Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

ir te kada kura dzivo austrija?

midnaitt

Roziine

īstenība man vīrs strādā AT un man ar bērniem gribas būt viņam blakus. Tikai visā ir viens mīnus, viņš tur strādā, bet firma kura viņš strādā ir LV. Kā rezultātā es sapratu ka man ar bērniem tik viegli nemaz nav tur dzīvot, jo vajag būt vietējam nodokļu maksātājam. Pēdējo reizi vīru redzēju Ziemassvetkos. Normāli?!

saulīte75

Nu bet ,ja ta firma atrodas AT,tad jau it ka jabut registretai un jamaksa nodokli valstij.Vai tad virs nemaksa nekadus nodoklus Austrijai un strada "pa melno". Ja vins te ir neoficiali,tad tas vis ir sarezgiti...par bernu naudam diez vai var ceret,uz valsts apdrosinasanu ari diez vai. Bet ja virs maksa nodoklus AT un registrets seit,tad vajadzetu bus visai maz problemu. Manam viram ir AT pavalstnieciba,seit vins dzivo n maksa nodoklus jau 17 gadus...

Roziine

Nē tu mani nesaprati! Firma kura strādā ir LV esoša Firma , bet visa tās darbība notiek AT, nodokļus par viņu maksā LV. Vienkāŗši LV firmai ar turieni ir līgums un tāpēc viņš ir tur. Tāpēc man ir jautajums par to kādas izredzes man ir tur eksistēt.

saulīte75

Ja firma kaut kadus nodoklus maksa austrijai,(un nav svarigi kur,kapec ta firma atrodas,svarigi ir nodoklu maksasana)konkreti par Tavu viru,ipasi lielam problemam nevajadzetu but,lai iegutu gan apdrosinasanu(loti svarigs fakts),ka aari dabut vietu darzina.Ja nodokli par viru AT netiek maksati,dzivot jau vari,bet maksas arstesanas ir looooti dargas,bernudarzi-privatie-ari dargi. Nu apmeram taa.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
11137921