Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dzemdības Siguldā

Sandra_Mika

Mama_Bear

Iesaku rēķināties ar to, ka vari arī Siguldā netikt, ja nav līguma. Pirms pusotra mēneša, kad man sākās dzemdības, zvanīju uz Siguldu un viņi pateica, ka ir pilni un braukt var tikai pēcpusdienā, kad atbrīvosies vietas. Tā kā tas bija agrs rīts, tad bija vien jābrauc uz RDzN.

Dzemdēju Siguldā pie Kampuses, sagaidīja mūs jau pie ārdurvīm, tikko vienojāmies, ka braucam rezervēja vēlamo palātu. Viss ļoti labi , bez vajadzības neviens mūs netraucēja, bijām pirmajā stāvā, tur super kluss, mierīgs, kā viesnīcā

Papildināts 01.08.2021 23:15:

Jā, un bez līguma, ja nodaļa pilna neņems. Ja nodaļa pilna, bet ir līgums izmitinās citā nodaļā, kur arī ir komforta palātas.

Nikolaa
Nu kā man teica, ja at rauks un nodaļa pilna, ārā jau ar nemetīs.

Conejito

Gultas vietu jau visticamāk pietiks, bet dzemdību zāles tikai 2as. Nezinu, kā notiek, ja pēkšņi dzemdē 3 dāmas reizē. Varbūt dzemdē blakus apskates telpā, vai dr kabinetā? Teorētiski jau galdi ir visur.

Man kaut kā tā sagadījās, ka abās reizēs dzemdēju "kopā" ar otru dāmu, vienreiz ūdens zālē, otrreiz otrā. Abas reizes ar minūšu starplaiku gan abas ienācām savās zālēs, gan mazie piedzima. Un otrajā reizē uz visu slimnīcu bijām 3 dzemdētājas tajā dienā, un tik un tā, 2 piedzemdēja reizē.

eliina_lv

Paldies visām par atbildēm. Es kaut kā pat nebiju iedomājusies, ka pastāv iespēja, ka nav vietas un prātīgāk būtu zvanīt pirms braukšanas Labi ka pajautāju, būtu bez brīdināšanas ieradusies jebkurā no vietām

Cabatina
Mūsu grupiņā viena meitene stāstīja, ka pēc viņas tūlīt Siguldā ieradāa vēl viena un viņai pateica, ka vietas nav. Personāls arī ir tik, cik ir.

Conejito

Tikko redzēju fb Siguldas jūlija statistiku - 109 bēbīši. Neliekas, ka būtu milzu pārslodze, tāds cipars ap 100 tur ir visu laiku. Protams, VAR iegadīties, ka tu atbrauc, un tieši tajā brīdī tur visas reizē dzemdē. Bet nu, ar regulārām kontrakcijām prom nesūtīs, jo nav jau neviens stacionārs tiešā tuvumā, tuvākais varbūt Gaiļezers, tāpat kādas 40min.

Dzemdēju pirms mēneša, un tā arī bija ka raksta, 3 vienlaicīgi

Papildināts 03.08.2021 21:40:

Bac pazuda teksts.

Papildināts 03.08.2021 21:41:

Viena dzemdēja apskates kabineta. Atbraucot bija palikusi tikai viena brīva palāta (vienvietīga). Bet noteikti iesaku Sigulda.

Sveiki! Vai kāda māmiņa, kas nesen dzemdējusi Siguldā var izstāstīt kā nodaļā ar covid noteikumiem? Var veikt eksprestestu ierodoties? Vai vīrs var iziet no nodaļas - uz aptieku vai ko citu nopirkt? Zvanīju uz nodaļu, bet šos jautājumus aizmirsu uzdot..

SamtainaSamtene
Veic testu arī tētim, tikai tētim par maksu. Veic eksprestestu ierodoties un pamattestu jau nodaļā,kopā 45eur..ārā iet oficiāli nevar...bet.. jārēķinās gan, ka nevar iet ārā. Tēti nodaļā baro pa 10eur dienā, bija pat ļoti ok, pat manam lielēdājam pietika un garšoja.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
11099593