Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dzemdības Siguldā

Sandra_Mika

Manās dzemdībās arī bija šī dr. No visa personāla viña vienīgā nepatika. Attieksme tāda ĺoti skeptiska par visu. Bija vēl šādi tādi komentāri un visādas grimases. Bet pārējais personāls super! Pilnīgi visi izpalīdzìgi, jauki.

BBriede
Birutas attieksme vienkārši bija neētiska priekš tā darba, ko viņa dara..

Tik ilgi kamēr dzemdētājas raudās viena otrai uz pleca, tikmēr tādas Birutas būs visās dzemdību iestādēs. Ja katra, kas,saņēmusi sliktu attieksmi, rakstītu sūdzību slimnīcai, tad pie 20-tās sūdzības slimnīcai nāktos padomāt, vai tādu speciālistu paturēt komandā, jo, ja būs kāds pārkāpums ar sekām, slimnīcas vadība var palikt bez darba, ka tik ilgi nav reaģējuši uz sūdzībām.

Conejito

Tikko no Siguldas. Dzemdēju ar savu līgumvecmāti, visu laiku bijām tikai 3atā, ar vecmāti un vīru, tāpēc par dakterēm maz atsauksmju. Tā, kas ienāca pēc dzemdībām mazo nosvērt un mērīt, priekšā nestādījās, bet bija ļoti jauka. Pēc tam visi, visi, ko satiku, bija LIELISKI, tiešām. Bērnu māsiņa Marika (?), jauna tumšiem matiem, ir tiiiik mīļa, un bērnu dakterītes visas, un Paula, un arī pārējās vecmātes, kuras gan ļoti maz satikām. Ēdiens kā kūrortā, pilnīgs miers, neviens virsū nebāžas, bet, ja kādu vajag palīgā, tad momentā nāk, nakts vidū. 3 dienas vnk gulējām, ēdām un čilojām. Mīnuss, vienīgais, ir ļoti slikta skaņas izolācija. Palātā dzird visu no dzemdību zālē m un citām palātām.

Conejito
Ar kuru vecmāti jums bija līgums?

evens79

es ņēmu vecmāti no Stārķa ligzdas, dabiskàm dzemdībām stacionārā, bija kā mājās dzemdēt. Ēdināšana gan bija interesanta bet nu cik tad tur tās 2 dienas. Jā, tā saka, ka tur esot divas vecmātes, kurai vienai esot jāiet pensijā, otrai nepatīkot tas, ko viņa dara. par laimi, pèc dzemdībām tikai nakti dežūrēja viena no tām, nolamāja, ka neprotu rīkoties, kad bērns aizrijies. daudz atvēma augļūdeņus.

Conejito

Conejito
Man arī bija Stārķa ligzdas vecmāte Liene. Bet, cik es dzirdēju no otras zāles, kā ar dzemdētāju strādā otrā, vietējā vecmāte, man likās super forši. Tāda pavecāka īsiem matiem. Neko citu par vietējām vecmātēm nezinu.

Ēšana mani vairāk kā apmierināja. Brokastīs bija vārītas olas vai auzu putra, plus maizītes ar sviestu, tēja. Pusdienās vienu dienu gulašs, tad bija sautējums, maltās gaļas sacepums un zupa vai saldais, rasoļņiks, biešu zupa, saldais biezpiena krēms ar ķīseli. Vakariņas neatceros, šķiet, ka bija putra, bija arī kas līdzīgs kā pusdienās.

Panda89
Ātrāk Siguldā nozīmē pirms 37. nedēļas. Zvanīju viņiem dažas lietas precizēt un viņi uz šo faktu uzreiz vērsa uzmanību.

Kuras dakteres tagad veic ķeizaru Siguldā? Pirms 11 gadiem mani tur ķeizaroja dr. Vanaga. Tagad nemaz nezinu kas tur un kā

Conejito

Lesnaja_feja
Jā, Siguldā ņem pretī tikai pilnīgi iznēsātas grūtniecības, no pilnām 37.ned. Mana vecmāte gan teica, ka, ja kas, paņems arī no 36., bet kopumā kārtība tāda.

Varbūt kādai ir pieredze, pēdējā vizītē (vakar) (38 ned.) pateica, ka ap kaklu nabassaite 2x, ierakstīja to arī mātes pasē, vai Siguldā mani nepasūtīs 10 mājas tālāk un neteiks, ka uz Rīgu jābrauc?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
11099593