši nesen Siguldā, atnākusi no Cēsīm. Par to dz.n. nav lasāmas labas atsauksmes un ari par Kumpiņu. Vēlos dzirdēt reālas atsauksmes. Lasīti daudzi briesmu stāsti, bet vai tiešām ir tikai sliktais? Satraucos,jo esmu uzskaitē pie šīs dakteres un domaju dzemdēt Siguldā.

Beate1908

LindaP

Manās dzemdības pagājušajā rudenī piedalījās Kumpiņa, nebiju iepriekš ne lasījusi, ne dzirdējusi par viņu, bet procesa neradās labs iespaids-tā kā ļauni joki, tukši draudi par vakuumu, jo negāja gludi. Bet griezumā vietu sašuva perfekti, labi sadzija, arī uzraugošā ginekoloģe paslavēja. Ar to gribu teikt - ja dzemdības notiek bez aizķeršanās, kur neprasa ārsta iejaukšanos, iespējams stāvēs blakus un kaut ko vien iekomenteja, to vajag mēģināt laist gar ausu un koncentrēties uz vecmāti. Mana gadījumā bija kolosāla vecmāte, bet nemācēju ieklausīties viņā, jo Kumpiņa blakus stāvot izrādījās skaļāka un kaitinošāka. Bet pa visām trijām galā tikām, tik nezinu cik tur kuras nopelns.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
11099593