Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

ir te kada kura dzivo austrija?

midnaitt

labprat parunatu ar kadu latvieti kura dzivo austrija

vilcenīe dzīvo

Es ar dzivoju Austrija :)

Es gan dzīvoju Ungārijā, stundas brauciena attālumā no Austrijas.

Cien. Meitenes - vai kāda no jums dzīvo Zalcburgas tuvumā un ir nosacīti brīvas izpalīdzēt ar vācu valodu vai palīdzēt Zalcb. atrast tulku (ticamāk jau vācu-krievu)? Konkrētāk visu uzrakstītu @. Atvestu un aizvestu ar mašīnu arī no tālākas vietas un, protams, pienācīgi pateiktos

Es diivoju Austrijaa, Baumgarten, netalu no Ungaarijas robezhas.

Sarene

Nesen nosūtīju tev @.

Vai saņēmi?

Labdien,

varbūt i-netā ir plašāka informācija par imigrāciju uz Austriju? Vakar rakos netā, bet laikam nepalaimējās uziet īstās adreses. Esam beidzot "davesti" un gatavi atstāt Latviju.

Man gribētos zināt vai kāda ir izgajusi cvauri visam procesam lai saktu dzīvot Austrija, lai varētu laist bērnus bernudarza, kas ar med. apdrošināšanām. Galu galā ar ko sākt?

Mantu Kaste
saulīte75

Kadel tads lemums?? Te ari diez gan specigi laiz no darba vala cilvekus un diemzel atplestam rokam jaunus negaida.

Neno sa,ne no ta,valsts apmaksato medicinisko apdrosinasanu neviens nedod.Tavam viram vai berna tevam ir jabut vai nu AT pilsonim jeb kaut vai ir jabut pavalstniecibai.Tad tas viss ir vienkarsak.Bet ta uz dullo atbraukt un gaidit,kad dos apdrosinasanas,uttt-man domat,ka ir samera niecigi. BErnu darzi-katra regiona tas ir citadak.Ir regioni,kuros ir kaut kas jamaksa,ir regionu,kuros BD ir par velti.Un parasti BD darbojas no 7.30-12.30!!!!!!! Bet ka jau teicu,katra regiona tas ir citadak.

Konkretaku info var dot tikai AT vestnieciba.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
11137921