Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dzemdības Siguldā

Sandra_Mika

Wanderlust_

Merilina36
Man pirms nepilniem 2 mēn Siguldas slimnīcā ķeizaru veica dr. Tamane, ja pareizi sapratu, tad viņa tagad arī ir nodaļas vadītāja. Ļoti jauka, patīkama un iejūtīga, zinoša. Izrakstoties mani pārbaudīja dr.Pūcīte ,kuru jau biju satikusi Stradiņos un varu teikt tikai tos labākos vārdus. Man pirmās dzemdības beidzās ar akūtu ķeizaru (citā stacionārā) un šīs tieši tāpat, bet sajūtu līmenī, Siguldas slimnīcā viss personāls bija ļoti jauks un iejūtīgs, operācijas laikā uzmundrināja.


iizii

Aunins92
Man arī pēdējā usg pateica, ka nabassaite ap kaklu, bet daktere teica, lai par to neiespringstu, jo līdz dzemdībām varot vē 3x satīties un attīties. Tas nebija šķērslis, lai dzemdētu Siguldā. Kad piedzima, prasīju vecmātei, vai nabassaite bija ap kaklu, bet viņa teica, ka nebija. Tā kā bija jau pats attinies.

evens79

Man mazā bija traki sapinusies netipiski garā nabassaitē, 2x ap kaklu, bija ap rociņu, ap ķermenīti un dzemdes kontrakciju laikā spiedās ciet, pasliktinàjās toņi, bet jā, piedzemdēju Siguldā. ja galīgi slikti būtu, tad turpat arī ķeizarotu.

leyna5

Merilina36
2016.gadā mani ķeizaroja dr.Tamane, pirms gada- Dr.Pūcīte


Es arī dzmedēju abus bērniņus Siguldas slimnīcā.

Protams, katram ir sava pieredze un secinājumi. Kam nav bijis tik veiksmīgs stāsts, tas teiks, ka viss ir slikti, bet es teikšu milzu paldies tieši šai slimnīcai, jo tika izdarīts maksimāli viss, lai piedzemdētu pati, nevis tiktu veikts ķeizargrieziens. Uzskatu, ka personāls šeit ir ļoti iejūtīgs un profesionāls. Arī istabiņas jaunajām ģimenēm ir ļoti advancētas, piemērotas līdz sīkumam visām vajadzībām. Uz katru saucienu, personāls ātri reaģē un iesaka, kā rīkoties. Un ne tikai man, kā jaunajai mammai, tā šķita, arī vīrs bija sajūsmā!

Sveikas, tākā gaidu pirmo bērniņu ir šādi tādi neskaidri jautājumi , varbūt pat nedaudz jocīgi!

Vecmātes!!

Godīgi, nezinu nevienu vecmāti tā tur, vēlētos dzirdēt jūsu atsauksmes par vecmātēm! Gribas vecmāti kura ir jauka, smaidīga un mīļa, bet tanī pat laikā tādu, kura sapurinās mani ar spēcīgāku vārdu, ja būs nepieciešams!

Slimnīcas apskate pirms dzemdībām!

Vēlamies ar vīru pirms dzemdībām slimnīcu apskatīt, kā arī vēlamies slēgt līgumu ar vecmāti! Tikai jautājums tāds, man jāzvana uz Siguldas dzemdību nodaļu un jāsaka, ka vēlos apskatīt nodaļu un satikties ar izvēlēto vecmāti lai noslēgtu līgumu? Vai tomēr man jāsazinās ar konkrēto vecmāti kuru būšu izvēlējusies?

Līgums ar Kampusu. Vecmāte pilnībā velta uzmanību tikai Tev. Neuzbāžas un nesēž blakus bez apstājas, bet visu laiku ir 'pa rokai'. Galu galā ķeizargrieziens un vecmāte bija blakus, kamēr vien atguvu spēju staigāt.

Siguldas slimnīca ir ļoti mājīga, bet jau sākusi nolietoties. Dārgākais ģimenes nr.nešķita tādas naudas vērts, bet citu brīvu nebija. Nodaļa ir maza. Personāls super!

Sveikas!

Es 19.janvari aizbraucu dzemdet mazo uz Siguldas Slimnicu.
Kopuma man ir loti labas atsauksmes - attieksme bija laba, ediens garsigs, arsti profesionali un kopuma viss personals deva mums savu privato telpu, lieki "neuzbazas".
sakuma gan trapijos pie vienas

Papildināts 10.02.2020 09:06:

Serpakas vecmates, bet ari vina kopuma nebija slikta, vienk ipatneja un velak jau personals atkal nomainijas.

mes nemam ari gimenes palatau D1 - patika

Ja ir interese man ir uztaisits ari video par savu satiksanas dienu ar mazuliti + paradu ari gimenes palatu utt

Papildināts 10.02.2020 09:06:

https://youtu.be/8GbF0fuNwJw

Meitenes, kā ir ar intensīvo terapiju Siguldā? Ja nu tāda tpu, tpu, tpu nepieciešama? Ved uz Rīgu?


Hiacintte

eivisa
Siguldā nav intensīvās terapijas, ved uz Rīgu. Tā ir parasta reģiona slimnīca, bez visādām ekstrām ārstniecības jomā. Tur brauc dzemdēt tās, kurām nav sarežģītu grūtniecību un pirms dzemdībām nekas neliecina par potenciālām problēmām.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
11099593