Bebru dziedzeri?

kakjiitis

Slēdza kakjiitis.

Varbūt Jums ir kāda info kā viņus pareizi pagatavo? Esmu dzirdējusi,ka viņiem tiek liets virsū spirts un tad jau tālāk tiek lietots dziedzeru uzlējums.

Ja esat tādus lietojuši,tad kādai vajadzībai? Būtu ļoti jauki,ja varētu man palīdzēt ar jebkuru info!!!

Kad es būšu veca,es nekad neteikšu:"Es neizdarīju to," vai: "Es nožēloju šo". Es teikšu: "Es nenožēloju ne nieka.Es atnācu un aizgāju,un izdarīju visu. "

Stella
Bebriem ir trīs pāri dziedzeru – pirmie, augšējie, kas ir tuvāk vēderam, ir dzimumdziedzeri, nākamie divi ir tauku dziedzeri, bet īstie, ārstnieciskie jeb smakas dziedzeri atrodas vistuvāk astei. Tam tūpļa rajonā ir divi zemādas veidojumi, katrā – pa pārim olveida dziedzeru, vienos atrodas krējuma biezuma pelēcīga viela, ar ko dzīvnieks ieziež apmatojumu, lai nesamirktu, otros – nosacīti dzeltenbrūns sierveidīgs sekrēts ar specifisku, rūgtenu, ļoti noturīgu smaku, ko izmanto aizņemtās teritorijas iezīmēšanai un pretējā dzimuma pievilināšanai riesta laikā. Tieši šis sekrēts jeb bebru muskuss, kā to mūsdienās noskaidrojusi zinātnieki ,satur ap pussimtu cilvēkam vajadzīgu ķīmisku vielu, to savienojumu un visas dabiskās cilvēkam nepieciešamās hormonu grupas. Tas arī ir pierādījums, kāpēc senatnē bebru dziedzerus uzskatīja par brīnumlīdzekli un panācēju gandrīz pret visām kaitēm, jo bebrs uzturā lieto simtiem dažādu vērtīgu zālīšu, kas palīdz pret dažādām kaitēm un lietojami gan iekšķīgi, gan ārīgi.
izraksts no Dr.lv formua
Papildināts 02.10.2008 17:48:13:

Ekstrakta pielietojums.
Bebru dziedzeri cilvēkam sakārto nervu un asinsvadu sistēmu, nostiprina asinsvadu sieniņas un uzlabo vielmaiņu. Palīdz pret trombozi – vēnas nesāp un neplīst, kā arī pret kāju krampjiem un pie paralīzes.
Lietojot iekšķīgi var izārstēt cukura diabētu, psoriāzi un ekzēmu. Uzlējums ir ieteicams pēc pārciesta insulta – daudz ātrāk var atgūties.

Papildināts 02.10.2008 17:50:11:

http://www.dr.lv/phorum/read.php?3,214792,221845,quote=1

kaut kā tas teksts viss nekopējas iekšā.

Stella
vai,ku,skaists info Lielais Paldies,Tev

Kad es būšu veca,es nekad neteikšu:"Es neizdarīju to," vai: "Es nožēloju šo". Es teikšu: "Es nenožēloju ne nieka.Es atnācu un aizgāju,un izdarīju visu. "

meitenes, es atljavos pasmieties.. es kad lasu par bebru dzirdzieriem.. es smejos.. viosu ko varu pienemt.. bet sito.. a vai jus zinat ka ziemeljbrieza ragus sasmalcinats pulveris ari labi palidz????:))))))

un CD izrastet nevar.. var tik uzturet lai nepaliktinas.. jo mums ir organi kuri neatjaunojas...

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
11164313